Zaloguj się, aby obserwować  
GRGOJ

Niski (2.3m), uzywany, 85-90km do wozu paszowego.

Polecane posty

GRGOJ    19

Najlepiej jakas solidna zachodnia marka, rocznik 95-2002, cena jakies 50-70tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mencher_21    0

Case CX 100, jest dosyć niski. :) Za 70-80 tys znajdziesz w miarę dobry z 98-99r. Perkins 4 więc nie łyknie dużo. :)

Edytowano przez mencher_21

Jeśli pomogłem kliknij STRZAŁKĘ W GÓRĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez in2dex
      Witam.
      Zastanawiam się nad kupnem ciągnika który przejął by część prac którą wykonuje U914turbo bo nie wykorzystana jest w pełni moc, a nie są wstanie podołać c360siątki. Zapiął bym go do JD550, rotacyjnej 1.65, a może nawet do nie dużej samozbierającej Pottinger. Dodatkowo ciągał by przyczepy z belkami, zbożem; brony itp.
      Najważniejsze według kolejności :
      Przedni napęd
      Tani (jak najtaniej)
      Nie awaryjny
      ekonomiczny
      Z góry dziękuje!
    • Przez dawid199303
      Witam jaki proponujecie ciągnik o mocy jak w tytule? Same, MF, Lamborghini, czy jakiś inny? i cenowo do 60 tyś  
    • Przez perlik89
      Witam. Szukam uniwersalnego ciagnika 70-80 konnego z turem do sumy max 30tys zł. Ciagnik nie bedzie robił w polu znaczy bedzie ale sie nawet rozgrzac nie zdazy:) (mam4ha) ma pracowac przy lawecie ze słoma załadunek+dojazd ok15km, przy scielarce dla drobiu, wypychaniu obornika z kurnika oraz przy lekkich pracach gospodarczych. Duzym problemem w wyborze jest wysokosc, wjazd na hale mam 260cm co niestety zaweza krag poszukiwan. Szukam od ponad 2tyg i szczerze powiedziawszy prócz jeden renówki i jednego mf-a nie bardzo pasowało. Nastepna sprawa jest to, ze nie mam rozeznania w ciagnikach takze prosiłbym i jakas pomoc, pzdr Paweł
    • Przez drogerhas
      Witam mam wielki dylemat na temat wyboru ciągnika. Posiadam gospodarstwo o pow. 15ha i zajmuję się hodowlą bydła mlecznego i w tej chwili mam 3 ciągniki: Ursus c-330, Ursus c-360 i Ursus c-385, który złożony z Ursusa i Zetora trochę tego i trochę tego taki już po prostu kupiłem. I właśnie z tym c-385 mam problem, posiada on przedni napęd, elektryka sprawna, 87km, 2 wyjścia hydrauliczne i  reszta standardowo, nie jest on w najgorszym stanie z zewnątrz bo pomalowany i w kabinie nie jest najgorzej. I właśnie chcę się jego pozbyć, bo kupiłem go od handlarza i to był mój bardzo wielki błąd. Handlarz zrobił go tak aby tylko go sprzedać: pomalował bez podkładu, silnik w nie najlepszym stanie(wiem że dużo nie wytrzyma), hydraulika się psuje, pompa paliwa do wymiany. Choć mam go od wielu lat dopiero teraz pomyślałem  o tym tylko zastanawiam się co lepiej? Sprzedać go i kupić inny za podobne pieniądze czy też do poczciwej sześćdziesiątki wstawić przedni napęd i wspomaganie? Dodam też że sześćdziesiątka ma swoje podzespoły w bardzo dobrym stanie oprócz hydrauliki ale to się zrobi. C-360 robiłem do tej pory większość prac polowych c-385 tylko orałem, kultywatorowałem i belowałem. Jakbym wstawił przedni napęd te obowiązki przejęłaby 360, dodam też że mam podłączonego do niej tura zwykłego dwusekcyjnego i w przyszłości planuję zakup nie za dużego pługa 3 obrotowy. I co Panowie zrobiliby na moim miejscu? Sprzedać ursusa c-385 i kupić jakiś z napędem 4x4 o podobnej kwocie(więcj niż 24 000 nie wyciągnę w takim stanie) czy też może go naprawić a może sprzedać i udoskonalić poczciwą sześćdziesiątkę? Z góry dziękuję za podpowiedzi.
    • Przez master21
      Witam zamierzam kupić rozsiewacz i co byście polecili nowy Promar DRN czy używany zachodni?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj