Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agro-Masz

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bartek29

bartek29

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 31 październik 2013 - 19:43

Agro-Masz Siema mam pytanie czy jest to dobra marka maszyn firmy Agro-Masz. Jak jest z ich trwałością czy warto je kupywac ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agro-Masz Dzisiaj, 15:19
  •  

#2 Share xraqued

xraqued

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 118 postów

Napisany 31 październik 2013 - 21:36

Agro-Masz Co chcesz kupić po pierwsze :D

#3 Share 2xandrzej360

2xandrzej360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 31 październik 2013 - 22:03

Agro-Masz Agregat uprawowo siewny 2,7m

#4 Share bartek29

bartek29

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 01 listopad 2013 - 08:36

Agro-Masz Interesuje się kupnem pluga obrotowego 4 skibowego do ciągnika o mocy 115 KM i agregat talerzowy z hydropakiem 3 metrowy

#5 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2723 postów

Napisany 01 listopad 2013 - 09:57

Agro-Masz "Jarmarkowe" sprzęty - bo tak u nas mówją na staltech, bomet, agro-masz itp ładnie pracują jak są nowe. To co z nimi się dzieje po pokonaniu XX hektarów to śmiech na sali - Agregaty pół biedy ale najgorzej klną rolnicy pługi - 4x40 zrywalny w ciągniku 80koni zaorał może 100ha - luz boczny słupic nie pozwala orać, elementy robocze chyba z najgorszej jakościowo stali. Drugi znajomy urwał wierzyczkę pługa ciągnikiem 66koni - co się okazało w wielu miejscach spaw położony obok szczeliny a wszystko zamalowane farbą... Także jaka kasa taki sprzęt

#6 Share bartek29

bartek29

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 01 listopad 2013 - 10:04

Agro-Masz To lepiej kupić Uni grudziądz

#7 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 01 listopad 2013 - 22:13

Agro-Masz plug jednobelkowy agro-maszu stoi u mnie przypiety do ciagnika[wczoraj oralem] i trudno mi uwierzyc w te opowiesci- nie jest to moze idealny sprzet ale jakosc jest adekwatna do ceny i jak na srednia polke nie jest zle.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#8 Share Tomasso

Tomasso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 03 listopad 2013 - 11:38

Agro-Masz Wcześniejsze konstrukcje może i są słabej jakości ja osobiście w tym roku kupiłem pług 5cio skibowy obracany z zabezpieczeniem resorowym to jestem pozytywnie zaskoczony jakością wykonania i oczywiście ceną wszystko poorałem, teraz wyczyściłem przejrzałem zabezpieczyłem i będzie czekał do następnego sezonu. Ja szczerze polecam!!

#9 Share damian83

damian83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 03 listopad 2013 - 12:58

Agro-Masz agro-masz dobry sprzęt niewiem dlaczego kolega wyżej tak negatywnie nastawiony (pewnie konkurencja)
my pługiem zaoraliśmy ponad 200 ha współpracuje z fendtem 125KM jak narazie wymieniamy tylko lemiesze i dłuta
mamy jeszcze ścierniskowca i 2 agregaty uprawowe tej firmy sprzęt godny polecenia
zapraszam do galerii

Załączone pliki

...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share kryn

kryn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 listopad 2013 - 03:35

Agro-Masz W tym roku kupiłem 3 maszyny z Agromaszu ( sugerując się zakupami sąsiada ) i zasadniczo nie mogę narzekać . Może po latach będzie się coś działo - póki co oceniam dwie z nich na mocne 4 w skali szkolnej
( trzeciej w tym sezonie nie zdążyłem użyć ).
Pług PJ4 czyli 4-skibowy z zabezpieczeniem zrywalnym zaorał ok. 30 ha , w tym 8 ha ciężkiej ziemi w warunkach suszy( bryły jak małe wiaderka) i nic mu się nie stało .Popękał tylko lakier przy mocowaniu grządzieli do ramy.Lemiesze zużyły się nieznacznie , na pewno starczą na przyszły sezon . Dłuta pod koniec trzeba było odwrócić - i to wszystko.
Brona talerzowa 3 m na podsuszonej ścierni radziła sobie słabo - podcinała dobrze ale nie zakrywała słomy . Na rzepaczysku natomiast bez problemu , ale to było na świeżo po skoszeniu.
Mój sąsiad ma pług 4 - skibowy z zabezpieczeniem i bronę talerzową drugi rok i nie wspominał o problemach.Na razie jest ok. a jak będzie dalej przekonamy się.

#11 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 10 listopad 2013 - 08:31

Agro-Masz ja mam agregat uprawowo-siewny 3m i grubera jestem zadowolony jedynie lemiesze w gruberze to zwykła blacha nawet nie była zaostrzona poprostu kawał tempej blachy

#12 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 824 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 10 listopad 2013 - 09:29

Agro-Masz Mam od 6 lat agregat ścierniskowy 2.6m i od 4 lat agregat uprawowo-siewny 3m z Agromaszu. Bez problemu obskakuje moje 30 Ha Kupiłem akurat agromasz po pozytywnych opiniach znajomych. Po mnie w okolicy przybyło jeszcze 3 agregaty z tej firmy. Nie słyszalem o żadnej awarii. Z innych firm widywałem urwane wieżyczki i podobne rzeczy. Na niewielkie areały sprzęt w sam raz. Na większe już chyba nie to.
A co do pługów to oglądałem je kiedyś na targach. Wole jednak uzwany zachodni za te pienidze.
Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....

#13 Share henes

henes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanizacja.

Napisany 10 listopad 2013 - 10:21

Agro-Masz Ja mam agragat uprawowo-siewny z siewnikiem zbożowym 3m i po pierwszym tegorocznym sezonie jestem zadowolony.Mile też zaskoczył mnie serwis Agromaszu,który bez dyskusji i opieszałości przyjechał ,i wymienił smarowniczki proste na kątowe(przy wale strunowym agregatu).

#14 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 10 listopad 2013 - 11:19

Agro-Masz zastanawiam się nad siewnikiem z Agromaszu i unii na redlicach talerzowych, ale jakoś bardziej skłaniam się ku agromaszowi, a to dla tego, ze za redlicami ma kółka dociskowe, natomiast unia juz nie... ktoś ma siewnik z agromaszu na redlicach talerzowych??

http://otomoto.pl/si...3m-A303405.html

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#15 Share Tomasso

Tomasso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 21:13

Agro-Masz Odświeżę trochę temat, i zapytam o agregat ścierniskowy na sprężynach 3 metrowy z AgroMaszu ma ktoś może taki i chcialby się opinią podzielić. W niedalekiej przyszłości ma wejść do oferty jeszcze połączenie agregatu ścierniskowego z funkcją głębosza po odkręceniu skrzydełek z dłut.

#16 Share kamil_b

kamil_b

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 01 kwiecień 2014 - 08:57

Agro-Masz Ja z kolei zastanawiałem się nad kupnem pługu 4-skibowego tej firmy. I po przeczytaniu Waszych komentarzy mam mieszane uczucia... Jak ktoś narzeka na agromasz, to jaką firmę konkurencyjną by polecił? Chodzi mi o podobną półkę cenową, jeśli byłoby coś lepszego, chętnie sprawdzę inną ofertę. Póki co byłem u dealera Jaskot i po rozmowie z nimi stwierdziłem, że chyba będzie to dobra inwestycja. Ale jeśli macie doświadczenie z czymś innym, dajcie znać, chętnie sprawdzę co i jak.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share MARAKAM

MARAKAM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 01 kwiecień 2014 - 09:40

Agro-Masz Ja mam od nich siewnik 3 m, agregat uprawowy, pług obrotwy i nieużywany agregat ścierniskowy, jestem zadowolony. Przy siewniku nie sprawdziłem po przywiezieniu ścieżek elektrycznych które nie działały, po 1 dniu od telefonu przywiezione i wymienione na nowe, ja polecam.