Zaloguj się, aby obserwować  
gospodarka01

Waga beli Krone Vario pack 1500 MC

Polecane posty

Witam.Ostatnio dostałem za darmo kilkanaście balotów po tej prasie i warzyłem baloty na wadze samochodowej i średnio ważą 160 kg czy to dużo czy mało.Wiem że baloty były robione do siebie więc dobite na max cisnieniu. Czekam na wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja jak sprzedawałem słomę to 40 bel ważyło 7-7.5 tony czyli średnio 180 kg sztuka. Słoma sucha po prasie feraboli 120 łańcuchowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez simpleNICKpl
      Witam. Mam oferte na krukowiaka apollo 1500 phx w takim wyposażeniu : -15m belka składana w X z możliwością niezależnego rozłożenia 1/4 belki -rozwadniacz boczny -myjka zewnętrzna -płuczka zbiornika -eżektor do napełniania -filtry sekcyjne -przyłącze hydrantowe -oświetlenie nocne robocze -błotniki -komputer bravo 180s z hydrauliką -uchwyt do mocowania komputera bravo -dysze rsm Cena jaką proponuje mi dealer to 65 tysięcy netto. I tutaj rodzą mi się dwa pytania: po pierwsze czy cena tego opryskiwacza jest akceptowalna, czy dużo można jeszcze wynegocjować? Po drugie czy w tych pieniądzach znajdę coś lepszego (mówię tu oczywiście o nowych opryskiwaczach) Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam ;)
    • Przez Atari
      Witam, mam problem z montażem czujnika prędkości na koło ciągnika. Nie wiem ile zastosować magnesów. W instrukcji obsługi nie widziałem żadnej informacji na ten temat. 
      Chciałbym też wiedzieć jak później skalibrować sterownik.
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Jzfffthedeere
      Witam! Posiadam rozsiewacz nawozów AMAZONE ZA-M 1500. Mam problem z regulacją tarcz wysiewających, mianowicie trudno jest mi określić ich typ, a także znaleźć jakiekolwiek dane dot. regulacji znajdujących się na nich łopatek. Bylibyście w stanie pomóc? Z góry dzięki 
       
      Pozdrawiam!
    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez kowal1108
      Witam kolegów. Czy liczyliście ile mniej więcej wychodzi wam wyprodukowanie beli siana ile beli słomy. Chodzi mi o całkowity koszt po obliczeniu paliwa nawozów. Nie liczę roboty  Gdzieś słyszałem że bela siana to 30 zł. Słoma 10. Mówię o rozmiarze 120x120,
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj