Zaloguj się, aby obserwować  
michal7536

Pojemność układu chłodzącego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal7536    7

Witam, czy wie ktoś może ile wchodzi płynu chłodzącego do ciągnika Renault Ares 550, a także jaki należy użyć olej do wspomagania czy jak to się nazywa, bo przy tym pojemniku jest naklejka ELF LHM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal7536    7

No niby tak, ale jeszcze w bloku silnika troche zostanie, a coś czytałem że jakaś śruba jest do spuszczenia ale dokładnie nie wiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

sruba lub kranik przy filtrze olejowy,

w chlodnicy tez powinno cos byc


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez gadek5228
      Witam.Posiadam kombajn Fahr M750 i szukam odpowiedzi na długo nurtujace mnie pytanie.Jaką pojemność ma zbiornik ziarna w tym właśnie modelu???(możecie również podawać inne modele kombajnów Fahr i poj.zbiornika).

      Pozdrawiam
    • Przez BAD80
      Witam, no i kolejny problem z MTZ-em 82 z 1996r. - nagle przestał podnosić wajchą tą obok siedzenia, jak tylko go kupiłem to żeby podnieśc to trzeba było dynamicznie przesunąć ją do tyłu, aż stuknęło bo inaczej nie podnosił. Teraz całkowicie przestał, żeby podnieść to trzeba jednocześnie trzymać tą wajchę obok siedzenia i pociągnać pierwszą z prawej tu przy kierownicy. Rozkręciłem obudowę dźwigni tych przy siedzeniu ( przy okazji zobaczyłem, że poprzedni właściciel pogłębił ten rowek w którym się porusza ta dźwignia, tak, by bardziej szła do tyłu), bo ponoć znajduje się tam regulacja, no i owszem znajduje się, ale już do końca skręcona, że już nie da rady podkręcić. Odkręciłem siedzenie i ta klapę w podłodze, no i krzyżak wałka wygląda w porządku. Próbowałem śrubokrętem przekręcić ten krzyżak bardziej, ale tez nie podnosi. Znajomy stwierdził, że to już ten nowszy typ regulatora bodajże R-80. Co może go boleć? przerabiał ktoś już ten temat? Zaczyna mnie wkur..zać ten ciągnik delikatnie bo stale jakoś coś wyskakuje, dopiero jedno się zrobi to już coś innego:/ z góry dziękuję za odpowiedzi:)
    • Przez Mateuszz92
      witam , mam problem ze wspomaganiem w zetorze. Dokladnie chodzi mi o tłumik drgań, może ktos wie jak sprawdzic czy jest dobry??? bo u mnie jest taka sytuacja, że tłumik można zsunąć ręką ale juz go rozciągnąć nie można. trzeba użyć duzej siły.. czekam na odpowiedz i z góry dziekuje
    • Przez LukasG55
      W Fendt'cie 711 padłu mi czujnik poziomu płynu chłodniczego i co 120s pojawia się komunikat, Po odłączeniu go komunikat pojawia się tylko przy odpalania . Da radę jakoś sztucznie zastąpić czujnik aby nie wyświetlało komunikatu ?
    • Przez kopsztyk
      Czy może mi ktoś powiedzieć czy zbiornik w kombajnie otwarty na niebo da się jakoś szczelnie zamknąć?
      Tzn w połowie zbiornika łapie mnie deszcz na polu. Mogę wtedy to jakoś zamknąć i się nie przejmować czy muszę w deszcz sypać na przyczepę, żeby zboże dokładnie zmokło i dopiero przyczepę przykryć?
      Jeśli to zależy od marki to tez fajnie jakby ktoś powiedział.

      Zdjęcie w razie gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj