Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stuka z lewej strony od Zwolnicy

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ZETOR10540Marek

ZETOR10540Marek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 29 październik 2013 - 19:13

Stuka z lewej strony od Zwolnicy Witam kolegów. Mam problem z zetorem 10540. Stuka mi coś z lewej strony z tyłu tak jakby uszkodziło się łożysko w zwolnicy. Niestety rozpołowiłem zwojnice i wszystko jest w idealnym stanie. Wymontowałem przystawkę od przedniego napędu okazało się żę uszkodziło koła zębate + koło zębate w skrzyni biegów. Kolejnym etapem było rozpołowienie skrzyni i wymiana tego koła zębatego jak i regeneracja przystawki. Wszystko się uspokoiło lecz gdy dzisiaj jechalem bylo dziwne stukanie bez przedniego napedu z tej samej strony. po chwili wszystko ustalo. Kolejna objawa jest taka ze słabo opuszcza podnośnik a podnosi normalnie. i słabo przerzuca pół biegi. koledzy co radzicie mi zrobic w takiej sytuacji??? Dodam jeszcze ze satelity w moście sa ok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Stuka z lewej strony od Zwolnicy Dzisiaj, 01:46
  •  

#2 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 29 październik 2013 - 22:28

Stuka z lewej strony od Zwolnicy skoro naprawiasz tak jak piszesz to lepiej daj ten traktor komuś kto się zna na mechanice. ZWOLNICA!!!

#3 Share ZETOR10540Marek

ZETOR10540Marek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 30 październik 2013 - 08:05

Stuka z lewej strony od Zwolnicy kolego!!!!!!! przepraszam pomylilem litery. Jak nie znasz odpowiedzi to sie nie wypowiadaj. Nie zadalem pytania zwolnica czy zwojnica

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share demon17

demon17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 30 październik 2013 - 14:47

Stuka z lewej strony od Zwolnicy Kolego mocno stuka ;>?? Najczęściej przy przechylonym ciągniulku i jeździe na wstecznym biegu;>?? Jeśli tak to dokręć mocowania felgi ;p miałem to samo i wsystaczyło pół obrotu śrubą żeby wszystko ucichło ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ZETOR10540Marek

ZETOR10540Marek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 30 październik 2013 - 18:49

Stuka z lewej strony od Zwolnicy Dzięki kolego. Rzeczywiście to była przyczyna. Pozdrawiam:)