Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor 6045 - zwolnica koła przedniego mostu, zdjęcie kosza

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 05 listopad 2013 - 10:18

Zetor 6045 - zwolnica koła przedniego mostu, zdjęcie kosza

Co do simeringu tego dużego to uważaj aby podczas montażu nie zwichrował się.Musi ładnie prosto być nabity. Oczyść też papierem ściernym drobnym P400 - 600 ta gładź po której chodzi simering. Inaczej może nie chodzić ten nowy w tym samym miejscu i zniszczy go.

ta gładz to poprostu nabity pierścień który się wymienia na nowy , szkoda roboty żeby zostawiac to na starym

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor 6045 - zwolnica koła przedniego mostu, zdjęcie kosza Dzisiaj, 12:16
  •  

#22 Share Radekk

Radekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 545 postów

Napisany 05 listopad 2013 - 17:06

Zetor 6045 - zwolnica koła przedniego mostu, zdjęcie kosza To wiem kolego @kozulek2 , że ten pierścień jest wymienny. Jak ja to robiłem to nie mieli w sklepie takich. Po oględzinach stwierdziłem ,że po co to wymieniać jak można wyczyścić i posłuży może lepiej jak nowy. Co innego jakby był mocno wyjechany rowek na nim to nie warto kombinować.
Jeśli podoba Ci się co napisałem, lub pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share mds212

mds212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 629 postów

Napisany 28 styczeń 2014 - 17:03

Zetor 6045 - zwolnica koła przedniego mostu, zdjęcie kosza Witam mam problem chyba wyrobiło sie łozysko bo przednie prawe koło ma luz i zaczał cieknac olej i stało sie to prawdopodobnie przez jazde na niedokreconych srubach zetor to 6245 Jak sie za to zbarc i co trzeba wymienic?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Dewro

Dewro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisany 28 styczeń 2014 - 20:03

Zetor 6045 - zwolnica koła przedniego mostu, zdjęcie kosza Miałem ten sam problem co u ciebie. Odkręciłem dekielek na 3 śruby, będziesz miał dwie nakrętki a między nimi podkładkę zabezpieczającą. Odkręcasz jedną nakrętkę, odginasz podkładkę zabezpieczającą i dokręcasz drugą nakretkę. Żeby zlikwidować wyciek przejrzyj tą galerię i będziesz wiedział jak zabrać się do naprawy http://www.fmix.pl/a...d-6245-7745-n/1 Mi do naprawy wystarczyły w zupełności te zdjęcia.
Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355