coolman111

Gdzie się uczycie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pioter    46

@bleek Twoim marzeniem było skończyc ten kierunek czy sić na ten kierunek???

ja jestem na ogólnorolnym III semestr i właśnie chemia mnie powolli dobija (w sumie to biochemia) to nie jest mój wymarzony kierunek i wogóle nie mam motywacji żey się uczyć dalej....


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancarol    0

@pavel tril- technika rolnicz i leśna ;) a matem to sie dopiero bedziesz uczył całki itd.

@pioter ja tez na III semestrze i nie jest wesoło moze nie z chemia tylko dużo zajeć i trzeba posiedziec na kserówkami :D ;)ale mysle że warto... więc się nie poddawaj!!!a tak propo to czemu się pytasz oi tril??


Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0

jescze tylko kilka semestrów i będziecie wspominać (oby...) kłopoty na początku... powoli zacznie się robić bliżej końca niż dalej...

kolejne lata (oczywiście przy zdrowym podejściu a nie bawiąc się w wyścig szczurów...) będą na coraz większym luzie i olewaniu.... tego Wm życze ;D ;D (sobie też jeszcze 3 semestry... ;))


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t-tas    0

TRIL nazywany jest też Techniką Rakietową i Lotniczą-nie wiem dlaczego ale tak wyszło-a co do wrocka to powiem tyle-orłem nie jestem,a leń ze mnie śmierdzący i jakoś się utzrymałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

pytam się bo jestem podobny do t-tras'a... ;D

na moim kierunku to były trzy przedmioty które mnie interesowały...agrometeorologia melioracje i teraz technika rolnicza, ale oni nawet połowy tego nie mówia co miałem w technikum (chodzi mi o tech.)

na wykładzie z techniki nie pisze bo rozumie i pamiętam co koleś mówi.na wykładzie z biochemii nie pisze bo nie mam pojęcia co koleś mówi i o co mu chodzi z resztą jak większość osób...

powoli dochodze do wniosku że chyba pomyliłem kierunki... :-


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małopolska    0

ja chodze do II klasy technikum rolniczego w najstarszej szkole rolniczej w Polsce do Czernichowa

W gospodarstwie są:

Ursusy: 1224,1204 z turem, C-385,2xC-360,C-330,i

Massey Ferguson 255

dwa bizony supery

z nowych maszyn to jast kosiarka pottingera i zgrabiarka pottingera, prasa i owijarka sipmy, rozsiewacz nawozów Motyl 1200l,

A obrabiają tym 250ha z czego 80ha łąk bo to przy samej wiśle

w oborze stoi 70krów i wszystko odchowują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

@t-tas skąd jesteś?? Bo wiedze że też jesteś na 5 roku naszej wspaniałej dawnej AR a teraz coś tam UP (tak na marginesie szkoda, że nie przeszła nazwa Dolnośląski Uniwersytet Przyrodniczo Agronomiczny czy jakoś tak) Ja jestem na 5 roku na Rolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomcraft    4

Ja ukonczyłem PWSZ w Legnicy licencjat politologia a od wrzesnia Uniwerek Wrocław uzupełniajce magisterka , chyba ze mi cos ,,odbije,, i zrobie jakas szkole rolniczą:unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTINUS    1

Finanse Międzynarodowe i Bankowość na UG :unsure:


-URSUS- C-330 moje serce dopieści ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winio    6

Technikum Rolnicze w ZS im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Maz., a teraz Informatyka i Ekonometria w Białymstoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUCHY102    4

A JA SOVIE NA AR W SZCZECINIE CHODZE I ROLNICTWO STUDIUJE NA 2 ROKU:D

i musze powiedziec że drugi rok jest fatalny ale jak sie drugi przejdzie to póżniej ponoć juz sie leci z górki:)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancarol    0

@SUCHY102 ja jestem na Tril-u też Szczecin ar <_< ja też sobie wmawiam, że pózniej bedzie lżej B) u mnie zawsze fatalnie B)


Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafffffff    9

hmmm a ja ukonczylem technikum mechanizacji rolnictwa w samym srodku Polski (Piatek) <_<))))i ostatnie 5 lat walczylem na wychowaniu fizycznym:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUCHY102    4
@SUCHY102 ja jestem na Tril-u też Szczecin ar <_< ja też sobie wmawiam, że pózniej bedzie lżej B) u mnie zawsze fatalnie B)

a na którym roku jesteś??? ja mam chyba z 3 rokiem ale nie jestem pewien niemiecki w poniedziałki o 10.00:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUCHY102    4
@SUCHY102 na drugim.A skąd dokładnie jesteś?

a ja jestem z okolic szczecinka to jeste jeszcze zachodniopomorskie ale ja pochodze z północy wielkopolski:)

a ty??

a niemca mamy z drugim rokiem tril

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pancarol    0

@SUCHY102 ja koło choszczna. Nie możesz mieć niemca z II rokiem bo nie mam niemca mistrzu;) udanej sesyji <_<


Rolnictwo to sztuka współżycia z naturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj