coolman111

Gdzie się uczycie?

Polecane posty

A ja skończyłem AR we Wrocławiu.... :)


=============================================
"Kochaj, żeby żyć i żyj, żeby kochać"
(Dionisios Solomos)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@t-tas skąd jesteś?? Bo wiedze że też jesteś na 5 roku naszej wspaniałej dawnej AR a teraz coś tam UP (tak na marginesie szkoda, że nie przeszła nazwa Dolnośląski Uniwersytet Przyrodniczo Agronomiczny czy jakoś tak) Ja jestem na 5 roku na Rolnym

 

I powiedz jak Ci się studiuje na UP? Bo mi się studiowało rewelacyjnie..... :)


=============================================
"Kochaj, żeby żyć i żyj, żeby kochać"
(Dionisios Solomos)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubala    0

kilka lat temu już (nieistniejący chyba już wydz. TRiL zaocznie+uzupełniające) na AR Lublin :rolleyes:


d.zamojskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tommy    1

3 rok-Technikum Ekonomiczne w Łęknie!!

Zaniewmyśl!! Wiecie gdzie to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Finanse Międzynarodowe i Bankowość na UG

UG - uniwerek gdanski????, skad zainteresowanie rolnictwem?

 

Ja jestem na 2 roku polibudy w gdansku na wydziale mechanicznym, ale dzisiaj wzialem minidziekanke bo same wyklady sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojna    0

IIIrok TRiL wydział WIP na SGGW ( czyli TAŃCE ROZRYWKA IMPREZY LIBACJE na WYDZIALE INTENSYWNEGO PIJAŃSTWA przy SZKOLE GŁÓWNEJ GOSPODYŃ WIEJSKICH)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

ja ucze sie na UWM WPIA Unuwersytet Warminsko Mazurski Wydzial Prawa i Administracji kierunek prawo rok 1 niestacjonarne czyli intensywna nauka i libacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

Ja narazie takie małe gimnazjum na wsi (z okien niekturych klas jest widok na jedno z większych gospodarstw) a póżniej TR w Gosławicach. Ja myśle że to moje gimnazjum jest jak duży chlew w którym zamknięto świnie z innych chlewików ;) A każdy rolnik to chyba wie co sie dzieje jak sie świnie zamknie do jednego chlewika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Ja jestem na roku z kolegą który zaczął ten temat. I rok Rolnictwa na UTP


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21
Technikum Weterynarii w Łomży ;)

O chyba mamy nową dziewczynę (kobietę jak kto woli) na forum ;) B) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsango   
Gość xsango

Ja dopiero pierwszy rok w technikum agrobiznesu w Złotym Potoku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian   
Gość adrian

w zeszłym roku byłem na zaocznych na zootechnice a w tym roku przenioslem sie na dzienne i powiem wam ze moze poziom nie jest identyczny bo przeciez zaoczni maja mniej zajęc ale zauważcie ze prawie wszyscy z zaocznych pracują mają obowiązki i cięzko jest im pogodzic studia z życiem prywatnym a powiec mi at horses co ty robisz z wolnym czasem w tygodniu kiedy zoczni pracują?? dla tego chyle czoła przed wszystkimi któży pracuja i uczą sie zaocznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4

zaoczni też są potrzebni... przynajmniej można na nich nieźle zarobić (najwięcej przed sesją);) jak mają do zrobienia jakiś projekt albo kolokwium do napisania to ich podstawowy tekst: "...ale ja nie wiem o co w tym chodzi"... jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze ;) ;) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

z moich znajomych co ich wywalili z dziennych i przeniesli na zaoczne wszyscy sobie radza, a na dziennych to kuleli strasznie, wiec nie powiedzialbym zeby mieli trudniej, no i wszyscy pracuja w tygodniu, z reszta sami dodaja ze latwiej jest, nie pod wzgledem materialu, tylko pod wzgledem zdawania, jakos to idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V8.    0

Technikum mechaniczne ..naprawa i eksploatacja samochodów ... dalej nie wiem ;] a to juz niedługo ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesin    1

technikum agrobiznesu w Bonine, naszczescie juz ostatni rok

ale niestety niedlugo matura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forest    0

Witam,

To mój pierwszy post więc witam serdecznie wszystkich miłośników AF.

Studiuję na wydziale Rolniczym AR Poznań ( www.au.poznan.pl/iir ) kierunek Technika Rolnicza i Leśna specjalność Ekonomika i organizacja usług technicznych w rolnictwie.

 

Gdyby ktoś miał jakieś pytania dotyczące tej uczelni/kierunku to chętnie pomogę/ skontaktuję z kumplami którzy kończyli Technikum na Golęcinie (ktoś o to pytał).

 

Pozdrawiam

Damian


*****************************
Nie ma głupich pytań
Mogą być tylko głupie odpowiedzi
*****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK86    0

Ja tak samo jak pioter i coolman111 uczę sie w Bydgoszczy--- Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy. Jestem na kerunku rolniczym na 4 semestrze(2 rok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Wie ktoś może, czy w okolicy lubuskiego są jakieś szkoły rolnicze ;>?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj