coolman111

Gdzie się uczycie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adasiorek    5

od wrzesnia rozpoczelem naukie na SGGW w Warszawie

wydzial rolnictwa i biologii

specjalizacja agronomia i agrobiznes

moze dotrwa sie do tego inz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

A ja uczęszczam do WSPB( Wyższa Szkoła Pasienia byków) <_< A tak poważnie to brak szkoły aktualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoHnyD    3

UWM Olsztyn - Zootechnika s.n. Ktoś z mojego kierunku tu jest? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

Zut (niestety zmienili nazwę Akademii rolniczej) w Szczecinie wydział kształcenia środowiska i rolnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

liceum ogólnokształcące klasa o profilu bio-chem....


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema    0

witam was ja dopiero będę wybierał szkołę aktualnie chodzę do gimnazjum ale potrzebuje rady chcę iść do Technikum Rolniczego lub Technikum Agrobiznesu i chce znać wasze zdanie czy wybrać 1 czy 2 i czy to jest zawód z przyszłością bardzo lubię wszystko co jest związane z rolnictwem ale teraz mam dylemat czy w tym zawodzie znajdę prace proszę :) o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jaką znacie fajną i dobrą szkołę w Lubelskim albo okolicy, najchętniej o profilu technik rolnik lub mechanizacji rolnictwa.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

w rykach jest technikum mechanizacji rolnictwa :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030

Witam. Ja właśnie zaczołem chodzić do LO :blink: i powiem wam że jak dla mnie to nie jest tam zbyt różowo ;p Jako jedyny z klasy, a moze i szkoly uprawiam pole i utrzymuje tuczniki, każdy mi docina i wpierdala się do rolnictwa. Nie wiem co oni do tego mają zawsze glupio dogaduja ;p To jest tak przesrane byc samemu przeciwko tylu ludzia ! ! ! A najbardziej wk***ia mnie to, ze nie wiedza o tym, ze gdyby nie tacy jak my to ich matki nie miały by co do garnków włożyć ! ! ! jak jest u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    688

JohnDeere6030 wiem co czujesz!!osobiście mi nikt nie docinał ale od zawsze mnie wku... jak ktos mówił wieśniak wiocha...a sami maja dziadków na wsi i to jest debilne :D albo telewizja to sa asy przestworzy jak juz motyw wsi to tylko jak ktos w konia jedzie wozem albo w polu nim robi!!wieś nie jest taka zacofana wiesz mnie to tak nie dotkneło a dużo mam znajomych z miasta i tych co korzenie maja na wsi i nie ale są w porządku :D teraz jestem na pierwszym roku w centralnej szkole państwowej straży pożarnej w czestochowie :blink: tutaj mam kumpli z całej polski.za rok zawodowy strażak a system zmianowy 24/48 pozwoli mi pomagać rodzicom w gospodarstwie. Tobie radze olewać buraków szkoda nerwów!!


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAMOOR    6

A ja już szkołę mam za sobą.

Wliczając zerówkę to 18 lat szkoły.

 

A tak naprawdę to uczyć zacząłem się dopiero po studiach. Chodzi mi o wiedzę z uprawy polowej (głównie zboża i rzepak).

Agrofoto traktuję jak zajęcia na których utrwalam sobie różne tematy.

Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

A ja chodzę do Zespołu Szkół Mechanizacji Rolnictwa w Piątku, kierunek technik mechanizacji rolnictwa ;) jeszcze rok został mi:) A teraz cały maj praktyki w domu :P mam dosyć internatu :)


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

A ja chodzę do technikum drzewnego w łomży ;)


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

Właśnie niedawno skonczyłem technikum elektroniczne w Zawierciu


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek84    30

Technik elektronik a w najbliższym czasie mgr inż. (studiuje kierunek elektrotechnikę specjalizacja elektroenergetyka ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj