coolman111

Gdzie się uczycie?

Polecane posty

andrzej2110    535

idz do technikum. średnie wykształcenie sie przyda. matury nie musisz zdawać


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folenka    29

No cóż..kończę właśnie Warszawską Szkołę Reklamy w specjalizacji grafiki komputerowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4

technikum mechaniczne :) Człuchów jak narazie 1 rok :) ale dalej napewno bede cos myslał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
idz do technikum. średnie wykształcenie sie przyda. matury nie musisz zdawać

 

No niby ta, ale mam "ambicje":). Tylko nie wiem czy w AR dam sobie rade.

 

@V

 

Witaj w klubie, mam ten sam problem :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantas    0

Ja teraz ucze się w gimnazjum, w ostatniej klasie, i nie wiem gdzie mam iść dalej? :) tzn liceum, czy technikum rolnicze, wiem napewno że później chce iść na AR do Krakowa, jakby kogoś to interesowało to w tym roku planuje mieć czerwony pasek na świadectwie ;-)

 

P.S. doradźcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

jak uczysz się dobrze to idz ale ja np. słabo się uczę to pójdę do zawodówki na mechanik operator pojazdowi maszyn rolniczych


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polsza    1

technikum handlowe

-ekomonia

-statystyka

-prawo

o tak mów mi jeszcze (nie nawadze tych przedmiotów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz345    0
2 klasa gimnazjum jeszcze rok do szkoly i tescik teraz jeszcze będzie na koniec gimnazjum test z angola LIPA

ja też II klasa , czemu nasz rocznik pisze ten test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantas    0

Technikum czy liceum, wiem, że później chce iść na studia, na Akademie rolniczą w krakowie, i co będzie teraz lepsze, technikum rolnicze, czy liceum o profilu biol-chemia, lub geografia-biol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISH    0

Politechnika Wrocławska, wydział Elektroniki, kierunek Teleinformatyka. Rok II, studia jednolite magisterskie.

 

Widzę, że nasz admin miał do czynienia z PWr :)Yacenty systemy informatyczne to specjalność na informatyce na EKA czy na WPPT?


Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyższa szkoła administracji publicznej w białymstoku (WSAP) im. stanisława staszica, kierunek administracja, niestacjonarne, drugi rok, czwarty semestr, licencjat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Łowiczu w technikum informatycznym


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Ja uczę się w II klasie TMR (Technikum Mechanizacji Rolnictwa) w Lubiejewie w woj. Mazowieckim :)

 

Pozdrawiam :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

Uczę sie w I LO im. S. Żeromskiego w Działdowie, profil biologiczno-chemiczny :)


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja się uczę w Golądkowie w technikum Agrobiznesu. Jestem w 2 klasie. Czy ktoś AF chodzi tam do szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj