Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy da się założyć kabinę do zetora 5245 który oryginalnie wyszedł bez kabiny

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bednar512

bednar512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 27 październik 2013 - 14:15

Czy da się założyć kabinę do zetora 5245 który oryginalnie wyszedł bez kabiny Witam mam możliwość kupna zetora 5245 oryginalnie bez kabiny i nie wiem czy da się mu założyć oryginalną zetorowską kabinę BK6011 (komfortowa). Może ktoś z was próbował założyć ową kabinę, ja nawet nie wiem czy cabrio ma jakieś przystosowane otwory pod montaż

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy da się założyć kabinę do zetora 5245 który oryginalnie wyszedł bez kabiny Dzisiaj, 21:29
  •  

#2 Share antek82

antek82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 27 październik 2013 - 21:54

Czy da się założyć kabinę do zetora 5245 który oryginalnie wyszedł bez kabiny Witam pewnie że się da założyć oryginalną kabinę trzeba ściągnąć starą ramę z błotnikami i w to miejsce zamontować kabinę a mocowania są takie same

#3 Share bednar512

bednar512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 27 październik 2013 - 22:37

Czy da się założyć kabinę do zetora 5245 który oryginalnie wyszedł bez kabiny co ciekawe to byłem w hurtowni z częściami i oni twierdzą że się nie da bo podłoga jest inna przy cabrio i ewentualnie to dało by radę ale to tą małą kabinę założyć, a Ty kolego przerabiałeś taki temat już ?

#4 Share antek82

antek82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 28 październik 2013 - 13:05

Czy da się założyć kabinę do zetora 5245 który oryginalnie wyszedł bez kabiny ja nie ale kiedyś na jakimś forum (nie pamiętam jakim) znalazłem taki temat i gościu założył właśnie kabinę oryginalną do cabrio a podłogę masz przecież razem z kabiną

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy da się założyć kabinę do zetora 5245 który oryginalnie wyszedł bez kabiny Dzisiaj, 21:29
  •  

#5 Share DarekD

DarekD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 01 listopad 2013 - 09:56

Czy da się założyć kabinę do zetora 5245 który oryginalnie wyszedł bez kabiny kolego "bednar512" : bzdury opwiadają Ci w tej hurtowni! Możesz założyć tzw wąską i szeroką kabinę bo wszystkie mocowania pomostu w wersji cabrio są identyczne jak pod kabiny . Jedynie w modelach serii 5011-7045 tylne mocowania są pod poduszki poziome a nie tak jak w serii 52xx-7745 pionowe , ale to też da się dopasować .

nowy

#6 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 01 listopad 2013 - 13:20

Czy da się założyć kabinę do zetora 5245 który oryginalnie wyszedł bez kabiny

co ciekawe to byłem w hurtowni z częściami i oni twierdzą że się nie da bo podłoga jest inna przy cabrio i ewentualnie to dało by radę ale to tą małą kabinę założyć, a Ty kolego przerabiałeś taki temat już ?

ale podłoga jest w samej kabinie, więc co ma do tego że jest to cabrio?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share DarekD

DarekD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 01 listopad 2013 - 14:57

Czy da się założyć kabinę do zetora 5245 który oryginalnie wyszedł bez kabiny żeby założyć oryginalną kabinę , pomost i tak musisz zdemontować . Nie montuje się kabiny na już istniejącym pomoście cabrio !!!

nowy