Skocz do zawartości

Zdjęcie

samozbierająca do 50KM ciągnika co polecacie?

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share farmmaster

farmmaster

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 październik 2013 - 00:07

samozbierająca do 50KM ciągnika co polecacie? jeden z moich znajomych ma chęć kupić samozbierającą do produkcji kiszonek (wiadomo rotor, noże itp...) ja się nie orientuję ale sądzę że taką zbierającą będzie miał ciężko znaleźć. co wy o tym sądzicie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
samozbierająca do 50KM ciągnika co polecacie? Dzisiaj, 06:15
  •  

#2 Share TomekT25

TomekT25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 26 październik 2013 - 09:58

samozbierająca do 50KM ciągnika co polecacie? Powinien dać sobie radę w jakiejś nie dużej przyczepie wiem z własnego doświadczenia ponieważ sam ciągam mengele lw330 o ładowności 4 ton i nożami choć nie pamiętam ile ich jest ale sporo i T25 daje sobie jakoś radę, co prawda prędkość nie jest duża podczas napełniania jej ale jakoś idzie, więc ja bym mu poradził żeby kupił coś nie za dużego i spokojnie będzie dawał sobie radę.

Napisałem trochę nie na temat ale powinien coś znaleźć bo są takie nawet na allegro i nie ma problemu tylko teraz zależy od portfela znajomego za ile sobie sprawi taką zabawkę.

#3 Share farmmaster

farmmaster

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 październik 2013 - 13:47

samozbierająca do 50KM ciągnika co polecacie? t25? heh chciałbym to zobaczyć. jestem zaskoczony. musisz wstawić na youtube jakiś filmik jak ten zestaw sobie radzi i wysłać mi link. może do swojej 30stki też sobie kupię .
ten znajomy aktualnie ma c-330 ale już za parę dni stanie u niego na podwórku zetor 5245 i właśnie do niego chce kupić samozbierającą.
ale skoro mówisz że twój t25 daje sobie rade to ten zetorek będzie śmigał aż miło;)

ludzie co tak słabo dawajcie więcej postów...

#4 Share TomekT25

TomekT25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 26 październik 2013 - 13:57

samozbierająca do 50KM ciągnika co polecacie? Filmu nie mam ale jest zdjęcie które zaraz dodam oczywiście ma ciężko ale jakoś daje sobie radę, drugi sezon tak śmigamy i daję radę a i tak nie mam innego więc musi dawać radę.

#5 Share farmmaster

farmmaster

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 październik 2013 - 14:31

samozbierająca do 50KM ciągnika co polecacie? a no czasami tak jest że jak nie ma kasy na nowy sprzęt trzeba sobie radzić tym co jest

TomekT25 ty masz przy tej swojej noże czy wymontowałeś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share TomekT25

TomekT25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 26 październik 2013 - 17:45

samozbierająca do 50KM ciągnika co polecacie? oczywiście jest założone tylko 17 ponieważ 3 nie było jak kupiłem i tak zostało tych których brakuje nie założyłem po końcach i jest git

#7 Share dominic

dominic

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania::-)

Napisany 26 październik 2013 - 18:33

samozbierająca do 50KM ciągnika co polecacie? Tez mam Mengele 7 metrową, 2,20m szeroka z rotorem i nożami.
Jedna z lepszych przyczep, słomę zbieram na 4 biegu w c360-ce.
Plusy: podbierak dźwigany do przodu, nisko osadzona i szeroka - zaleta w górach, pojemna paka,
c 330
4011
mf 255

#8 Share farmmaster

farmmaster

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 26 październik 2013 - 21:45

samozbierająca do 50KM ciągnika co polecacie? a co sądzicie o przyczepach Krone ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Marcin349

Marcin349

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 28 październik 2013 - 20:07

samozbierająca do 50KM ciągnika co polecacie? W używanych to czołówka z mengele i claas no i w nowych też pewnie, ogólnie z zielonkowych to czołówka

Dodaj odpowiedź