UrsusCzesio

Ciśnienie doładowania w silniki Belarus/Pronar D-245

Polecane posty

UrsusCzesio    310

Witam chciałbym aby ktoś udzielił mi jakie ciśnienie powinna wytwarzać turbina w tym silniku ponieważ mam podejrzenia że jest uszkodzona gdyż po ostatnim pobycie w serwisie przestała gwizdać, i ciagnik jest mułowaty. Z góry dziękuje za informacje


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7943

turbinka powinna ladnie gwizdac , nawet jak by gumy byly zdjete , jak masz manometr to spokojnie ustalisz czy daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja jestem przekonany że ona jest padnięta bo po serwisowaniu przez ciulów przestała gwizdać i słaby jest. A cały silnik uszczelniałem a i tak nic z tego. Teraz jest od nowa zrobione zaraz zegar się wkręci i będziewiadomo o co kaman


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padre1989    13

ja jak robilem pierwszy 1000 godzin to dalem ja na przeglad jak pisze w instrukcji obslugi by w ropie pomoczyc wydmuchac i zalozyc, wiec zamiast sie bawic dalem ja do firmy zajmujacej sie turbinami przeczyscili posprawdzali , zaplacilem 100zl i powiedzieli ze nic narazie sie z nia nie dzieje ,mialem raz przypadek ze tak dziwnie przerywala ale juz to przeszlo ciagnik ma ponad 4500 godin i turbo chodzi bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hemi    45

Patrzyłeś w ogóle na łopatki turbiny? wirnik nie ma nadmiernego luzu? lekko się kręci. Zwal węża jak dmucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzik445    6

Może po prostu obniżyli zbyt wysokie ciśnienie i teraz jej nie słychać. Wszystko się okaże po pomiarach ciśnienia...

Serwisanci grzebali coś w pompie wtryskowej?


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7943

jezeli to motor D-245 tam w turbinnie nic nie da rady regulowac czy ustawiac cisnienia , nie ma WG i innych sterowań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      xxxxxxxxxxxxxxx
    • Przez mx_racer
      Witam chciałbym się dowiedziec jakie silniki są montowane w ciągnikach:
       
      -Kubota
      -Case
      -Steyr
      -Lamborghini
      -Same
      -Kioti
      -Massey Ferguson
      -McCormick
       
       
      Chodzi mi o wszystkie silniki nie zależnie od serii ciągnika.
    • Przez Pawelten
      Witam, powiedzccie mi w jakich modelach ciągników Case byly montowane silniki Perkinsa ?
    • Przez dawidursus323
      Hey. Jakie spalanie mają andorie s-320, s-321, s-231? Mierzyliście to kiedyś?
    • Przez Dosieg
      Cześć wam wszystkim! 
       
      Jestem ciekawy dlaczego w traktorach zwłaszcza o mocy powyżej 250 km nie są montowane silniki rzędowe ośmio cylindrowe. Czytałem na Wikipedii że były one stosowane głównie przed drugą wojną światową. Ciekawi mnie dlaczego silniki R8 nie są montowane do tych dużych traktorów. Przecież te sześciocylindrowe o mocy nawet 600 km nie są wysilone? Czy może chodzi o to ze R8 byłyby nie ekologiczne. Fajnie by było zobaczyć taką ósemke
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj