Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik 150-20KM

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share delo5060

delo5060

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 23 październik 2013 - 13:55

Jaki ciągnik 150-20KM Witam, Jaki ciągnik wybrać NH, Case czy JD? Która marka oferuje więcej "bajerów"?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik 150-20KM Dzisiaj, 11:47
  •  

#2 Share xraqued

xraqued

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 118 postów

Napisany 23 październik 2013 - 17:54

Jaki ciągnik 150-20KM najwięcej bajerów daje jd :D

#3 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7793 postów

Napisany 23 październik 2013 - 19:31

Jaki ciągnik 150-20KM JD daje ale za najwiekszą kasę, nic za darmo.W takich rzeczach to raczej tylko NH,
Case daje. ale u mnie potem odbierał i chcieli żebym dopłacał do tego co dzień przed ustaliłem, to wyszedłem od nich.
JD jak mi naliczył to co chciałem, to kupiłem w NH lepszy, droższy model i jescze zostało.

#4 Share MKrajes

MKrajes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 23 październik 2013 - 19:33

Jaki ciągnik 150-20KM Najwięcej bajerów to oferuje chyba Fendt.
Jeżeli ciągnik miałby pracować jako główny w ciężkich pracach głównie uprawie to JD będzie bardzo trafnym wyborem. Kwestie spalania. Są szeroko znane opinie na temat wysokiego spalania w JD w czym jest trochę prawdy przy lekkich pracach ale w cięższych pracach w pełni wykorzystany ma spalanie niższe niż pozostałe marki przy czym widać większa elastyczność w tym ciągniku.
Robiliśmy u znajomego małe porównanie JD 6150 M - 144 KM mocy ZNAMIONOWEJ z NH T7.200 - 155 KM mocy ZNAMIONOWEJ współpracowały z tymi samymi maszynami m.in. w orce z pługiem Kverneland obracanym 5-cio skibowym spalanie wyszło na korzyść JD. Najciekawszą rzeczą w całym naszym porównaniu było to że ciągnik który firma NH sprzedaje jako 200 konny pracował z takimi samymi prędkościami z podobnym obciążeniem do JD sprzedawanego jako 150 konny. Wybór T7.200 zasugerował sam przedstawiciel stwierdzając że seria T.6 może być nie wystarczająca.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 23 październik 2013 - 20:45

Jaki ciągnik 150-20KM Każdy swoje chwali. Takie tematy są bezużyteczne. Najlepiej pojeździj po dealerach weź ciągniki na testy to sam sobie na pytanie odpowiesz.

#6 Share MKrajes

MKrajes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 23 październik 2013 - 21:35

Jaki ciągnik 150-20KM Ja akurat użytkuję ciągniki jednej i drugiej marki i zawsze podkreślam ciągnik do lekkich prac, transportu jak najbardziej NH jeżeli ktoś potrzebuję woła roboczego tylko JD. Dodam tylko że różnica w cenie zakupu zniweluje się później w częściach zamiennych i kosztach serwisu. Na moim przykłądzie sam się przekonałem że serwis i części słabszego i mniej skomplikowanego NH są dużo wyższe niż mocniejszego i bardziej zaawansowanego JD.
Najlepiej gdyby udało ci się wziąść ciągniki na testy i sam byś je sprawdził we własnych warunkach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share delo5060

delo5060

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 24 październik 2013 - 10:23

Jaki ciągnik 150-20KM właśnie ten ciągnik ma być zastępcą NH TM125, mam dosyć duże maszyny dlatego postanowiłem wybrać coś mocniejszego aby ciągnik nie był katowany :)