Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy miał ktoś problemy z elektroniką w JD?

17 odpowiedzi na ten temat

#1 Share edzio

edzio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:Rolnicstwo,Motoryzacja

Napisany 06 styczeń 2008 - 14:37

Czy miał ktoś problemy z elektroniką w JD? Witam czy podzespoły elektroniczne w JD są solidne.Spotkałem sie z sytuacją że w rocznym ciągniku padł czujnik i ciagnik cza do serwisu było oddac ale nie JD

Chyba nikt i całe szczescie pozdro :rolleyes:

uważaj na błedy
moje filmiki you tube

mtz82 +bury2.5
http://pl.youtube.co...h?v=rD01sQvTx3Q
miłego oglądania

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy miał ktoś problemy z elektroniką w JD? Dzisiaj, 09:56
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 styczeń 2008 - 19:42

Czy miał ktoś problemy z elektroniką w JD? @edzio nie pisz posta pod postem..... :rolleyes:

#3 Share artur21

artur21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 20:46

Chyba nikt i całe szczenscie pozdro :)

to forum w przeważającej większości reprezentują fanatycy John Deere, ślepi w swej miłośći nie widza wad swoich kochanych traktorów JD :rolleyes: :)

ps u mnie w okolicy jest pełno JD i nie słyszałem o problemach z elektronika

#4 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 20:55

to forum w przeważającej większości reprezentują fanatycy John Deere, ślepi w swej miłośći nie widza wad swoich kochanych traktorów JD :rolleyes: :)

Ale Bogu dzięki jest Artur który owych fanatyków napiętnuje :)
PS.Wady są opisane w temacie "Plusy i minusy etc."

#5 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 21:01

Czy miał ktoś problemy z elektroniką w JD? Artur21 chyba grubo się mylisz twierdząc że na tym forum są sami fanatycy JD, jest wielu takich co chwali NH, Same nie wspominając Fendta, który jak to niektórzy mówią jest po prostu najlepszy i tyle. Faktem jest, że spora ilość użytkowników posiada ciągniki JD ale w żaden sposób nie stanowią oni większości :rolleyes:. John Deere jest dobrą marką i każdy ją chwali nawet jak nic z jej "stajni" nie ma.

#6 Share edzio

edzio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:Rolnicstwo,Motoryzacja

Napisany 15 styczeń 2008 - 21:11

@edzio nie pisz posta pod postem..... :rolleyes:

Ok niema sprawy pozdro :)
moje filmiki you tube

mtz82 +bury2.5
http://pl.youtube.co...h?v=rD01sQvTx3Q
miłego oglądania

#7 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 15 styczeń 2008 - 21:19

Skoro nie miałem problemu to nie będę pisał!!!
A co to za stwiedzenie ślepi w swej miłości, co myslisz że jestem zaślepionym swoim traktorem. Sorry ale wole kobiety, to nie miłość a uznanie dla marki :angry: Zresztą gdyby był bubel to nie myślałbym o następnym :)
Pewnie myśłisz że Fendt jest lepszy -Korbanki prawie każdemu wciskają to, znam to bo wiele razy mnie namawiali na Fendta 309 ale wybrałem JD serii 6020, dużo cięższy i wygodniejszy ciągnik.
Sorry pare razy bezpiecznik się spalił ale to wina małych i starych przyczep :)

#8 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 16 styczeń 2008 - 00:56

Czy miał ktoś problemy z elektroniką w JD? ja sie przyznam ze miałem raz problem z odpaleniem JD ale znajomy elektryk rozebrał konsole,poczyscił styki i jest ok. drugi raz przedni naped nie chciał sie wyłaczyc za sprawa cewki.po rozebraniu okazało sie ze kabel wychodzacy z uzwojenia sie upalił.polutowałem we własnym zakresie i działa jak nalezy... i to by było na tyle gdyz spalonych bezpieczników od swiateł nie uwazam za jakas awarie.
pozdrawiam wszystkich "fanatyków JD" :rolleyes:

#9 Share artur21

artur21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 16 styczeń 2008 - 09:13

Czy miał ktoś problemy z elektroniką w JD? prowokacja mi wyszła, ja sam użytkuję fendta 308ci, ale to żadna rewelacja, sprzęgo turbomatik fajna sprawa ale brakuje takich bajerów jak sprzęgło elektrohydrauliczne czy biegów pod obciążenie (które JD posiada), wybraliśmy 308ci gdyż u mnie w okolicy charakteryzuje sie jak na razie zerowa awaryjnością

ps a korbanka traktuje jak każdego który zajmuje sie sprzedażą czegokolwiek zawsze z dystansem

zeby był alternatywny dealer fendta na pewno nie brał bym pod uwagę tylko korbanka :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share misza42

misza42

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 16 styczeń 2008 - 17:30

Czy miał ktoś problemy z elektroniką w JD? w JD6910 mojego szefa popsuła się pompka paliwa cewka załączania WOM czujnik uciągu i czujnik cisnienia w hydraulice

#11 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 styczeń 2008 - 22:11

prowokacja mi wyszła, ja sam użytkuję fendta 308ci, ale to żadna rewelacja, sprzęgo turbomatik fajna sprawa ale brakuje takich bajerów jak sprzęgło elektrohydrauliczne czy biegów pod obciążenie (które JD posiada), wybraliśmy 308ci gdyż u mnie w okolicy charakteryzuje sie jak na razie zerowa awaryjnością

ps a korbanka traktuje jak każdego który zajmuje sie sprzedażą czegokolwiek zawsze z dystansem

zeby był alternatywny dealer fendta na pewno nie brał bym pod uwagę tylko korbanka <_<

No dobra-od dzisiaj Arturze możesz być nawet Wielkim Prowokatorem :) (jeżeli chcesz oczywiście)-a teraz może byś coś więcej na temat tego 308 Ci napisał w temacie "Plusy i tak dalej <_< "

#12 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 19 styczeń 2008 - 14:09

Artur21 chyba grubo się mylisz twierdząc że na tym forum są sami fanatycy JD, jest wielu takich co chwali NH, Same nie wspominając Fendta, który jak to niektórzy mówią jest po prostu najlepszy i tyle. Faktem jest, że spora ilość użytkowników posiada ciągniki JD ale w żaden sposób nie stanowią oni większości <_<. John Deere jest dobrą marką i każdy ją chwali nawet jak nic z jej "stajni" nie ma.

najwiecej jest chyba posiadaczy c330 (bynajmniej nie zielonych, chociaz sie zdażają <_< )

chwalicie?

kurcze, a w mojej okolicy JD policze na palcach rąk (i w większosci używane)

#13 Share dmnk217

dmnk217

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 20 styczeń 2008 - 18:46

Czy miał ktoś problemy z elektroniką w JD? Ja tylko powiem że każda instalacja elektryczna jest podobna do siebie ale żądna nie obroni się przed nadmierną wilgotnością a jak każdy wie utlenianie żelaza inaczej zwane jako rdzewienie nie jest korzystnym zjawiskiem

#14 Share zetor11441

zetor11441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 06 luty 2008 - 14:07

Czy miał ktoś problemy z elektroniką w JD? Kazda maszyna ma prawo sie popsuc, w koncu to tylko maszyna, pewnie sa maszyny które sie mniej psują i które maja wecej awari, ale przeciez nawet, niektóre awrie nie muszą byc tylko i wyłacznie z winy samej maszyny czy nawet marki tj. nie którzy twierdza że Nh sier pier..., ale przewaznie wiekszośc awari wynika z winy kierowcy, który czest boi sie swojej maszyny, i nie umie sie z nia obhcodzic.
Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub John Deere

#15 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 07 luty 2008 - 10:05

Czy miał ktoś problemy z elektroniką w JD? ja miałem poblem z elektryka w JD 6420....awarii uległ główny komputer.....maszyna nie miała jeszcze roku
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#16 Share Skrzypek

Skrzypek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 05 kwiecień 2008 - 07:00

Czy miał ktoś problemy z elektroniką w JD? Kiedyś mówiono,że Fendta nie wolno myć wodą ze względu na elektronike.W John Deere jest to samo.Może w nowym ciągniku-nie,ale w dwuletnim to strach podchodzić z myjką.Wszystkie kable gniją i śniedzieją,mimo że maszyna jest garażowana.

#17 Share jd6220

jd6220

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 12 kwiecień 2008 - 23:46

Czy miał ktoś problemy z elektroniką w JD? a fendty sa dużo drosze od JD ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#18 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 02 grudzień 2009 - 10:32

Czy miał ktoś problemy z elektroniką w JD? Droższe okolo 1/4 były wtedy gdy kupowalismy MX 170 2002 teraz podobnie;co wad to 2 sekcje hydrauliki nie działają pewnie przez mycie
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Dodaj odpowiedź