Skocz do zawartości

Zdjęcie

Unia DF 1,2 V problem z rolką

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 21 październik 2013 - 07:41

Unia DF 1,2 V problem z rolką Jako że już po sezonie nie wzywałem serwisu jednak być może uda mi się z Waszą pomocą rozwiązać problem. Otóż rolki kore znajdują się na klapie otwierającej czasem przeskakują na dolnym trybie tym przy hakach zamykających się co może być przyczyną ?
Wiem że u góry znajdują się dwie sprężyny którymi można regulować docisk jednak próbowałem i w jedna i w druga stronę kręcić i niestety nadal przeskakują

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Unia DF 1,2 V problem z rolką Dzisiaj, 23:34
  •  

#2 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 21 październik 2013 - 07:50

Unia DF 1,2 V problem z rolką Rolki od łańcucha, czy rygiel wyskakuje-opisz dokładniej

#3 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 21 październik 2013 - 12:04

Unia DF 1,2 V problem z rolką Chodzi mi o rolki które chodzą po trybach nie o rygiel zamykający. Rolki przeskakują po trybach a miejsce w którym to się dziej to właśnie obok rygla zamykającego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 23:22

Unia DF 1,2 V problem z rolką W pażdzierniku nie bardzo masz chyba gdzie sprawdzić czy coś tam pomoże a czytam ,ze z już po gwarancji-więc
1 nie czytałeś jakie mam o nich zdanie- przed kupnem -w których opisywałem co to za ch*j...two ,badziewie , itp
2 Stojac za prasa sprawdz na zębatkach (u góry w klapie,czy łancuch siedzi w odpowiednich nacięciach)-jak nie to popraw by był prawidłowo (nie skoszony).Jak siedzi dobrze to proponuję lekko uchylć klapę i obracać kluczem do odblokowywania podbieracza (delikatnie ,bo spieprz..sz gwint w tym sprzęgiełku ) tak ze dwa razy i przyglądać się ,czy dobrze trafia łańcuch w swoje miejsca w zębatce.
3 jak nie trafia ,to pewnie z któregoś boku w łańcuchu brakuje ogniwa ,aaaallbo zębatka jest nie symetrycznie zamontowana.(klapy żle montowali, to łancucha nie mogą?!)(Po zmianie klapy u mnie nadal wali na górę)
4 cuda tych prasach się dzieją -nic nie poradzę -ale pytaj dale ;)j ( Sprawdz łańcuchy napędzające czy z któregoś boku nie za bardzo jadą po zębatkach)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 31 grudzień 2013 - 07:07

Unia DF 1,2 V problem z rolką Nic umówiłem się na maj z serwisem piep..yć to zapłacę ale może coś zrobią