Skocz do zawartości

Zdjęcie

instalacja elektryczna renault ceres 85x

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Qurek

Qurek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 19:40

instalacja elektryczna renault ceres 85x Dzięki za zainteresowanie i link
Próbowałem zrobić tak jak napisałeś, ale u mnie ta blacha pod kierownicą sięga aż pod szybę i żeby ją wyjąć trzeba wyjąć kierownice :blink: i podpinać parę kostek.
Zabrałem się więc za to od strony wyświetlacza. Okazało się że od przycisku odchodzą cztery kable i jeden który łączy dwa zestyki ze sobą, a kostki które wcześniej czyściłem są od tego półbiegu załączanego bez sprzęgła. Jest tam masa innych kabli tego samego koloru i nie idzie tego ogarnąć przez ten mały otwór ;[ .
Sprawdzałem guzik miernikiem CHYBA jest dobry, gdy jest wciśnięty zamyka układ między dwoma zestykami i dochodzi do niego te 12V.
Po skończonej zabawie napęd nadal się nie rozłącza i przepaliła się żarówka w guziku (wcześniej na 100% świeciła)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
instalacja elektryczna renault ceres 85x Dzisiaj, 01:46
  •  

#22 Share Lukas2909

Lukas2909

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 13 marzec 2014 - 20:28

instalacja elektryczna renault ceres 85x To spróbuj jeszcze inaczej, poluzuj lekko tą rurkę która wchodzi do przystawki od napędu i na wyciśniętym guziku powinno tam być wysokie ciśnienie, a na wciśniętym, prawie wcale, oczywiście na zapalonym ciągniku;/ elektrozawór jest pod podłogą pod hamulcem to może tam po tych przewodach jakoś dotrzesz do kostki , pozdrawiam
Ps. Mój ceres jest nieco inny, bo mam analogowe zegary i mechaniczne półbiegi i pewnie dlatego takie różnice..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Qurek

Qurek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 24 marzec 2014 - 16:56

instalacja elektryczna renault ceres 85x W końcu zmobilizowałem się i poluzowałem tą rurkę.
Nie ma różnicy w ciśnieniu oleju między pozycją ON i OFF guzika (sprawdzałem to na oko), więc usterka mechaniczna odpada.
Zlokalizowałem elektro-zawór ale dostęp do niego jest ograniczony, a rozkręcanie ciągnika przynajmniej na razie, nie wchodzi w grę.
Pola mam niedaleko, więc za naprawę wezmę się dopiero w sierpniu albo październiku <_< .
Jakiej prędkości lepiej nie przekraczać na asfalcie z napędem?