Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agritechnica 2013

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 19 październik 2013 - 19:12

Agritechnica 2013 Cześć! Kto z was wybiera się na targi do Hannoveru? Ja melduję się tam 13 listopada. Ponoć miało być jakieś spotkanie AF?
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agritechnica 2013 Dzisiaj, 09:40
  •  

#2 Share bimber116

bimber116

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo motoryzacja

Napisany 19 październik 2013 - 22:40

Agritechnica 2013 ja będe :)

#3 Share adams

adams

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 21 październik 2013 - 18:53

Agritechnica 2013 Czy Agrofoto.pl podjęło by się może zorganizowania jakieś grupy, busa, noclegów ? Z chęcią bym się do takowej przyłączył, bo samemu jechac to trochu lipa.

#4 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 22 październik 2013 - 17:19

Agritechnica 2013 No Ja dostałem wiadomość z ankietą i tam było wspomniane właśnie o wyjeździe z AgroFoto.
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 24 październik 2013 - 19:18

Agritechnica 2013 na początku października rezerwowałem hotel.. jadę 10-11 listopad. będę miał 4 bilety na dzień 12 listopad do przekazania.

frekwencja aż się forum zawiesza :) nikt nie jedzie na dwunastego?? nikt nie chce biletów??

Edytowany przez Ginterpol, 05 listopad 2013 - 20:53.

#6 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 18 listopad 2013 - 20:09

Agritechnica 2013 To kto był z AF? Ja byłem w środę.No wystawa fajna nie powiem.Torby i kalendarze jeszcze lepsze :D Ale nie szło wejść do jakiegoś ciągnika bo tak ludzie się pchali jak by ciągników nie widzieli...Z polskich stoisk widziałem Unię która miała zainteresowanie prasami,mniej już pługami.Przy agregatach i siewnikach pneumatycznych tez niemcy stali.Szkoda że z uni nic nie dawali bo by mieli więcej amatorów.Masa ludzi tam była! Gadżetów i innych pierdół było aż do obrzygania ze tak powiem...No i Polagra była.Tam dawali jakieś takie zaproszenia na które chyba można wejść za darmo na Polagrę.Ale nie jestem pewien.Ma ktoś jeszcze takie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 19 listopad 2013 - 20:37

Agritechnica 2013 Byłem w czwartek i piątek. Ogólnie ludzi pełno, gdzie ssie dostać to trzeba było się pchać lub liczyć na cud. Jednak w jednym new hollandzie i farmtracu siedziałem. W farmtracu nie było żadnego problemu, bardzo przyjemni dla człowieka, odpowiedzieli na wszystkie pytania. I ich stanowisko oceniam najlepiej. Dość długo jeszcze siedziałem w gaspardo, agrifac i claas. Inne jakoś mnie nie zainteresowały. Miałem nadzieje że będzie ursus, ale chyba oni sobie olewają.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)