Skocz do zawartości

Zdjęcie

valtra 8450 Delta Power Shift problem ze skrzynią.

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share fendt1992

fendt1992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 18 październik 2013 - 20:06

valtra 8450 Delta Power Shift problem ze skrzynią. Witam. Mam problem ze skrzynia w Traktorze Valtra 8450. mam pytanie czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem i czy coś z tym dało się zrobić?. podczas przełączania pół biegów słuchać wyraźne trzaski w skrzyni.a na pierwszym pół biegu coś wyraźnie puka w skrzyni.najmocniej słuchać to gdy szybko sie przełącza z drugiego na trzeci pół bieg i na odwrót(z trzeciego na drugi i tak w kółko) .Dzieje sie to na postoju nawet gdy skrzynia mechanicznie jest zluzowana. dzieje sie to juz od samego kupna. dodam ze skrzynia była naprawiana na zachodzie.prawdopodobnie kosze był spalone. Skrzynie miałem rozebrana i wszytko wygląda na sprawne. nie ma żadnych wyraźnych luzów.po złożeniu nie ma poprawy dodam ze na jednym z koszów był wyraźny luz po zmienieniu jednej z tarczki luz zniknął. Czekam za jakas podpowiedzia, bo juz brakuje mi siły.Może kostka sterująca albo komputer?? co myślicie. czekam za jakimiś pomysłami. Fendt1992.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
valtra 8450 Delta Power Shift problem ze skrzynią. Dzisiaj, 03:28
  •  

#2 Share Agroelektronix

Agroelektronix

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 25 październik 2013 - 22:02

valtra 8450 Delta Power Shift problem ze skrzynią. zadzwon to podpowiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share sikor86

sikor86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 01 marzec 2014 - 17:08

valtra 8450 Delta Power Shift problem ze skrzynią. witam. znalazłeś rozwiązanie problemu? bo mam to samo tylko że w 8400.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share wygibas

wygibas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 26 maj 2014 - 13:57

valtra 8450 Delta Power Shift problem ze skrzynią. Też mam to w 8400, dodatkowo na 4 biegu na szybkim zakresie lubi szarpnąć przy zmianie powershiwtów. Czy może być to związane z tłumikiem drgań w tarczy sprzęgła?