Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naprawa maszyn rolniczych - ceny

183 odpowiedzi na ten temat

#101 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 13 grudzień 2013 - 20:57

Naprawa maszyn rolniczych - ceny a ten co niema o niczym pojęcia to najwięcej krzyczy że coś tam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Naprawa maszyn rolniczych - ceny Dzisiaj, 11:16
  •  

#102 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 13 grudzień 2013 - 21:10

Naprawa maszyn rolniczych - ceny Bo co niektórzy maja taka mentalność że jak im rozrusznik nie kręci to zaraz rozbierają rozrusznik a nie sprawdzają czy chociaż do niego napięcie dochodzi. Na sam początek trzeba sprawdzić najmniej pracochłonne rzeczy i stopniowo dochodzić do awarii

#103 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 13 grudzień 2013 - 21:32

Naprawa maszyn rolniczych - ceny a mówiąc o rozruszniku to właśnie ten gość rozebrał rozrusznik i nie potrafił go z powrotem złożyć a co dopiero sprawdzić co jest grane , a główną przyczynom była klema

#104 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 13 grudzień 2013 - 21:35

Naprawa maszyn rolniczych - ceny ;) sebek i o tym właśnie mowa :lol: Majster ligi światowej

#105 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 13 grudzień 2013 - 21:47

Naprawa maszyn rolniczych - ceny a co co dobre to dużo robię po gościach którzy skończyli mechanikę samochodową albo dawniej naprawę maszyn rolniczych jak ten gość od rozrusznika , nie dał bym im cepa do napraw .

#106 Share Slimak1614

Slimak1614

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, mechanika, konstruowanie...

Napisany 14 grudzień 2013 - 12:41

Naprawa maszyn rolniczych - ceny właśnie najgorsze jest poprawianie lub ponowny remont po takich "mistrzach" mechanikach... kiedyś jak robiłem władka t25a który przeżył 3 remonty silnika w ciągu roku to myślałem że wyjdę z siebie i stanę obok!!! Np. jedna głowica była tak dokręcona że aż szpilki z bloku wyszły a druga to kombinerkami chyba była dokręcona i mało tego na jednej szpilce był zerwany gwint i mechanik nakręcił na nią pakuły.... i tak cały silnik był spaprany a potem przychodzą i płaczą "panie no weź coś zrób" :)

#107 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 14 grudzień 2013 - 13:29

Naprawa maszyn rolniczych - ceny Dlatego staram się najpierw od klienta dowiedzieć co było robione i przez kogo, żeby przewidzieć niespodzianki, i odpowiednio nastawić klienta na nieprzewidziane okoliczności i odpowiednią cenę za usługę. A czasami jak robota była wyjątkowo spaprana w ogóle nie biorę takiego sprzętu do naprawy.

#108 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 13:40

Naprawa maszyn rolniczych - ceny Ile mogę żądać za podłączenie gniazda w przednim tuzie w jd 6930 Premium i gdzie najlepiej zrobić podłączenie szukać gdzieś w kabinie czy ciągnąć do tylnego gniazda kabel ?

Po takich mistrzach to najlepiej cały silnik rozebrać w drobny mak bo bóg wie co jeszcze na pakuły lub inne cuda jest skręcone a takie prace po ludziach co robili w pgr lub skr i wszystko wiedzą i umieją naprawić a na końcu przychodzą do kogoś innego co zrobi porządnie to można naliczyć 300% normalnej ceny za poprawki.Później się niektórzy się dziwią że tyle to kosztuje jak mu żule z pod sklepu robili za flaszkę

Edytowany przez waldek315, 14 grudzień 2013 - 13:46.

#109 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 14:10

Naprawa maszyn rolniczych - ceny Jakiego gniazda?

#110 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 14:28

Naprawa maszyn rolniczych - ceny do świateł 7pin

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 14 grudzień 2013 - 21:48

Naprawa maszyn rolniczych - ceny Ale masz problem z tym gniazdem.Gdzieś wejdź przewodami w jakieś złącze,jak jest możliwość.Trzeba obejrzeć instalacje gdzie się można wpiąć.

@Slimak1614 to tak jak ja miałem dwie przypadłości tego typu.Oba przypadki w Mercatorach 75.Przewody tak były poplątane,pozamieniane i popalone.Na przód kombajnu kładłem nową wiązkę,bo już nie było co ratować ze starej...W drugim trochę mniej,ale też cudowania z obwodem ładowania i rozruchu.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#112 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 09:56

Naprawa maszyn rolniczych - ceny Ma problem, bo chce to zrobić jak autodata przykazała, a to co Ty proponujesz to jest zwykłe druciarstwo. Gniazdo podłączamy przy skrzynce bezpieczników.

#113 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:58

Naprawa maszyn rolniczych - ceny No to przecież napisałem że trzeba obejrzeć instalacje.Nie zawsze jest możliwość wejścia przewodami w skrzynkę.Pisałem tu o złączu,oczywiście zależy jakie to złącze jest.Jak jest gniazdo-wtyczka to nikt mądry nie będzie rujnował kabli a później ich izolacją owijał....
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#114 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 19:24

Naprawa maszyn rolniczych - ceny Nikt nie każe rujnować kabli. Po prostu wyjmujesz ze skrzynki bezpieczników styki, odcinasz je a później zaciskasz po dwa przewody w jednym zacisku. I to jest profesjonalny montaż. Zero cięcia kabli, zero taśmy izolacyjnej, zero druciarstwa, i maksymalna zapłata za usługę.

#115 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 19:48

Naprawa maszyn rolniczych - ceny To teraz już wiem gdzie się połączyć :) ale ile można wsiąść za taką usługę :ph34r:

#116 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 13:23

Naprawa maszyn rolniczych - ceny 200 PLN.

#117 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 16 grudzień 2013 - 17:01

Naprawa maszyn rolniczych - ceny Trochę poszukałem w internecie na ten temat to okazało się bo dzisiaj byłem zobaczyć to w jd są już wypuszczone wiązki wystarczy gniazdko 7 pin z 1m kabla i wtyczka i już mamy z przodu gniazdo do świateł. Przedni tuz powinien już być ale sprzedawca nie może dojść z rozstawem otworów

#118 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 26 styczeń 2014 - 09:44

Naprawa maszyn rolniczych - ceny A ja mam pytanko ile może kosztować wykonanie instalacji elektrycznej w przyczepie (materiały+robocizna)? Ile kosztuje naprawa elektryzatorów do ogrodzenia (robocizna)?

#119 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 26 styczeń 2014 - 10:04

Naprawa maszyn rolniczych - ceny Jaka przyczepa rolnicza,samochodowa z ABS,EBS ?

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów

Napisany 26 styczeń 2014 - 10:09

Naprawa maszyn rolniczych - ceny Ty chcesz wykonać czy zlecić usługę? Naprawa elektryzatora od 100 do 500 PLN.