Zaloguj się, aby obserwować  
TymonMasa

Wymiana łożyska zwrotnicy w 611ls

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TymonMasa    0

witam i proszę o pomoc. padło mi łożysko dolne zwrotnicy w moście zf apl 3052 i nie mam zielonego pojęcia jak się do niego dobrać liczę na wasza pomoc i z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TymonMasa    0

witam nie nie naprawiałem bo nie miałem jak gdyż ciągnik był potrzebny. Przy okazji zauważyłem ze z w drugim kole również łożysko "się kończy" dziękuje za wszelka pomoc i zaangażowanie

post-6702-0-25094800-1383647148_thumb.jpg

post-6702-0-10795800-1383647244_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

koledzy tez zaczynam robić zwrotnice łożysko padło i nie wiem jak to rozebrać góra wyszła ale dołu nie mogę zbić jak to rozebrać i czy trzeba zwolnice rozkręcać żeby wyjąc krzyżaki ??? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrJCBx7m    12

Moim zdanierm to będziesz musiał zwolennice (czy jak to tam nazwać ) bo u nas w NH musileiśmy zdejmować żeby uszczelniacz wymienić :)

Rozbieraj sąsiedzie wszystko się okaże w trakcie :P


Fendt Favorit 514C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecik    0

Ale łożysko w zwolnicy czy na zwrotnicy? jeżeli w zwolnicy to odkrecasz z niej pokrywe i z tego co pamietam jest seger na wałku. Ściągasz go, wybijasz sworznie od zwrotnicy i ściągasz samą zwolnice bez półosi. Bo jak wyciągniesz z półosią to jest później bieda trafić do różnicowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Junkers
      Witam,
      przeglądając alledrogo napotkałem drewniane łożysko wytrząsaczy do Bizona ->http://moto.allegro....3048831126.html
      na wał fi 35mm.
      Nie pamiętam jakie są grube wały w bizonie ale jeśli są grubsze to można roztoczyć, gorzej jak cieńsze...
      Co o tym sądzicie?
      Teraz montują takie nawet w nowych kombajnach, jako że są w postaci półpanewek wymiana ich była by dziecinnie prosta. Można by nawet w ciemno wymienić na takie przed sezonem i mieć jak to się mówi święty spokój.
      Tylko trochę nie podoba mi się sposób/miejsce przecięcia tego łożyska.
    • Przez DonCorleone666
      Witam. Chce wymienic stare lozyska na nowe w alternatorze magneton. Jak to zrobic? Wydaje mi sie ze lozysko jest zanitowane, a nie wiem jak wyciagnac srodek alternatora.
    • Przez LUKASZ1455XL
      co o niej powiecie mam zamiar kupić i nie wiem co to jest za wynalazek proszę o opinie
    • Przez claasmercator
      Witam. Jak powinien wyglądać prawidłowy montaż łożysk młocarni w dominatorze? Na co uważać podczas montażu.
       
      Wymieniłem te łożyska na łożyska orginal claas, wszystko ładnie poskręcałem i mam problem. Po ok 10 min pracy kombajnu na pusto obudowy tych łożysk są gorące ręki się dłużej nie przytrzyma dotykając te obudowy.
       
      Co mogłem źle zrobić podczas montażu?
       
      Po 10 min pracy te łożyska powinny być zimne według mnie, zgadza się?
       
      Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
    • Przez skok
      Witam
      Mam do wymiany łożyska w zwrotnicy koła w zetorze 12145 wystarczy je tylko przebić na nowe czy trzeba coś ustawiać ?????
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj