Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek12

MF 3060 za 28000 zloty???

Polecane posty

Tomek12    42

czy oplaca sie kupic MF 3060 bez przedniego napedu za taka kase ma 4000 motogodzin rok 1989 stan nawet ladny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Jak bez przedniego napędu? zepsuty? drogo to nie jest. Te MF-y stoją w cenach 35-45 tyś to mi sie wydaje że nawet jak byś zrobił napęd to by cie taniej wyniosło niż kupować z dobrym ;] Ale znów na te skrzynie trzeba uważać ;/

 

Może masz jakieś zdięcie?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

zalezy jeszcze do czego ma służyć. bez przedniego napędu do cięższych prac ten mf będzie raczej mało użyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Poprawiłem trochę nazwę tematu :rolleyes:

 

Musisz napisać jaki rocznik,ile mtg,i stan techniczny i wizualny.Dopiero wtedy będzie można coś powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek34    1

Drogo nie ale 28000 tys po drodze nie chodzi , trzeba wiedziec na co sie wydaje kase!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciagniki tej klasy bez przedniego napedu nie polecam malo uzyteczny

cena nie jest wysoka i dlatego warto sprawdzic dokladnie stan skrzyni biegów

skrzynie w tej serii fergusonow sa bardzo slabe i czesto sie psuja spotkalem sie juz z

wieloma opiniami pracownikow serwisu

dlatego wydaje mi sie ze ten ciagnik nie jest zbyt dobra inwestycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
http://www.allegro.pl/item288250541_massey...on_mf_3060.html. jak widać ceny są podobne. jeśli był by w stanie idealnym to dlaczego nie.

 

LoL ja myślałem ze 3060 są tylko z przednim napędem. Pierwszy raz wiedze 2x4 3060 xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Ja bym sie nie zdziwił gdyby były też wersje bez kabiny :rolleyes: Gdzieś wrzucałem zdjęcie MF'a 4255 bez przedniego napędu i kabiny.

 

Jeśli chodzi o tego 3060 to rozumiem że to taka wersja a nie zepsuta 4x4. Jeśli nie potrzeba Ci 4x4 (prasa, rozsiewacz, lekkie prace uprawowe, itp.) to sprawdź dobrze czy wszystko w nim działa, starguj przynajmniej ze 2000zł i możesz kupować :rolleyes:

 

Tak jak wspomniał katator, MF'y są dobrze wyważone i bez 4x4 mają kiepski uciąg. Gdyby puścić w ciężką orke mojego U-912 bez tura i MF'a nie włączając 4x4, to Ursus by go objechał jak tylko chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetmen    1

a ile może mnieć koni taki ciągnik?


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek12    42
ciagniki tej klasy bez przedniego napedu nie polecam malo uzyteczny

cena nie jest wysoka i dlatego warto sprawdzic dokladnie stan skrzyni biegów

skrzynie w tej serii fergusonow sa bardzo slabe i czesto sie psuja spotkalem sie juz z

wieloma opiniami pracownikow serwisu

dlatego wydaje mi sie ze ten ciagnik nie jest zbyt dobra inwestycja

jak sprawdzic skrzynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak jest z 1989 roku to ma Dynashift. Sprawdź działanie wszystkich półbiegów, żółwia i zająca, rewersu. Jak wszystko chodzi, nic nie stuka to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem MF 3070 z napedem za 28tys złoty po krótkiej rozmowie opuscił sie na 26tys chyba 87rok jak dobrze pamietam.Ciagnik był malowany na czerwono poniewaz był pomaranczowy pracował z kosiarka.Jego mth nie dało sie juz rozczytac z zegara prawdopodobnie już ładnych kilka lat nie krecił..Wszystko niby działało aha prawdopodobnie miał wymieniona pompe hydrauliczna.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj