Skocz do zawartości

Zdjęcie

elektryczny ładowacz do obornika

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 15 październik 2013 - 21:26

elektryczny ładowacz do obornika Witam
Mam suwnicę i materiał na konstrukcję do stworzenia "suwnicy bramowej" tylko mam problem z chwytakiem ponieważ suwnica ma tylko jedną linkę a standardowe ładowacze elektryczne chwytaki mają zamykane ręcznie a ja potrzebuję to jakoś zamykać automatycznie tylko nie wiem jak znalzłem fajny ładowacz http://tablica.pl/of...html#a028600339 i on ma to jakoś inaczej skonstruowane tylko nie mogę rozszyfrować jak to działa może ktoś z was mi pomoże :) z góry dziękuję za wszystkie sugestie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
elektryczny ładowacz do obornika Dzisiaj, 07:11
  •  

#2 Share kamis

kamis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 16 październik 2013 - 08:05

elektryczny ładowacz do obornika za 500zł to za wiele nie zbudujesz a tyle gościu chce za ten na tablicy .jeśli ci się podoba to kup ten i dopasuj u siebie zamontuj cały albo mechanizm dorób do twojej suwnicy a co zostanie to sprzedasz na złom

Edytowany przez kamis, 16 październik 2013 - 08:07.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 16 październik 2013 - 08:36

elektryczny ładowacz do obornika Tak samo musi być zabezpieczony by zacisnąć materiał przy podnoszeniu.
Możliwe, że zabezpiecza się automatycznie po zsunięciu się tego ceowniku z kołem na dół, gdy luzujemy line główną. I pod tym kołem jest jakiś zamek, bo na środku wideł jak by był pręt za który łapie, pomiędzy dwoma środkowymi płaskownikami. A obok dolnej tulei jakby sznurek do zamka.
Trudno powiedzieć czy zabezpiecza się automatycznie czy zwalnia. Jak by nie było ładowacze elektryczne maja problem z nabraniem materiału w widły więc trzeba je deptać, więc będąc przy nich się je zabezpiecza. Dlatego do obsługi używano 2 osób.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 16 październik 2013 - 11:30

elektryczny ładowacz do obornika a co myslicie o zastosowaniu dwóch lin jedna do podnoszenia druga do zamykania wideł ??? coś jak czerpaki przy koparkach linowych lub suwnicach do węgla ???