Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy ktoś na AF użytkuje prasę New Holland 644

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawel1982

pawel1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 09:17

Czy ktoś na AF użytkuje prasę New Holland 644 Witam. Zamierzam kupić prasę NH 644, i chciałbym zasięgnąć opinii właścicieli tej prasy - jak się sprawuje, czy jest awaryjna, no i jakiej mocy potrzebuje (domyślam sie że im więcej tym lepiej) :rolleyes: mam na myśli minimalną moc.

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy ktoś na AF użytkuje prasę New Holland 644 Dzisiaj, 17:35
  •  

#2 Share SZYMON178

SZYMON178

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 23 styczeń 2008 - 20:52

Czy ktoś na AF użytkuje prasę New Holland 644 Tez zakupiłem prase NEW HOLLAND 640 i
dostałem instrukcjie i minimalnana moc to
60 KM a zalecana to 72KM recenzjie ma
nawet bardzo dobre i jest to prasa do szybkiego
zbioru mozna z nią nawet jeździć do 15Km/h
Moja prasa jest bez rotora
Traktor jest bogiem,Oranie nałogiem,Żniwa zabawą,a Ropa podstawą

#3 Share pawel1982

pawel1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 24 styczeń 2008 - 10:42

Czy ktoś na AF użytkuje prasę New Holland 644 A czy w tej instrukcji jest napisane jaką długość ma jeden pas?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

McHale na Targach FERMA zobacz »

•  

#4 Share SZYMON178

SZYMON178

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 24 styczeń 2008 - 12:37

Czy ktoś na AF użytkuje prasę New Holland 644 dokładnie nie patrzyłem bo jest po angielsku ale raczej powinno byc napisane
Traktor jest bogiem,Oranie nałogiem,Żniwa zabawą,a Ropa podstawą

#5 Share krzysiekQ

krzysiekQ

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 09 lipiec 2008 - 14:28

Czy ktoś na AF użytkuje prasę New Holland 644 mam zamiar kupic prase new hollanda 644 zmienno komorowa i nie wiem o prasach z new holanda nic jakie sa dobre zle moze ktos pomoze a moze i ktos ma juz taka prase i podzieli sie wrazeniami

#6 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 09 lipiec 2008 - 19:19

Czy ktoś na AF użytkuje prasę New Holland 644 temat nie taki podobny, bo to dwie różne maszyny 544 to stałokomorówka a 644 to zmienna na pasy. Ogólnie raczej dobre opinie krążą o tej maszynie, sam byłem bardzo blisko kupna tego modelu ale niestety nie wyszło

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share krzysiekQ

krzysiekQ

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 10:44

Czy ktoś na AF użytkuje prasę New Holland 644 czyli kolego binek polecil bys mi ta prase ????? jest z 97r i chce za nia facet 16,5 tys wiec nie wiem w sobote ja pojade obejrzec

#8 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 20:48

Czy ktoś na AF użytkuje prasę New Holland 644 cena raczej dobra, a czy bym ci polecił to nie mogę tego powiedzieć bo jej nie mam. Na pewno dużym plusem jest powszechność tych modeli i co za tym idzie łatwość z dostępem do części. Z prasą którą ja miałem brać wyszły takie jaja że przy odbiorze facet przypomniał sobie że nie zabrał do niej pilota i został w Francji, ale mam brać maszyne a pilot będzie w następnym tygodniu. Nie zgodziłem sie, powiedziałem wezmę maszynę ale kompletną i tak pilot jechał jeden ,drugi ,trzeci tydzień i chyba do dzisiaj jedzie a cena nowego to 4000 zł. Gdyby nie te komplikacje to dziś na pewno stałby na podwórku NH 644 i mógłbym ci dużo więcej powiedzieć a tak stoi MF 822 i też jest dobrze

#9 Share krzysiekQ

krzysiekQ

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 21:06

Czy ktoś na AF użytkuje prasę New Holland 644 acha no dzieki no troche kijowo ze nie bylo tego pilota tak to bym cos wiecej wiedzial ale spoko dzieki i za tyle jsak kupie to ja bede ci mogl cos wiecej powiediec o tym modelu

#10 Share pawel1982

pawel1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 14 lipiec 2008 - 07:09

Czy ktoś na AF użytkuje prasę New Holland 644 Miesiąc temu kupiłem prasę NH 644 ;) i jak narazie to nic złego nie moge o niej powiedzieć - 98 rok, siatka, 2x sznurek, centralne smarowanie itd. widziałem wiele pras zmiennokomorowych (w przystępnej cenie oczywiście) i innej nie chcę. Stosunkowo małe zapotrzebowanie na moc - MTZ śmiga z nią bez problemu , baloty świetnie zbite, świetnie zwija siano-słomę-sianokiszonkę no i sterowanie z kabiny ciągnika np. zbicie prawej i lewej strony beli, jak dla mnie REWELACJA!!!!!
Na początku nie wiedziałem jak ustawia się siłę zbicia ale po kilku godzinie domyślania się udało się i jestem naprawdę BARDZO ZADOWOLONY!!!!
New Holland 644 to prasa godna polecenia.

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Maciej2222

Maciej2222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 16 lipiec 2016 - 15:15

Czy ktoś na AF użytkuje prasę New Holland 644 Pawel1982 .Witam.jakiej używasz siatki ,owija ci całkiem do boku balota ,która twoim zdaniem jest najlepsza do tej prasy?,ja mam swoją dopiero od roku.Co sądzisz o siatce john Deere netwrap 123cm -2000m,warto ją kupić??

Edytowany przez Maciej2222, 16 lipiec 2016 - 15:19.