adikpl1

NOWOŚĆ Pronar 5340

Polecane posty

Pronar 5340 zaprezentował się na targach Agro-Tech w Lublinie 5-6 marca, z cena promocyjną 120 000 netto.
Ciągnik robi bardzo dobre wrażenie zarówno w kabinie jak i z zewnątrz, do tego świetny silnik i skrzynia... za takie pieniądze zostawia moim zdaniem konkurencje daleko w tyle :)
No i masa... waży ponad 5ton :)

   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Muszę przyznać że ten nowy Pronar 5340 robi wrażenie. Myślę nad ciągnikiem 75-85km, Ursus c382, Farmtrac, case farmall A, NH TD5 itp ale teraz widzę że w obecnej promocji w podobnej cenie mógłbym mieć większego Pronara jednak niezbyt wiele o nim wiem. Na papierze wygląda super jak za tą cenę, podzespoły również markowe i dość sprawdzone jednak martwi mnie to czy całość ze sobą współgra, jak to działa w praktyce. Nie mam zbyt dobrej opinii nad ciągnikami pronaru jednak to dotyczy raczej starszych modeli, ciekawe jak będzie w tych. Wiem że ciągnik jest niedługo na rynku ale może kilka osób już go zakupiło. Jest tu jakiś użytkownik i mógłby się wypowiedzieć na jego temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

@MgrLukash Widziałem w galerii że zakupiłeś ten ciągnik. Mógłbyś podzielić się pierwszymi wrażeniami lub jeśli już nim trochę popracowałeś jakimiś spostrzeżeniami ? (nie mogłem napisać na priv, nie wiem czy masz zablokowane wiadomości czy coś innnego więc może tutaj zauważysz i napisałbyś na priv bo chciałbym uzyskać kilka informacji). Jeśli są jeszcze jacyś użytkownicy to proszę o pisanie informacji na temat tego ciągnika. Ostatnio mocno mnie zainteresował ale oprócz danych technicznych i jednego testu na innym forum ciężko znaleźć jakieś informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Miałem zapełnioną skrzynkę. Już trochę posprzątałem. Ale mogę i tu pisac. Ciągnik jest u nas od 13 maja i ma obecnie nie całe 35mth.

 

Możesz podrzucic link do tego testu?

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Jak za tą obecną cenę myślę iż warty uwagi szczególnie biorąc pod uwagę ceny konkurencji tzn: Zetora Forterry 110 i Farmtrac 7110 są znacznie wyższe. A porównanie do Proximy, NH TD5 czy Case Farmalla A jest bez sensu bo to ciągniki o klasę niżej od P5

O trwałości nie będę się wypowiadał bo ciągnik ma zaledwie 80mth.


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    622

Na olxie są oferty na 5340 za 115 000 netto  i to do negocjacji, ciągnik  wersji podstawowej bez obciążników. Ile jeszcze można z tego modelu utargować, może ktoś ma cennik ile kosztuje wyposażenie dodatkowe i ładowacz LC-3?


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Na wiele bym nie liczył że zejdą z ceny.

Tak z pamięci napisze bo obecnego cennika nie mam:

-ładowacz LC-3 - około 14500zł

-siedzenie Grammer mechaniczne 1200zł

-klimatyzacja około 5500zł

-obciążniki przednie około 2500zł

-przedni TUZ około 4700zł

-zaczep automatyczny 900zł

-siedzenie pasażera około 600zł

-Pitonfix 1400zł

 

Cenny netto

Reszty nie pamiętam

 


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez elgrado91
      Cześć mam dylemat, który wybrać ciągnik. Rozmyślam nad Ursusem 10014H i Pronar 5340 . Który jest lepszy pod względem awaryjności, spalania paliwa i wykończenia?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj