Zaloguj się, aby obserwować  
smox

Mycie BiaŁkowanie dezynfekcja

Polecane posty

smox    0

Witam szanownych forumowiczow moim pomysłem na biznes jest usługa mycia białkowania dezynfekcji obor ,chlewni ,kurnikow,magazynow,trucie much opryskami , mycie elewacji i tego typu rzeczy. Inwestycją było by zakup agregatu do malowania ,myjke juz posiadam, jesli udało by sie zdobyc dobre opryski do zwalczania much *podobno sa takie * takze zakup opryskiwacza spalinowego ... Jak myslicie miało by to wziecie??? Prosze o czytajacych tego posta czy byli by zainteresowani ktoras z tych usług, przy okazji zrobił bym mały sadaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

pomysł jak najbardziej trafny ja sam w lipcu płaciłem za taką usługę 1200 zł obora 14 na 32.MYCIE jednego dnia na dwie myjki jedna na gorąco wodę do sufitu druga na zimną do lamperii obie siłowe czas mycia 5 godzin na drugi dzień malowanie agregatem (cena agregatu 6200)czas malowania 2 godziny, cena myjek jedna 2500 druga 1700.Powiem że czekałem na nich 2 tygodnie bo tyle roboty .Pierwszy raz korzystałem z tego typu usługi bo zawsze sam się trzepałem w wapnie i w wodzie a w tym roku powiedziałem że dam komuś zarobic i bede to powtarzał co roku bo samemu to papranina .Pozdrawiam

Edytowano przez jaro30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smox    0

A skad jestes?

i moze masz zdjecia podgladowe jak to wyglada po jego pracy.

ta cena jest za mycie tylko czy ogolnie za wszystko białkowanie z myciem..?

Edytowano przez smox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

z mazowieckiego a co do zdjęc to kolego za stary jestem i nawet nie wiem jak je dodac ale wyszło naprawdę ładnie i biało . Myli też stanowiska ,opklejali okna i rury od dojarki tam gdzie był taka potrzeba.Kolega z oborę 16 na 34 zapłacił 1900 bo mycie sufitu odbywało się z rusztowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

u mnie robione było w lipcu i to właśni miesiące letnie są najlepsze na tego typu zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinAG
      Cześć, Mam zapytanie
       
      Jak dbacie o swój sprzęt? Jakich preparatów używacie?
       
      Tylko woda i karcher czy coś jeszcze?
    • Przez kazus1989
      Moja oferta:
      PIANA WHITE ACTIV- Piana aktywna do mycia maszyn i urządzeń rolniczych. Cena 8,50 za 1 litr
      SUPERCAR- Gęsty i nabłyszczający szampon do mycia aut, ciągników(bardzo wydajny) Cena 8,50 za 1 litr
      MOTORCLEANER- Płyn do mycia silników, zmywania smarów, cięzkich zabrudzeń Cena 8,50 za 1 litr
      Posiadam w ofercie wiele środków do mycia i czyszczenia. W razie pytań proszę o maila kazus1989@wp.pl
      Dostępne opakowania 10, 25 litrów
      Wysyłka 17zł przedpłata, 22zł pobranie
    • Przez kolo19
      Witam, mam pytanie jaką odmianę ziemniaka polecacie do mycia?? Chodzi o to żeby skórka była gładka i żeby były w miare wyrównane
    • Przez KajtekDiego
      Jak pryskacie swoje silosy zbożowe? Jakich masek przeciw gazowych używacie?
    • Przez michal70920
      Mam takiw pytanie bo mam zamiar zakladac dojarke przewodowa i pobierac ciepla wode do mycia z bojlera to duzy koszt i mam 3 opcje zastepcze
      1 zalozenie odzysku ciepla do swojego zbiornika (650) z czasem moze byc za maly.
      2 kupienie uzywanego zbiornika 1000l z odzyskiem.
      3 przeprowadzenie cieplej wody z domu za pomoca rury o malej srednicy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj