Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mycie BiaŁkowanie dezynfekcja

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share smox

smox

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 październik 2013 - 18:52

Mycie BiaŁkowanie dezynfekcja
Witam szanownych forumowiczow moim pomysłem na biznes jest usługa mycia białkowania dezynfekcji obor ,chlewni ,kurnikow,magazynow,trucie much opryskami , mycie elewacji i tego typu rzeczy. Inwestycją było by zakup agregatu do malowania ,myjke juz posiadam, jesli udało by sie zdobyc dobre opryski do zwalczania much *podobno sa takie * takze zakup opryskiwacza spalinowego ... Jak myslicie miało by to wziecie??? Prosze o czytajacych tego posta czy byli by zainteresowani ktoras z tych usług, przy okazji zrobił bym mały sadaz...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mycie BiaŁkowanie dezynfekcja Dzisiaj, 07:54
  •  

#2 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 12 październik 2013 - 21:05

Mycie BiaŁkowanie dezynfekcja pomysł jak najbardziej trafny ja sam w lipcu płaciłem za taką usługę 1200 zł obora 14 na 32.MYCIE jednego dnia na dwie myjki jedna na gorąco wodę do sufitu druga na zimną do lamperii obie siłowe czas mycia 5 godzin na drugi dzień malowanie agregatem (cena agregatu 6200)czas malowania 2 godziny, cena myjek jedna 2500 druga 1700.Powiem że czekałem na nich 2 tygodnie bo tyle roboty .Pierwszy raz korzystałem z tego typu usługi bo zawsze sam się trzepałem w wapnie i w wodzie a w tym roku powiedziałem że dam komuś zarobic i bede to powtarzał co roku bo samemu to papranina .Pozdrawiam

Edytowany przez jaro30, 12 październik 2013 - 21:10.

#3 Share smox

smox

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 13 październik 2013 - 05:58

Mycie BiaŁkowanie dezynfekcja A skad jestes?
i moze masz zdjecia podgladowe jak to wyglada po jego pracy.
ta cena jest za mycie tylko czy ogolnie za wszystko białkowanie z myciem..?

Edytowany przez smox, 13 październik 2013 - 11:10.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 13 październik 2013 - 12:16

Mycie BiaŁkowanie dezynfekcja z mazowieckiego a co do zdjęc to kolego za stary jestem i nawet nie wiem jak je dodac ale wyszło naprawdę ładnie i biało . Myli też stanowiska ,opklejali okna i rury od dojarki tam gdzie był taka potrzeba.Kolega z oborę 16 na 34 zapłacił 1900 bo mycie sufitu odbywało się z rusztowań.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share smox

smox

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 13 październik 2013 - 17:20

Mycie BiaŁkowanie dezynfekcja ale taka dezynfekcja to na wiosne jest przeprowadzana?

#6 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 14 październik 2013 - 17:54

Mycie BiaŁkowanie dezynfekcja u mnie robione było w lipcu i to właśni miesiące letnie są najlepsze na tego typu zabiegi.

#7 Share smox

smox

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 15 październik 2013 - 19:14

Mycie BiaŁkowanie dezynfekcja to wychodzi jakies 3zł za metr2 z myciem jak dobrze licze tak? ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Bayer_dezynfekcja

Bayer_dezynfekcja

Nowicjusz

• FIRMA
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 24 październik 2013 - 19:35

Mycie BiaŁkowanie dezynfekcja Smox myślę że pomysł jest dobry jeśli chodzi o obory to sezon białkowania i dezynfekcji właściwie teraz się skończył. Myślałeś o tym jaki produkt do dezynfekcji wybrać? Tutaj masz sporo informacji o VIRKON S http://www.hodowlany...cyjny_200g.html