Skocz do zawartości

Zdjęcie

metal fach z562r problem z nożem

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Adik92

Adik92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 10 październik 2013 - 19:20

metal fach z562r problem z nożem Witam czy ktoś miał taki problem z tą prasą że nie chciała ucinać siatki ? otóż ja mam taki problem że ucina mi na środku a po bokach między norzami widać lukę ok1 2mm i tam nie zawsze ucina , i kolejny problem może związany ze złym ucięciem siatki , siatka się ściaga do środka gdy wystaruje siatka to po obu stronach robi się firanka i schodzi do środka . Wcześniej przez dwa sezony kulki owijały się luks a teraz nie wiem co się dzieje , może ktoś coś podpowie ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
metal fach z562r problem z nożem Dzisiaj, 19:36
  •  

#2 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2645 postów

Napisany 10 październik 2013 - 19:36

metal fach z562r problem z nożem Za tym bębnem co przy nim jest guma niby do czyszczenia, napchało się brudu i wygięło nóż, stąd obcina Ci tylko na środku.

#3 Share Adik92

Adik92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 10 październik 2013 - 19:40

metal fach z562r problem z nożem no do tego też doszedłem i tą gumę wywaliłem bo ona nic nie daje a jak zapobiec żeby tam się nie dostawała trawa ? po prasowałem taką krótką mokrą no i jak wyczyściłem to po 3 kulkach znowu nalazło że też nóż się wygiął

#4 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2645 postów

Napisany 10 październik 2013 - 19:51

metal fach z562r problem z nożem Tylko gumę wywaliłeś ? Ja wywaliłem też wszystkie blachy prawie co były od tej gumy, i cały sezon w ogóle tam nie zaglądałem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Adik92

Adik92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 10 październik 2013 - 20:58

metal fach z562r problem z nożem no tą gumę i tą blaszkę co trzymała tą gumę , a TY wywaliłeś tą tlachę co jest tam niżej? czy tą co jest po drugiej stronie tego wałka która chroni chyba przed zanieczyszczeniami które mogłyby wpaść na te wałki co siatkę wciągają ?

#6 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2645 postów

Napisany 11 październik 2013 - 06:00

metal fach z562r problem z nożem Tą blachę od środka komory ona jest mocowana na 2 śruby z lewej i prawej strony prasy. Ona jest dosyć spora. Zrobię fotkę jak będę miał komorę otwartą ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Adik92

Adik92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 11 październik 2013 - 11:50

metal fach z562r problem z nożem ok ok dzięki wiem o ktorą chodzi :) i nie nachodzi Ci już tam materiału ?? u mnie pojawił się teraz gdy prasowałem mokrą i krótką trawe to ten walec aż gorący się robił , a z siatką nie masz problemów ??