Zaloguj się, aby obserwować  
nunu85

maxxum cena pierwszego przeglądu

Polecane posty

nunu85    497

witam Panowie

 

Pytanie kieruje m.in do tych, którzy ostatnimi czasy nabyli nowego maxuma. Otóż ile skasowano was za I przegląd?

 

BO mi przy zakupie sprzedawca zaręczał, że nie wyjdzie więcej niż 1500 (a ja głupek nie poprosiłem o to na kartce) , a jak przyszło co do czego, to faktura jest na 2400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

to mi na pierwszy przegląd po 50h obiecywał za 1200. Zobaczymy ile wyniesie naprawdę, mam mieć go jeszcze w tym tygodniu.


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

pierwszy przeglad to koszt w granicach 1500-2000 zl brutto w zależnowści od wersji ciągnika i dojazdu do gospodarstwa,

 

@nunu85 u jakiego dealera kupowałes ciągnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaGeBe    0

Na 50 mtg nie powinny być liczone ani dojazd ani robocizna. Części maks. 1600 brutto. Można trafić na jakieś promocje na filtry i oleje i będzie taniej.

Jeżeli to multicontroller to maks. 2100 zł brutto.

Od 300 mtg troche rośnie bo dochodzi robocizna i dojazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

 

@nunu85 u jakiego dealera kupowałes ciągnik?

 

Zip Agro

 

 

Jeżeli to multicontroller to maks. 2100 zł brutto.

 

 

A to bardzo ciekawe co piszesz. Co niby innego mechanicznie ma MC, ze przegląd od niego bedzie drozszy?

Czy moze myślą sobie, ze jak stać mnie było na bogtszą wersję, to mogą mnie jeszcze oskubać na przeglądach :wacko:

 

jakby ktoś był ciekawy jak wygląda faktura, to rzeczywiscie nie ma robocizny i dojazdu, tylko części w dosć absurdalnych cenach.

 

bede pisał brutto

 

1 filtr oleju silnikowego 106

2 filtr hydr wstęny puma 906 :blink:

3 filtr ciśnieniowy oleju hydr maxxum 364

4 filtr paliwa 2 sztuki 204 (łącznie)

5 akcela unitek 20l 513

6 akcela nexplore 15l 298 (na dolewkę, tyle wylali przy wymianie filtrów)

 

łącznie prawie 2400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

ceny są jakie powinny byc bez rabatów,

 

a po co ci aż 20 l oleju silnikowego, bo jak jest to 4cyl to trzeba 10l a jak 6 to 15, mam przynajmniej nadzieję

 

a co do cen to w maxxumach ze skrzyna 24x24 przeglad jest sporo tańszy bo tam są inne filtry hydrauliki i jeden kosztuje ok 235brutto a 2 ok 250 brutto czyli mamy jakies 780 zl mniej, czyli wyjdzie jakies 1600, liczac tylko wymaganą ilość oleju do silnika to ok 1500 a jakby mniej musieli dolać do skrzyni albo i wcale to jeszcze mnie, czyli niepotrzebnie zmarnowali ci ok 1/4 oleju ze skrzyni przy wymianie, albo miales poprostu brak oleju w skrzyni, z tego co widzę to powinno być jeszcze smarowanie ciągnika i dopisana tuba smaru za ok 16-17 zł

 

 

a gdzie jest napisane że na przegląd po 50h nie powinno być ani dojazdu ani robocizny?

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Może być napisane w książce serwisowej że za robocizne nie płacisz ale dojazd to już oczywiście płatny .

Trzeba było sie targować żeby przegląd był gratis :)


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacolino    46
BO mi przy zakupie sprzedawca zaręczał, że nie wyjdzie więcej niż 1500 (a ja głupek nie poprosiłem o to na kartce) , a jak przyszło co do czego, to faktura jest na 2400.

To i tak nie duża różnica, jak brałem kombajn to mówili że pierwszy przegląd zamknie się w 2000zł z dojazdem w 4000 się nie zamknął (netto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

Maxxum 110 MC 17x16 wymiana filtra oleju w silniku i skrzyni, wymiana oleju w silniku, przesmarowanie całego ciągnika plus kilka litrów oleju do skrzyni 1300 brutto pierwszy przegląd na 50h


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

qrcze nie wiem, nie mam faktury jest u księgowej, jak ją dorwie to dam ci znać


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

raczej nexplore bo taki jest zalecany do tych ciagników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

ja jeszcze nie wiem, parę godzinek jeszcze (ok30) i będę wiedział :(


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Pakito9292
      Witam. Potrzebuję pomocy. Ruszyłem moim Casem 5150 do pracy po zimowej przerwie i mam problem z nieprawidłowym działaniem podnośnika. Gdy przełącze na tryb sterowania z błotników  to podnośnik sam podnosi mi się automatycznie do góry i nic się nie dzieje gdy próbuje sterować gałką w kabinie.  Sterowanie z błotników działa bez zarzutów natomiast gdy wróce do kabiny, przełącze na neutral i znów na tryb sterowania to podnośnik jak na złość idzie na maksa do góry... Nie wiem co z tym zrobić.
    • Przez Matusp85
      witam jak skalibrować licznik w case cx 80. nie mogę wejść w w to pole wyboru od1do6 tylko wyskakuje mi odrazu CAL i mogę wybrać od 1 do 4 i nic więcej. poza tym zniknęła mi prędkość
    • Przez zetores
      Witam.czy ktos wie jak podpiąc pod rozdzieczalac maszyne z ls?
      Rozdzieczalac na zdjeciu ten pomiędzy gniazdami posiada :po lewo 3 korki, po prawo jeden, i ten jeden korek co widac. 

    • Przez Matusp85
      witam. spalił mi się bezpiecznik oś zapalniczki i go wymieniłem. zegar powrócił na godz 12:00 i chciałem ustawic. niestety po przyciśnięciu srodkowefo przycisku i przekręceniu stacyjki w lewo zamiast wyboru kodów 1-6 mam napis CAL a niżej mogę wybrać 1-4. niestety zniknęła mi również prędkość. co robić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj