Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomoc w kupnie Belarusa

47 odpowiedzi na ten temat

#41 Share rbit

rbit

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 23 październik 2013 - 07:29

Pomoc w kupnie Belarusa Czy nowy 820 ma standardowo zaczep transportowy taki na bolec - z tyłu tam gdzie jest łącznik centralny bo np. tutaj go nie widzę ? http://www.fotosik.p...5874799270.html
Tam na dole powinien być też zaczep dolny transportowy nad tym hakiem ?
Aha i co to jest to pod spodem między kołami - te otwory na listwie http://www.fotosik.p...3296169683.html ?

Edytowany przez rbit, 23 październik 2013 - 07:31.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pomoc w kupnie Belarusa Dzisiaj, 11:26
  •  

#42 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 23 październik 2013 - 11:59

Pomoc w kupnie Belarusa jak kupisz nowy to sobie pokupujesz pozniej wszystkie zaczepy,myslales ze ci ktos jak nowke bierzesz to wszystkie zaczepy da?za to trzeba placic!.ps. i co kupiles tego za 83tys?

#43 Share rbit

rbit

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 24 październik 2013 - 13:42

Pomoc w kupnie Belarusa Kupuję 820 na krzyżaku za 82 tys.Zarejestrowany na polskich tablicach.

Edytowany przez rbit, 24 październik 2013 - 13:43.

#44 Share padre1989

padre1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 24 październik 2013 - 14:08

Pomoc w kupnie Belarusa moim zdaniem nie warto .....jak kupowac to juz z turbo i skrzynia synchro takie moje zdanie ,,lepiej miec ten zapas momentu obrotowego

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 24 październik 2013 - 15:20

Pomoc w kupnie Belarusa

jak kupisz nowy to sobie pokupujesz pozniej wszystkie zaczepy,myslales ze ci ktos jak nowke bierzesz to wszystkie zaczepy da?za to trzeba placic!.ps. i co kupiles tego za 83tys?

Ja bym to inaczej ujal, jak kupujesz nowy to patrz czy wszystko jest, bo cwaniaki zabieraja nawet nakretki z wentyli...

Kaza sobie liczyc za wszystko, kiedy kupujac ciagnik musi byc wszystko w komplecie. Glupi zaczep jak sprzedadza oddzielnie to juz maja dodatkowy zysk.
Ja jak kupowalem swojego to nie napisalem ze ma byc belka pojedycza i trojkat z gasnica i tego nie dostalem. Reszte za to musieli mi wydac. Jak dostana kase handlarze to mozesz o czymkolwiek za darmo zapomniec.

Ja tez mialem dylemat 920.4 czy 952.4 i z wyboru wiekszego nie zaluje wcale a myslalem ze bedzie za duzy czy jakos tam.

Edytowany przez Junkers, 24 październik 2013 - 15:30.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#46 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 24 październik 2013 - 17:51

Pomoc w kupnie Belarusa Ja swojego miałem kompletnego ,no właściwie brakowało dwóch obciążników z przodu i gasnicy ,a te otwory na drugim zdjęciu to odwrócony dolny zaczep na bolec zamiast haka.

#47 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 24 październik 2013 - 19:58

Pomoc w kupnie Belarusa czasem lepiej doplacic i wziac ciagnik ciut wiekszy , potem w praniu wychadza rozne rzeczy , a to areał sie powiekszy ,a to przyjdzie mu wspolpracowac z wieksza maszyna niz zakladalismy , a to jednak mamy ciezkie ziemie i gdzies tam na gliniastej górce brakuje mocy

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#48 Share tomeq997

tomeq997

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 28 październik 2013 - 10:29

Pomoc w kupnie Belarusa

Kupuję 820 na krzyżaku za 82 tys.Zarejestrowany na polskich tablicach.

A kolego możesz napisac gdzie kupujesz??? Też się zastanawiam nad kupnem mtz ???
Może ktoś inny podpowie gdzie najtaniej mozna dostac okolice kalisza

Dodaj odpowiedź