Skocz do zawartości

Zdjęcie

Postaw na Biznes - usługi rolnicze

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 październik 2013 - 21:11

Postaw na Biznes - usługi rolnicze proszę o informację jeśli ktoś szerzej coś działał w takim temacie, konkretnie interesuje mnie otworzenie własnej działalności usługo rolnicze w szeroko pojetym zakresie, a więc parasa zwijająca, orka koszenie, usługi transportowe, chciałbym skożystać z programu na utworzenie własnej działalności
http://www.fil.lubli...=726&Itemid=141
czy przeszło by coś takiego, zrobił bym urzyczenie ciągnika i prasy, dołączył bym do tego usługi transportowe, za 40 tys chciałbym kupić przyczepę wywprtkę i pług do odśnieżania, oraz owijarkę, czy taka działalność mogła by zaistnieć z tego programu?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Postaw na Biznes - usługi rolnicze Dzisiaj, 20:10
  •  

#2 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1160 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 06 październik 2013 - 21:22

Postaw na Biznes - usługi rolnicze kolego najlepeij zgłoś się do ktoregoś ODR'u lub ludzi którzy "robią" wnioski to ci powiedzą co przechodzi a co nie.

#3 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 06 październik 2013 - 21:40

Postaw na Biznes - usługi rolnicze w odr to mi zrobią różnicowanie wkierunku działalności nie rolniczej ja jestem puki co zarejestrwany jako bezrobotny, chciałbym wyrwać te 40 kola i na zusie być, czy jest na to opcja na usługi rolnicze wiem że ktoś w okolicy wyrwal z tego na usługi leśne więc może i na rolnicze się uda, czy ktoś działał w tym temacie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4292 postów

Napisany 06 październik 2013 - 21:48

Postaw na Biznes - usługi rolnicze oczywiście jeśli spełniasz kryteria to nie widzę problemu, ale z tego co się orientuję (przynajmniej tak jest w kuj-pom) w tych konkursach jest olbrzymia konkurencja i trudno jest otrzymać to wsparcie ma mało innowacyjny projekt, ale jeśli masz dobry pomysł na poszukiwane w okolicy usługi to warto spróbować, możemy też w tym wątku popracować nad innowacyjnością usług rolniczych, gdyż jestem przekonany, iż wiele można w tym zakresie poprawić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 07 październik 2013 - 13:17

Postaw na Biznes - usługi rolnicze hmmm, a ktoś może bliżej w temacie programu "postaw na biznes" firmy usługowe są preferowane, ale konkretniej nie wiem nic