Skocz do zawartości

Zdjęcie

CASE FARMALL 95A

107 odpowiedzi na ten temat

#101 Share marjanmeme

marjanmeme

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 14 grudzień 2014 - 09:16

CASE FARMALL 95A

Pojemnosc 4500ccm napewno bo jest z 2013. Czyli stara norma spalin. Nawet zobacz sobie jeszcze na stronie case. Tam jest jeszcze ten stary prospekt

http://www.caseih.co...rmallA_new.aspx

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
CASE FARMALL 95A Dzisiaj, 05:46
  •  

#102 Share marek1977

marek1977

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 709 postów
  • Zainteresowania:kierowca C+E

Napisany 19 styczeń 2016 - 21:27

CASE FARMALL 95A

Ma ktoś już tego nowego Farmalla A ,jak się spisuje?.

#103 Share Kris94

Kris94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 23:47

CASE FARMALL 95A

Trochę odświeżę. Możecie dać znać jak sprawują się Farmalle A po jakimś czasie użytkowania. Najlepiej jakbyście napisali ile mth zrobione, czy i jakie były awarie, usterki, jak ze spalaniem. Interesuje mnie zakup ciągnika pomocnika/głównego na 24ha. Myślałem nad 75A ale już wycofane, 75C ale tutaj cena wyższa lub 85A który wychodzi obecnie chyba najkożystniej cenowo jednak widzę że pojawiało się trochę negatywnych opinii. Z tego co się orientuję Case Farmall 85A to to samo co NH TD5.85 a on z kolei jest chyba obecnie najczęściej kupowanym ciągnikiem w Polsce więc chyba nie są takie złe. Co myślicie o tych ciągnikach ?

#104 Share ragnished

ragnished

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 16 marzec 2016 - 22:28

CASE FARMALL 95A

Witam, ja również zastanawiam się nad zakupem Farmalla 85A do gospodarstwa ok. 30ha jako główny ciągnik. Możecie mi powiedzieć jak ten ciągniczek się sprawuję? jak wygląda jego funkcjonalność i czy macie z nim jakieś problemy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#105 Share Marques

Marques

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, motocykle enduro, motoryzacja

Napisany 17 marzec 2016 - 07:14

CASE FARMALL 95A

Farmal A to seria maszyn która powinna być użytkowana jako pomocnicza, nie widzę tych ciągników przy pługu i innych ciężkich pracach.

Piszę to na podstawie użytkowanego Farmalla 75A, który sprawił mnóstwo problemów, ma bardzo delikatną przekładnię i zwolnice, jako ciągnik pomocniczy do opryskiwacza i rozsiewacza jak najbardziej.

#106 Share krzsiek1312

krzsiek1312

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 20 marzec 2016 - 14:42

CASE FARMALL 95A

my mamy 85 A z nowym silnikiem, 2  tłokami wspomagającymi , u mnie jest około 2 miesięcy trochę w transporcie po latał na razie, w tygodni jeździłem z talerzówką rolmako , i to na tyle dopiero  60 godzin ma  , ciągnik naprawdę mało pali, jak się go trzyma  od 1500- 2000 obrotów , w transporcie około 30L na 100km , jedną  stronę na pusto a drugą na pełno .  i jak ciągam po 30 ton z tyłu to brakuje mu koni , ale po gwarancji go podniosę na 100km   i będzie ok

#107 Share Rawa

Rawa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 26 czerwiec 2016 - 20:04

CASE FARMALL 95A

my mamy 85 A z nowym silnikiem, 2  tłokami wspomagającymi , u mnie jest około 2 miesięcy trochę w transporcie po latał na razie, w tygodni jeździłem z talerzówką rolmako , i to na tyle dopiero  60 godzin ma  , ciągnik naprawdę mało pali, jak się go trzyma  od 1500- 2000 obrotów , w transporcie około 30L na 100km , jedną  stronę na pusto a drugą na pełno .  i jak ciągam po 30 ton z tyłu to brakuje mu koni , ale po gwarancji go podniosę na 100km   i będzie ok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#108 Share LukasKrawczyk

LukasKrawczyk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 06 wrzesień 2016 - 21:37

CASE FARMALL 95A

Farmal A to seria maszyn która powinna być użytkowana jako pomocnicza, nie widzę tych ciągników przy pługu i innych ciężkich pracach.

Piszę to na podstawie użytkowanego Farmalla 75A, który sprawił mnóstwo problemów, ma bardzo delikatną przekładnię i zwolnice, jako ciągnik pomocniczy do opryskiwacza i rozsiewacza jak najbardziej.

Ja bym się nie zgodził, mam nowego Farmalla 85A   i jestem zadowolony z niego. Na pierwszy ogień poszedł w głębosz 3 sekcyjny http://www.techmasz....owac-czy-nie,17 i radzi sobie bez problemu. W mojej okolicy jest kilka takich ciągników. 

Dodaj odpowiedź