Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni?

354 odpowiedzi na ten temat

#281 Share pieniu

pieniu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 20:31

Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni? Dziś c-360 bez wody zapalił za pierwszym dotknięciem :P i potem była dolewana woda ;) zapraszam na pokaz maszyn:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni? Dzisiaj, 05:30
  •  

#282 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 31 grudzień 2012 - 11:46

Moj NH w te duże mrozy stał około tygodnia nie odpalany. Ostatnio poszłem i za pierwszym razem zapalił, dodam ciągnik jest na AdBlue :P

To i cud, kurcze ludzie jak chcecie się pochwalić jak pali ciągnik to piszcie gdzie on stoi oraz jaka jest temperatura na zewnątrz i w garażu.

a ja mam problem z odpaleniem ursusa 5714.. czy ktos mial taki problem i w jaki sposob sobie poradzil ?
jak podgrzac swiece zarowe ?

Kup sobie grzałkę w blok silnika, powinno pomóc.

Edytowany przez st220, 31 grudzień 2012 - 11:48.

#283 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 31 grudzień 2012 - 12:18

Moj NH w te duże mrozy stał około tygodnia nie odpalany. Ostatnio poszłem i za pierwszym razem zapalił, dodam ciągnik jest na AdBlue :P

Twój to może jest ten keeway co stoi obok ciągnika, chociaż pewnie nawet on nie jest twój tylko ojca B)
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może seradela i gryka? zobacz »

•  

#284 Share Dawido1352

Dawido1352

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:Sport i rolnictwo :)

Napisany 31 grudzień 2012 - 16:28

Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni? St220@ widać na zdj gdzie stoi całą zimę :D.

Andreij@ hah się uśmiałem :D. To Eikon Beta na podzespołach i częściach z Yamahy :D.

Jak macie gówno a nie ciągniki to tak to jest że nie zapalają. Bynajmiej z naszym nie ma problemów :D. Sam dealer byl przy odpalaniu przy -16 stopniach :D

#285 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisany 31 grudzień 2012 - 17:00

Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni? Jeden ch... na jakich podzespołach, chinol który z górki nie idzie wiecej jak 70
Gdy byłem w twoim wieku miałem simsona 50 ccm. 90km/h to prędkość stałej jazdy.
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

#286 Share Dawido1352

Dawido1352

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 31 grudzień 2012 - 19:15

Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni? chinol to Ty chyba jesteś ! :D. Cieszą mnie takie komentarze :D. Coraz więcej dzieciaczków mamy na tym forum :D. Skuterek jest przerobiny 110 km/h leci śmiało :D. Twój simsonek został by w tyle hahaha :D. To nie jest temat na takie dyskusje :D pozdro

#287 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 31 grudzień 2012 - 21:22

Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni? Proponuję powrócić do tematu bo to nie jest temat o odkurzaczach.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#288 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 31 grudzień 2012 - 21:39

St220@ widać na zdj gdzie stoi całą zimę :D.

Jak macie gówno a nie ciągniki to tak to jest że nie zapalają. Bynajmiej z naszym nie ma problemów :D. Sam dealer byl przy odpalaniu przy -16 stopniach :D

Ile ty dołożyłeś do traktora co tata kupił??????????? Każdy ma takie traktory na jakie go stać , na jakie zapracował .,a najwięcej się chwalą dzieciaki co nie wiedzą skąd się pieniądze biorą a tatuś ma nowy traktor :P :P

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#289 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7612 postów

Napisany 31 grudzień 2012 - 22:59

Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni? Synek ma 17 lat. Może się wiedzą na temat tenisówek pochwalić a nie ciągników. Po temacie.
KPK Kumurun Team

#290 Share Dawido1352

Dawido1352

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 01 styczeń 2013 - 18:39

Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni? A co panowie macie jakis problem? Tak mam 17lat , i do ciagnika nie nie dołożyłem macie racje:D. Ale szczerze mówiąc to ch** wam do tego. Stać nas było na taki ciągnik i coż :D.

A odpala pięknie w te mrozy:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów

Napisany 01 styczeń 2013 - 20:06

Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni? Jak ch%$ nam do tego to nie pisz nam o tym :P . A to że tatę było stać to nie twoja zasługa i chwalić się może tata a nie taki mały zarozumiały pa%&$ :P :P

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#292 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisany 01 styczeń 2013 - 20:22

Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni? W szkole dzieciaka nękają to chociaż przed klawiaturą może się wygadać :)

Edytowany przez andrejus, 01 styczeń 2013 - 21:13.

#293 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 01 styczeń 2013 - 20:45

Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni? Tatuś kupił nowy ciągnik to już synek myśli że jest taki zaj***sty. Koniec dyskusji

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#294 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1531 postów

Napisany 01 styczeń 2013 - 21:07

Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni? witam TD5050 przy -18 na letnim paliwie odpalił mi bez problemu pochodził chwile na małych obrotach i zgasł wlałem 30zimowego polałem filterek gorącom wodą i po chwili odpaliłem bez problemu i już nie zgasł paliwko się wymieszało i później było ok Ciągnik stał w stodole dłuższy czas nie odpalany i dodam że to jest nowy traktor

Edytowany przez karolr2, 01 styczeń 2013 - 21:13.

#295 Share Zuro95

Zuro95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, mechanizacja.

Napisany 01 styczeń 2013 - 22:32

Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni? u mnie Agrofarm 420 przy różnych temperaturach pali po 5 sekundowym podgrzaniu świec zawsze na 2 obroty silnikiem, czasem lekkie, czasem ma nieco ciężej, ale daje rade. Wczoraj odmówił posłuszeństwa z powodu akumulatora, bo szczotki mi się w alternatorze często zawieszały i nie ładował jak powinien, a poza tym w jednej komorze mam mniej elektrolitu, po półgodzinnym ładowaniu odpalił na strzał i ożywiło to baterię tak jak powinno.

#296 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 02 styczeń 2013 - 00:14

Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni? To że ładnie ciągnik Ci zapala to fajnie.
Ale nie wiem po co chwalisz się, że nie dbasz o akumulator. Woda destylowana taka droga? Nowy akumulator droższy.

#297 Share Dawido1352

Dawido1352

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 02 styczeń 2013 - 16:27

Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni? Danielhaker@ jesteś adminem a zachowujesz się jak dziecko :D.
Spójrz najpierw w lusterko i zobacz kto pisze takie słowa- Daniel

Sami zaczeliście jakĄś dyskusje a teraz macie jakies wonty :D

adnrejus@ jak masz jakiś problem kolego to przyjedź do mnie i możemy pogadać w realu a nie szczylu bedziesz mi przed kompem cwaniaka zgrywał. Zapraszam.

Koniec tematu.

To Ty widzę Masz problem ze sobą, jak nie umiesz się zachować !!!! ostatni raz robisz takie odzywki do kolegów, więcej upominał Cię nie będę, tylko wylecisz z forum !!!!! +1 punkt ostrzeżeń za obrażanie użytkowników- MAT912

#298 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 02 styczeń 2013 - 18:20

Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni? Mój mnie w tym roku pozytywnie zaskoczył -19 Farmtrac odpalił za drugim razem na zimowym paliwie to był cud w tamtym roku to nie było wgl możliwe ;)

#299 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 02 styczeń 2013 - 18:36

Ile ty dołożyłeś do traktora co tata kupił??????????? Każdy ma takie traktory na jakie go stać , na jakie zapracował .,a najwięcej się chwalą dzieciaki co nie wiedzą skąd się pieniądze biorą a tatuś ma nowy traktor :P :P

Niestety muszę Cię zasmucić, sam kupiłem farmateka :lol: , mój rekord to -27 ale akumulator podłączony cieplutki, w tym roku paliłem przy -18 i nie było problemu, ale rok temu zamontowałem grzałkę w blok bo szkoda silnika gdy się często pali w mrozy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów

Napisany 02 styczeń 2013 - 22:02

Jak odpalają wasze ciagniki w mroźne dni? Jak wynika z profilu @ st220 niedługo skończysz 2 lata to jestem pod wrażeniem że taki samodzielny jesteś :) :D . A wypowiedz którą zacytowałeś odnosiła się do konkretnej wypowiedzi innego użytkownika :P a wyrwana z kontekstu nie ma sensu większego <_< .
-18 stopni i na letnim paliwie odpalił traktor @ karol?? ? ciekawe mój nie chciał bo paliwo za gęste było po prostu .
MÓJ 7011 palił na zimowym z domieszką benzyny przy minus 26 zalany płynem , chociaż dawno już był nowy i też sam kupiłem :P nie tej zimy oczywiście bo nie było jeszcze takich mrozów
1224 przy minus 18 też na płynie pali ale musi obrócić kilka razy , 330 to zalewam gorącą wodą i świece grzeję i też pali przy minus 15 jak zimniej to nie mam po co go palić bo bez kabiny i jechać za zimno ;)

Dodaj odpowiedź