Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kombajn do Kapusty

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 02 październik 2013 - 15:04

Kombajn do Kapusty Witam
Szukam informacji na temat mechnicznego zbioru kapusty do dalszego przetworzenia(kiszenie) i mam do was pytanie czy ktoś z was ma taki kombajn i jak się sprawuję jakie polecacie i w ogóle co sądzicie o takiej maszynie :)

PS
Jeżeli nie ten dział proszę przenieść :) ale lepszego nie znalazłem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kombajn do Kapusty Dzisiaj, 11:41
  •  

#2 Share Szarlej

Szarlej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów

Napisany 02 październik 2013 - 18:09

Kombajn do Kapusty

#3 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 02 październik 2013 - 20:03

Kombajn do Kapusty no kolego na YT tez umiem szukać zresztą nie tylko tam ja szukam jakiegoś użytkownika albo chociaż kogoś kto widział jak to działa w realu ;)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Czy warto uprawiać dynie? zobacz »

•  

#4 Share tomek84pl

tomek84pl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 08 październik 2013 - 20:20

Kombajn do Kapusty U nas na terenie jest kilka kombajnow asalift. Do kiszenia super zbiera, wstepnie obiera z zielonych lisci. Co do wydajnosci to pewnie zalezy od wprawy operatora ale mysle ze podobnie bedzie jak przy zbiorze marchwi czyli 1-1,5 ha na dzien. Oferte wstepna widzialem ~50k Euro netto nie wiem na jaki konkretnie model ani wyposażenie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 15 październik 2013 - 12:05

Kombajn do Kapusty No w rejonie Charsznicy trochę tego kupili jeżeli chodzi o asalifta to na niego mnie nie stać szczególnie na nowego tylko ze w waszym rejonie podobno jest jakiś koleś co sam produkuję takie kombajny za około 40-50 tyś nie słyszałeś czasem o takim wynalazku ???

#6 Share tomek84pl

tomek84pl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 15 październik 2013 - 20:44

Kombajn do Kapusty Widzialem takie cos nawet na polu obok. Nie wiem czy koles nadal to produkuje, zrobil testowo 1 szt. Prosta maszyna w sumie, 2 talerze podbieraly glowki bez wyrywania noz obcinal, jakas tasma podawala do tylu kapuste wprost na druga tasme poprzeczna ktora ladowala na przyczepe. Fajnie bylo to rozwiazane mozna ta tasme kierowac na bok lub z tylu i wtedy jak zaczynasz pole nie trzeba duzo rzedow wycinac recznie. Jak chcesz namiary na producenta podam Ci na PW.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 16 październik 2013 - 12:02

Kombajn do Kapusty Bardzo bym prosił cię o kontakt do tego faceta bo może by mi coś pomógł bo zrobić wałki do obierania to nie jest jakaś filozofia gorzej zrobić ten przód z nożami ;(