Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zwrot maszyny po pewnym okresie użytkowania

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zetor7441

zetor7441

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 29 wrzesień 2013 - 13:37

Zwrot maszyny po pewnym okresie użytkowania Witam

Mam do was pytanie czy spotkał się ktoś z was ze zwrotem maszyny z powodu awarii?? To znaczy mam taki problem kupiłem bronę wirnikową na wiosnę tego roku wszystko było ok ale teraz po posianiu 15 ha rzepaku pojawił się lekki wyciek(na jednym z wirników) oczywiście go zgłosiłem serwisant powiedział że naprawa im trochę zajmie i że dopiero zabiorą ja po zasiewach jesiennych. Do tego czasu zasiałem około 25 ha i wczoraj gdy dokręcałem zęby( tak jak każe instrukcja) zauważyłem że brakuje jednego zęba (pękł) a do tego cieknie już na 6 wirnikach z 12. Sprzedawca zapewniał mnie że jest to super brona nadające się na każde warunki a tu taki psikus. Mam prawdę mówiąc dość tej brony. Chce odzyskać w jakiś sposób pieniądze więc pytanie brzmi jak to zrobić?? Boje się jednej rzeczy że jak zabiorą ją na serwis i na prawią niby to jak znowu powtórzą się takie awarie i będę mogli już zwrócić mi pieniądze to może przyczepić się do mnie Agencja że nie mam już tej bron Co doradzicie co zrobić???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zwrot maszyny po pewnym okresie użytkowania Dzisiaj, 11:14
  •  

#2 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 29 wrzesień 2013 - 14:13

Zwrot maszyny po pewnym okresie użytkowania Optymistą jesteś skoro twierdzisz, że tak szybko zwrócą c*pieniądze. Kumpel kupił polmota z usterkami już się ponad rok sądzi. Będa ją naprawiac do skutku. Niech ci najpierw naprawią a potem zobaczysz. Napewno nikt odrazu kasy nie odda.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share boku27

boku27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 29 wrzesień 2013 - 15:34

Zwrot maszyny po pewnym okresie użytkowania A jakiej firmy brona? I odrazy na pewno kasy nie odzyskasz bo muszą naprawić usterkę i chyba jak kilka razy to samo się zepsuje to muszą na nową wymienić lub oddać kasę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 29 wrzesień 2013 - 18:02

Zwrot maszyny po pewnym okresie użytkowania naprawa gwarancyjna ma określony czas.
Jak ci serwisant pozwoli użytkować maszynę z wyciekiem oleju...... niech da Ci to na piśmie.
Zresztą rozumiem że naprawę gwarancyjną zgłaszałeś na piśmie.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke