Skocz do zawartości

AgroFoto.pl
Logo
Forum rolnicze
Zdjęcie

MF 3065 Problem z Biegami

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
1 odpowiedzi na ten temat

#1 TomaszNowak

TomaszNowak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • 5822991
  • Lokalizacja:Województwo Łodzkie Miejsctowość Redzeń Nowy / Koluszki
  • Zainteresowania:Rolnictwo / Modernizacja Maszyn / Remonty Maszyn (odnowa)

Napisany 27 wrzesień 2013 - 21:03

MF 3065 Problem z Biegami Koledzy mam problem z biegami w MF 3065 mianowicie nie pali mi się kontrolka od biegów żółw na pulpicie nie pali mi się kontrolka zająca. Mam jeszcze taki problem ponieważ po uszczelce przy drzwiach leciała mi woda i zatrzymywała się na podłodze postanowiłem więc zrobić otwór w podłodze by woda miała odpływ i okazało się że wywierciłem dziurę w podłodze i w sterowniku pod podłogą. Nie przewierciłem tego sterownika na wylot tylko lekką dziurkę w nim wywierciłem. Dzisiaj przestały działać mi biegi zając (szosowe) kontrolka się nie pali przy zmianie biegów a wcześniej się paliła poza pulpitem. Odkręciłem ten sterownik z spod podłogi i widać ze go na ruszyłem wiertłem wszystko wysuszyłem nie widziałem bym przewiercił panel główny. Po zdjęciu okazał się że ten sterownik kiedyś był robiony bo główna kostka była klejona do obudowy. teraz mam problem gdzie szukać przyczyny tego że biegi zając nie działają czy to jest wina tego że naruszyłem obudowę sterownika czy może elektrozawór się zaciął dodam jeszcze ze przestał chodzić napęd oraz blokada. Proszę o pomoc.
  • 0

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
MF 3065 Problem z Biegami Dzisiaj, 05:06
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
MF 3065 Problem z Biegami Dzisiaj, 05:06
  •  

#2 Agroelektronix

Agroelektronix

Użytkownik