Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaką szybę wybrać do Renault 110-54

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mucha

Mucha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 26 wrzesień 2013 - 22:48

Jaką szybę wybrać do Renault 110-54 Mam pytanie. w żniwa poszła mi tylna szyba. Była pęknięta i pewnego dnia skończyła swój żywot na drodze. I teraz mam probem. Jaką szybę wybrać. Czy wziąć szybę hartowaną czy też laminowaną(klejona w środku z folią). U znajomego zakładałem do takiej samej kabiny też tylną szybę i podczas skręcania uchwytu do siłownika gazowego szyba z nieznanych przyczyn poprostu rozpadła się w drobny mak ;/ była kupiona na allegro. I co najdziwniejsze nie była wcale mocno skręcona bo była delikatnie dociągnieta śrubka wkrętakiem. założyliśmy druga śrubkę i przy zakładaniu trzeciej śrubki buch i po szybie. I nie chciałbym mieć ja również takiej sytuacji;/ ja w tej swojej kabinie miałem właśnie szybę klejoną. I gdy zapytałem w zakładzie który robi szyby samochodowe budowlane itp to powiedzieli mi że klejona nie ma prawa być bo przy pierwszym otworzeniu pęknie szkło. I teraz nie mam pojęcia co robić.Czy kupić na allegro szybę za 230 zl czy kupić laminowaną i czy będzie dobra. Ewentualnie też zrobiłbym tak żeby kup[ić od kogoś używaną szybę z rozbiórki jakiegos ciągnika i są dwa modele tylnej szyby. Albo cała albo z dwóch części. i teraz nie wiem czy ta łamana będzie pasować do tej co była cała. Proszę o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaką szybę wybrać do Renault 110-54 Dzisiaj, 15:39
  •  

#2 Share panczo1922

panczo1922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów
  • Zainteresowania:sport, muzyka, wszystko związane z rolnictwem

Napisany 27 wrzesień 2013 - 05:32

Jaką szybę wybrać do Renault 110-54 kolego zwróć jeszcze uwagę na otwory w górnej części szyby... Jedne miały po dwa otwory (czyli dwa z prawej dwa z lewej) a inne bodajże 5... też miałem trochę zabawy jak mi pękła górna łamana część ale znalazłem w necie kolesia co zajmuje się dorabianiem szyb, zmierzyłem wszystko i dobrobił mi jakoś za 220zł... tak wiec musisz dokładnie się przyjrzeć co masz...

#3 Share Mucha

Mucha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 28 wrzesień 2013 - 12:03

Jaką szybę wybrać do Renault 110-54 tak wiem wiem. mam na 5 srub. tylko chodzI mi o to z jakiego szkła ją wziąć czy założyć jakąś uzywaną??

#4 Share panczo1922

panczo1922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów
  • Zainteresowania:sport, muzyka, wszystko związane z rolnictwem

Napisany 28 wrzesień 2013 - 15:23

Jaką szybę wybrać do Renault 110-54 Ja mam ze szkła hartowanego i nie widzę jakiś wad itp itd. Tak więc po co szukać i przepłacać...

#5 Share exploode

exploode

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Sport, Samochody, Motocykle, Elektrotechnika pojazdowa

Napisany 28 wrzesień 2013 - 19:27

Jaką szybę wybrać do Renault 110-54 W każdym zakładzie szklarskim powinni taką szybę zrobić, przynajmniej w mojej okolicy tak jest.

#6 Share Mucha

Mucha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 28 wrzesień 2013 - 20:42

Jaką szybę wybrać do Renault 110-54 no dobrze ale na allegro są za 220 zł a w takim zakładnie chcą około 600 i niemam zadnej pewności że że ją założe bo mi może peknąć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share romek2211

romek2211

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 30 wrzesień 2013 - 12:31

Jaką szybę wybrać do Renault 110-54 Witam,jeżeli ktoś potrzebuje części lub pomocy w naprawie ciągników Renault,Deutz,Case,John Deere,Massey Ferguson zapraszam najlepiej kontakt telefoniczny z powodu braku czasu..Prowadzimy sklep z częściami nowymi i używanymi do tych marek.Pozdrawiam i zapraszam. tel:518 859 975

#8 Share 123p

123p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów

Napisany 02 październik 2013 - 17:27

Jaką szybę wybrać do Renault 110-54 I jaką szybę w końcu założyłeś ? mi stłukła się boczna w kabinie SP gdyby ktoś miał namiary na posiadacza takiej szyby to proszę pisać :)

#9 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3426 postów

Napisany 03 październik 2013 - 11:19

Jaką szybę wybrać do Renault 110-54 przy jakim modelu masz ta kabine ?
napisz tutaj http://www.bima.pl/

Edytowany przez izydor6280, 03 październik 2013 - 11:22.

Polska B

#10 Share 123p

123p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów

Napisany 03 październik 2013 - 20:19

Jaką szybę wybrać do Renault 110-54 przy 106.14
szybę znalazłem na tej stronie jutro zmierzę swoją i sprawdze czy taka sama. 102zł wydaje mi sie ze nie drogo. Obecnie mam szyby na sylikonie orientuje sie ktoś czy można zamontować ta na zawiasach ? I gdzie można dostać taki zawias ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3426 postów

Napisany 04 październik 2013 - 11:31

Jaką szybę wybrać do Renault 110-54 kabina taka sama jak TX ?
w Temisie byly szyby na zawiasach, wiec z dobraniem takiej nie powinno byc problemu

Polska B