Zaloguj się, aby obserwować  
grzesiekkk

new holland TD 5030 przestał działać podnośnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzesiekkk    8

Witam.Panowie,może ktoś miał taką awarie.w ciągniku przestal działać podnośnik,stało się to nagle,wszystko działało prawidlowo, a naraz przestało.Dodam ze hydraulika zewnęczna działa,sprawdzone na przyczepie,orbitrol tez działa, tylko podnośnik.Gwarancia niestety skonczyla sie pól roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

nam gdy przywieźli td5030 równie nie działał podnośnik zero reakcji a hydraulika zewnęczna działała liftomatik tez nie działał... winą była jakaś zawleczka czy zabezpieczenie a właściwie jego brak które zostało zawieruszone podczas montażu ładowacza. jest to gdzieś w okolicach rozdzielacza ale dokładnie nie wiem gdzie.

Edytowano przez ursuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Sprawdź linkę od liftomatika czy się nie urwała. U mnie w tamtym tygodniu przycieła się pod kabina ciągnika i tez przestał działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekkk    8

Linka jest ok,moze jakiś zawór się zaciął ,albo dlawik przyblokował,jesli wogule coś takiego jest,sam nie wiem.

Edytowano przez grzesiekkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszskup    0

Witam! moj Td5030.Projekt realizacji prac zwiazanych z naprawa synchronizatora rewersu nr katalogowy:

5186629

wymieniał ktos ?

podczas przelaczania z jazdy do przodu do tyłu słychać/czuć zgrzytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

u nas facet przyjechał opuścił zbiornik coś pogrzebał wyregulował i pojechał. Mieliśmy też zgrzytanie aż pewnego dnia wcale nie dało rady przełączać. Mówię o JX ale to to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crative009    12

Ja wymieniałem synchro lecz to troche drogi interes wiec jak na razie tylko zgrzyta i nie ma tak że czasami cieżko zmienić kierunek(tak jakby coś blokowało) to na razie nie zmieniaj, jak denerwuje Cie zgrzyt to po prostu jak masz zmieniać kierunek to zatrzymaj ciągnik np wciskając sprzęgło i hamulec nożny i wtedy zmieniaj, a jak blokuje to trzeba zmieniac bo może się zdarzyć, że może nie dać się wcale zmienić kierunku

Edytowano przez crative009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zixov    1

kolego ja mam nh t5050 i tez mi raz nie dzialal i sie okazalo ze jak sie kuzyn bawil w nim to przekrecił z prawej strony kolo siedzenia pokrętło co wyłącza podnosnik i tez nie działał dzwonilismy na serwis i nie wiedzili tez co jest i dopiero po jakims czasie zobaczylem ze jest przekrecone wiez tez zobacz (jezeli masz takie cos bo nie wiem jak jest u ciebie) moze tez przekrecił ktos przez przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekkk    8

W naszym zawieśil się zawór podnośnika,poprostu taki tloczek w zaworze w skrajnych polozeniach bardzo ciasno się przesówał.Tłoczek został letko przepolerowany drobnym papierem sciernym i mam nadzieje ze będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freeman10    2

Mój nowy TD5.95 (nie całe 20 mtg) dzisiaj przeorał ledwie trzy hektary pola i nagle przestał działać podnośnik. Liftomatic nie reaguje, dźwignia koło siedzenia także. Piękny początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
    • Przez CaseBizon
      Witam co może być przyczyną tego że na komputerze pokazuje że jest otwarta klapa Ale czasami jest dobrze? Przez to zaczyna wcześniej owijac siatka. Który czujnik jest za to odpowiedzialny? Drugim moim problemem jest to że prasa nie liczy wszystkich bel, dzieje się tak jakoś rok po kupnie. Kupiliśmy ja nowa.
    • Gość
      Przez Gość
      witam, ile w przybliżeniu kosztuje wystrojenie kombajnu new Holland do koszenia kukurydzy? heder, sita itd
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj