Skocz do zawartości

Zdjęcie

new holland TD 5030 przestał działać podnośnik

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share grzesiekkk

grzesiekkk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 19:19

new holland TD 5030 przestał działać podnośnik Witam.Panowie,może ktoś miał taką awarie.w ciągniku przestal działać podnośnik,stało się to nagle,wszystko działało prawidlowo, a naraz przestało.Dodam ze hydraulika zewnęczna działa,sprawdzone na przyczepie,orbitrol tez działa, tylko podnośnik.Gwarancia niestety skonczyla sie pól roku temu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
new holland TD 5030 przestał działać podnośnik Dzisiaj, 03:16
  •  

#2 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 19:41

new holland TD 5030 przestał działać podnośnik nam gdy przywieźli td5030 równie nie działał podnośnik zero reakcji a hydraulika zewnęczna działała liftomatik tez nie działał... winą była jakaś zawleczka czy zabezpieczenie a właściwie jego brak które zostało zawieruszone podczas montażu ładowacza. jest to gdzieś w okolicach rozdzielacza ale dokładnie nie wiem gdzie.

Edytowany przez ursuss, 25 wrzesień 2013 - 19:42.

#3 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1536 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 19:51

new holland TD 5030 przestał działać podnośnik Sprawdź linkę od liftomatika czy się nie urwała. U mnie w tamtym tygodniu przycieła się pod kabina ciągnika i tez przestał działać

#4 Share grzesiekkk

grzesiekkk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 20:00

new holland TD 5030 przestał działać podnośnik Linka jest ok,moze jakiś zawór się zaciął ,albo dlawik przyblokował,jesli wogule coś takiego jest,sam nie wiem.

Edytowany przez grzesiekkk, 25 wrzesień 2013 - 20:09.

#5 Share mateuszskup

mateuszskup

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 październik 2013 - 18:44

new holland TD 5030 przestał działać podnośnik Witam! moj Td5030.Projekt realizacji prac zwiazanych z naprawa synchronizatora rewersu nr katalogowy:
5186629
wymieniał ktos ?
podczas przelaczania z jazdy do przodu do tyłu słychać/czuć zgrzytanie

#6 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 09 październik 2013 - 08:25

new holland TD 5030 przestał działać podnośnik u nas facet przyjechał opuścił zbiornik coś pogrzebał wyregulował i pojechał. Mieliśmy też zgrzytanie aż pewnego dnia wcale nie dało rady przełączać. Mówię o JX ale to to samo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share crative009

crative009

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 09 październik 2013 - 19:43

new holland TD 5030 przestał działać podnośnik Ja wymieniałem synchro lecz to troche drogi interes wiec jak na razie tylko zgrzyta i nie ma tak że czasami cieżko zmienić kierunek(tak jakby coś blokowało) to na razie nie zmieniaj, jak denerwuje Cie zgrzyt to po prostu jak masz zmieniać kierunek to zatrzymaj ciągnik np wciskając sprzęgło i hamulec nożny i wtedy zmieniaj, a jak blokuje to trzeba zmieniac bo może się zdarzyć, że może nie dać się wcale zmienić kierunku

Edytowany przez crative009, 09 październik 2013 - 19:44.

#8 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 10 październik 2013 - 08:34

new holland TD 5030 przestał działać podnośnik u nas regulował nic nie wymieniał

#9 Share Zixov

Zixov

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 17 październik 2013 - 16:37

new holland TD 5030 przestał działać podnośnik kolego ja mam nh t5050 i tez mi raz nie dzialal i sie okazalo ze jak sie kuzyn bawil w nim to przekrecił z prawej strony kolo siedzenia pokrętło co wyłącza podnosnik i tez nie działał dzwonilismy na serwis i nie wiedzili tez co jest i dopiero po jakims czasie zobaczylem ze jest przekrecone wiez tez zobacz (jezeli masz takie cos bo nie wiem jak jest u ciebie) moze tez przekrecił ktos przez przypadek.

#10 Share grzesiekkk

grzesiekkk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 18 październik 2013 - 19:41

new holland TD 5030 przestał działać podnośnik W naszym zawieśil się zawór podnośnika,poprostu taki tloczek w zaworze w skrajnych polozeniach bardzo ciasno się przesówał.Tłoczek został letko przepolerowany drobnym papierem sciernym i mam nadzieje ze będzie ok.

#11 Share Freeman10

Freeman10

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 15 listopad 2013 - 21:50

new holland TD 5030 przestał działać podnośnik Mój nowy TD5.95 (nie całe 20 mtg) dzisiaj przeorał ledwie trzy hektary pola i nagle przestał działać podnośnik. Liftomatic nie reaguje, dźwignia koło siedzenia także. Piękny początek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 16 listopad 2013 - 20:18

new holland TD 5030 przestał działać podnośnik jak nowy dzwonisz po serwis i sam nic nie grzebiesz