Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF 255 z Silnikiem 3P potrzebna pilna pomoc urywanie glowiczki w pompie.

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share magiq123

magiq123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 18:54

MF 255 z Silnikiem 3P potrzebna pilna pomoc urywanie glowiczki w pompie. Witam mam takie pytanie do was od paru miesiecy dzieje mi sie takie cos, Ciagnik pracuje miesiac gora dwa i urywa mi sie Glowiczka od pompy paliwowej jest to Pompa od SILNIKA 3P, to juz 3 raz jak mi sie urwala. Co moze byc przyczyna prosze o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 255 z Silnikiem 3P potrzebna pilna pomoc urywanie glowiczki w pompie. Dzisiaj, 00:58
  •  

#2 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 19:28

MF 255 z Silnikiem 3P potrzebna pilna pomoc urywanie glowiczki w pompie. Często był zapowietrzony? Na jakim paliwie jeździ?

#3 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2398 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 19:45

MF 255 z Silnikiem 3P potrzebna pilna pomoc urywanie glowiczki w pompie. A co ma zapowietrzenie i paliwo do urywającej głowiczki.Wyraź kolego o co dokładnie się rozchodzi albo jak to urwanie wygląda czy obrywa ją na śrubach czy jak.Jak na śrubach to za mocna jest sprężyna i ostro wali po głowiczce.

#4 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 20:02

MF 255 z Silnikiem 3P potrzebna pilna pomoc urywanie glowiczki w pompie. A właśnie zapowietrzenie i jakość paliwa jest jedynym powodem ukręcania się głowicy i wałka rozdzielacza, gdy brakuje paliwa lub w paliwie jest syf lub woda lub jeździmy na opale bio paliwie itd palec rozdzielacza zaciera się w głowicy i albo sam pęka albo urywa całą głowicę.
Naprawa to regeneracja pompy doraźnie, co do naprawy powodów całej afery to kupno dobrych filtrów paliwa!!! lanie dobrego paliwa i regularne opróżnianie odwadniacza, tyle w temacie.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#5 Share magiq123

magiq123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 20:04

MF 255 z Silnikiem 3P potrzebna pilna pomoc urywanie glowiczki w pompie. 2 razy urwalo glowiczke z zewnatrz i raz w srodku co moze byc przyczyna? Paliwo ze stacji. Brudu nie bylo w niej w srodku jest juz po regeneracji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 255 z Silnikiem 3P potrzebna pilna pomoc urywanie glowiczki w pompie. Dzisiaj, 00:58
  •  

#6 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2398 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 20:11

MF 255 z Silnikiem 3P potrzebna pilna pomoc urywanie glowiczki w pompie. Tak głowica na pompie paliwowej a rozmyślałem nad zasilającą ale co do jazdy na bio czy czerwonej to nie uwierzę bo tyle 3p i Mf u mnie na wsi chodzi i okolicy na czerwonej i się nie zacierają a na zwykłej ropie padają tylko jak leję się ropę nie wiadomego pochodzenia to takie są skutki.

#7 Share magiq123

magiq123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 20:16

MF 255 z Silnikiem 3P potrzebna pilna pomoc urywanie glowiczki w pompie. U mnie leje sie prosto ze stacji, lecz kurcze odwadniacz nie wiem w ogole gdzie to wnim jest i tego nigdy nie robilem. w nim znaczy musze sie zapytac ojca moze on to spuszczal.

#8 Share rumcajs9

rumcajs9

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 20:40

MF 255 z Silnikiem 3P potrzebna pilna pomoc urywanie glowiczki w pompie. ja miałem w swojej wade fabryczną zły odlew z tak zwaną zadrą (zodrą) i też się ukręcała

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 25 wrzesień 2013 - 21:35

MF 255 z Silnikiem 3P potrzebna pilna pomoc urywanie glowiczki w pompie. @magiq123 odwadniacz jest pod filtrem paliwa ten szklany, jak nie masz to załóż, i dobre filtry.
@rumcajs zadry czy tam opiłki są raz, bo jak ukręci wałek czy głowicę to wałek rozdzielacza i głowica jest nowa, co do tej zadry to nie pojawiła się z nikąd, gdyby była to przy pierwszym rozruchu było by po problemach, te zadry czy zandry jak kto nazywa i wszystkie rysy to wina złego paliwa, braku paliwa, a po dłuższych postojach wody w paliwie, poprostu rdza łapie elementy głowicy i wałeczka i albo rysa albo zatarcie i ukręcenie.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.