Skocz do zawartości

Zdjęcie

ładowacz elektryczny stacjonarny

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 24 wrzesień 2013 - 21:32

ładowacz elektryczny stacjonarny Mam pytanie czy możecie mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa chwytak w takim ładowaczu ??? tzn jak sie zamyka zeby nabrać obornik i jak się otwiera zeby go wysypać np nad rozrzutnikiem ??? proszę was o pilną pomoc bo jest mi to strasznie potrzebne ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ładowacz elektryczny stacjonarny Dzisiaj, 21:15
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 wrzesień 2013 - 07:21

ładowacz elektryczny stacjonarny rozdzielacz masz np 3 sekcyjny (góra/dół, wychylenia łyżki, i np chwytak) 3 sekcja jest przełączana elektrycznie (wciskasz guziczek na dżojstiku i wykonujesz taki sam ruch w prawo albo w lewo jak być chciał z łyżki wysyypać tylko ten guzik będzie powodował ze będziesz mógł sterować chwytakiem. Nie mam takiego ładowacza ale myślę ze tak to właśnie działa :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 wrzesień 2013 - 08:28

ładowacz elektryczny stacjonarny Dokładnie to chodzi ci o elektryczny linowy czy elektryczny hydrauliczny?
Pewnie przyda Ci się ten link http://www.retrotrak...?article_id=485

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 02 październik 2013 - 20:02

ładowacz elektryczny stacjonarny Dokładnie chodziło mi o coś takiego tylko ze tam trzeba dwóch operatorów a ja potrzebuję to robić sam ;) chyba muszę zastosować coś takiego jak w wielkich suwnicach ze chwytak jest na dwóch linach i jedna odpowiada za podnoszenie a druga za otwieranie i zamykanie łyżki :) szkoda bo to dość duże koszty

PS
Znalazłem ciekawy chwytak do takiego ładowacza http://tablica.pl/of...html#a028600339 mozecie mi wytlumaczyć na jakiej zasadzie on działa ???

Edytowany przez uglibugli, 15 październik 2013 - 21:21.