Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złośliwość ludzka nie zna granic!

320 odpowiedzi na ten temat

#161 Share lukasz15

lukasz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 27 luty 2008 - 16:23

Złośliwość ludzka nie zna granic! U nie są 2 takie facetki we wsi, że jak będziesz jechać ciągnikiem albo czymś albo robić w polu i ona wyjdzie to od razu uroczy i się musie popsuć. Albo jak coś kupisz nowego to ta jedna jest już na ciebie obrażona i się do ciebie nie odzywa. Albo jeden koleś mi kiedyś we wakacje powiedział że my to mamy dużo zysku na kombajnie bo na godzinę 200 zł a to że przed żniwami trzeba wyremontować i coś włożyć i paliwo kupić to już go to nie interesuje. Po prostu wkurzają mnie takie ludzie.
Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złośliwość ludzka nie zna granic! Dzisiaj, 20:03
  •  

#162 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 luty 2008 - 16:34

Złośliwość ludzka nie zna granic! to powiedz mu nie sobie kupi kombajn i też będzie miał 200zł/h ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#163 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 27 luty 2008 - 16:40

Albo jeden koleś mi kiedyś we wakacje powiedział że my to mamy dużo zysku na kombajnie bo na godzinę 200 zł a to że przed żniwami trzeba wyremontować i coś włożyć i paliwo kupić to już go to nie interesuje. Po prostu wkurzają mnie takie ludzie.

przecież nikt nikomu nie broni kupić kombajnu i też na usługi jeździć

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#164 Share lukasz15

lukasz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 27 luty 2008 - 16:54

to powiedz mu nie sobie kupi kombajn i też będzie miał 200zł/h ;)

Mnie tylko coś takiego denerwuje ale na to ja nie zwracam uwagi i mnie to nie interesujeco on mówi :P
Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

#165 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 27 luty 2008 - 17:37

Złośliwość ludzka nie zna granic! widzę że co niektórzy mają naprawdę dziwnych sąsiadów na szczęście moja najbliższa sąsiadka mieszka pół kilometra ode mnie jak już pisałem nawet dzień dobry nie odpowie jak zobaczy nowy sprzęt ale widzę że powinienem ją po rękach całować że jest taka a nie podobna do tych co tu niektórzy opisują tylko wam współczuć takich ludzi w okolicy bo ja bym chyba k......... dostał jakbym miał takich sąsiadów jak na przykład tego od specjalista od rtęci

#166 Share maniek1480

maniek1480

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 27 luty 2008 - 17:44

Złośliwość ludzka nie zna granic! Z jakieś 2 lata temu mój tata okszanil jednego gościa co zucal butelki po winiaczach na nasze podwórko a on sie nachlał i perfidnie zucil papierosa na nasze pole i spaliły sie 3 ha pszenicy. Po roku nachlany wychodził z rowu i go samochód potrącił i nieprzezyl. I tak kończą źli ludzie!!!!!!

#167 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 28 luty 2008 - 19:39

Jakos nie chce mi się w to wierzyc...

jak chcesz to niewiesz ale na fotka troszke widac te pogniecienia a i sory za to ze powiedziałem ze cały tył był zgnieciony a dokładni połowe tyłu albo troszke mniej;)
A dokładnie to chyba prawy bok był najbardziej był zgnieciony (dokładnie niewiem bo niewidziałem kombajnu po wypatku tylko znam Historie zderzenia i widziałem Bizonka jak juz był zrobiony;))
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#168 Share Tyger

Tyger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 29 luty 2008 - 13:43

Złośliwość ludzka nie zna granic! właśnie sąsiad działki takiej dalszej od gospodarstwa przyszedł i z ryjem wyskoczył że ktoś na jego działce się zawraca ale żeby to była działka to ugór od 6 lat nieuprawiany, bo ślady mu robi ciągnik a wjechane raz tylko było, ba żeby nie był bez winy jego kury chodzą po moim polu a po ścierni swego czasu konia sobie czepial

#169 Share sabek27

sabek27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 06 marzec 2008 - 12:47

Złośliwość ludzka nie zna granic! Ja miałem psa labradora i jak biegał po ogrodzie czy sie z nim bawiłem to szczekał, a mojemu sasiadowi to nie pasowało i raz mi upomniał to powiedziałem mu ze jak jego ppies drze ruja to nie przeszkadza mój jak sobie od czasu da czasu szczeknie to afwea. I jusz po tygodniu mój piesek zdechł ;) dziwny zbieg okolicznosci.

#170 Share franki

franki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 06 marzec 2008 - 15:23

Złośliwość ludzka nie zna granic! pas labradora :huh: żarty żartami ale współczuje. ja na szczęście nie mam takich sąsiadów. trochę się u mnie w okolicy uspokoiło. już nie ma ciągłych donosów na policje że coś jest rzekomo kradzione. wystarczyło że ktoś dostał raz po mordzie i uspokoiło się ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share sylwek20prosto

sylwek20prosto

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:motocykle , rolnictwo itd... ( ';' )

Napisany 07 marzec 2008 - 13:04

Złośliwość ludzka nie zna granic! mi w tym roku zginol walek przekazu mocy WOM i sruba od podnosnika a ludziom w mojej wsi to krowy kradno dwa domy od mojego gosciowi ukradli 3 byki po nie cale 770 kilo wyprowadził pierwszy rok jałowiznę na pastwisko i mu 3 sprzatneli a jednego byka zostawili bo chyba im ociekł pozdro

#172 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 07 marzec 2008 - 15:48

Złośliwość ludzka nie zna granic! mi jeden opowiadał ze jemu jak kradli byki to wzięli jedno jałówkę a byki pościli luzem i one szły za to jałówko. Niestety nie udało sie ich złapać. policja przyjechała za późno.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#173 Share sabek27

sabek27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 09 marzec 2008 - 22:38

Złośliwość ludzka nie zna granic! mój kumpel dzierżawił PGR i trzymał w nim około 600 tuczników i miał pracownika pijaka co za flaszkę wódki nie zamykał chlewni i kradli.

Edytowany przez lysyrolnik, 09 marzec 2008 - 23:00.
błędy ort. i literówki.

#174 Share Marcin1987

Marcin1987

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 13 maj 2008 - 14:39

Złośliwość ludzka nie zna granic! Mój kolega opowiadał mi jak to u nich większość mieszkańców sadzi ziemniaki pod folią.Gdy ziemniaki zaczynały kiełkować,złośliwi sąsiedzi w nocy ściągali folię i przy marcowych przymrozkach niestety po prostu zmarzły ;)

#175 Share papuszka23

papuszka23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:Mechanika rolnictwo wszystko co ma 4 koła i jeździ.

Napisany 13 maj 2008 - 20:45

Złośliwość ludzka nie zna granic! my jak budowaliśmy zbiornik to połowa wsi buntowała sąsiadke która blokowała inwestycje przez 1 rok. Nawet naszej hodowli przypisywali pojawienie się meszek ;) gadała ze jak powstanie ten zbiopnik to z tego smrodu wyginie cała wieś.
A teraz zbiornik stoi i przepowiednie sąsiadów sie nie sprawdziły!!!!!!!!!
Szanujmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi...

Zdałem maturę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakieś pytania- pisać na PW!!!!!

#176 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 13 maj 2008 - 20:50

Mój kolega opowiadał mi jak to u nich większość mieszkańców sadzi ziemniaki pod folią.Gdy ziemniaki zaczynały kiełkować,złośliwi sąsiedzi w nocy ściągali folię i przy marcowych przymrozkach niestety po prostu zmarzły ;)

Aż niechce mi sie wieżyc w takie rzeczy :) .nie wiem co wy za sąsiadów macie :)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#177 Share Marcin1987

Marcin1987

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 13 maj 2008 - 21:46

Złośliwość ludzka nie zna granic! @Rafał180 takie zdarzenie nie miało miejsca w mojej miejscowości przeczytaj dokładniej co wcześniej napisałem

#178 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 13 maj 2008 - 22:05

@Rafał180 takie zdarzenie nie miało miejsca w mojej miejscowości przeczytaj dokładniej co wcześniej napisałem

Wiem ;) to chyba moja okolica jest wyjątkowo szczesliwa bo najwyzej ci dupe obrobią ale zeby coś kraść albo odkrywać ziemniaki to nie :) Nie mam pojecia gdzie sie rodzą tacy ludzie :)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#179 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 13 maj 2008 - 22:49

Złośliwość ludzka nie zna granic! heh widze że was tu takie rzeczy dziwią... ale ludzie mieszkamy w polsce więc czego wy oczekujecie? ze jak kupicie kombajn czy ciągnik to sąsiedzi nie będą patrzeć spod byka na was? hehe dobrze że do mnie nie doszło jeszcze takie coś.. może doszło ale jak narazie to w małym stopniu. ;)
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 14 maj 2008 - 07:13

Złośliwość ludzka nie zna granic! U mnie to jest dopiero spokój, u wujka to się sąsiedzi okradają z maszyn... To jest szczyt..

KS Falubaz