Marcin1987

Złośliwość ludzka nie zna granic!

Polecane posty

Rafal180    4
Mój kolega opowiadał mi jak to u nich większość mieszkańców sadzi ziemniaki pod folią.Gdy ziemniaki zaczynały kiełkować,złośliwi sąsiedzi w nocy ściągali folię i przy marcowych przymrozkach niestety po prostu zmarzły ;)

Aż niechce mi sie wieżyc w takie rzeczy :) .nie wiem co wy za sąsiadów macie :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1987    2

@Rafał180 takie zdarzenie nie miało miejsca w mojej miejscowości przeczytaj dokładniej co wcześniej napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
@Rafał180 takie zdarzenie nie miało miejsca w mojej miejscowości przeczytaj dokładniej co wcześniej napisałem

Wiem ;) to chyba moja okolica jest wyjątkowo szczesliwa bo najwyzej ci dupe obrobią ale zeby coś kraść albo odkrywać ziemniaki to nie :) Nie mam pojecia gdzie sie rodzą tacy ludzie :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

heh widze że was tu takie rzeczy dziwią... ale ludzie mieszkamy w polsce więc czego wy oczekujecie? ze jak kupicie kombajn czy ciągnik to sąsiedzi nie będą patrzeć spod byka na was? hehe dobrze że do mnie nie doszło jeszcze takie coś.. może doszło ale jak narazie to w małym stopniu. ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

U mnie to jest dopiero spokój, u wujka to się sąsiedzi okradają z maszyn... To jest szczyt..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

panowie piszta do mnie jak tam wpadne z ziomalami z nowej huty to nawet budy nie oszczedzimi ;)

 

 

 

JAK TAk czytam to bym dawno po wiosce z kosa biegal i dawno siedzial za kratkami jak sie dowiem ze ktos mnie bodajze obgaduje przynajmniej to juz ma lipe <Agresje trzeba tlumic Agresja > <ZART > ale az mi sie wlosy na glowie jeza jak to czytam :)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

panowie piszta do mnie jak tam wpadne z ziomalami z nowej huty to nawet budy nie oszczedzimi :)

 

 

 

z tej nowej huty kolo Rakowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

U mojej babci na wsi sąsiedzi postawili dom to ludzie idą zawsze jak ich nie ma zobaczyć jak wygląda

i można powiedzieć nie odchodzą i na podwórko wchodzą i to żeby raz.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

My pare lat temu bodajże 2003 rok (była susza) skosilismy 20 h siana wysuszulismy zgrabiliśmy przygotowalismy do sprasowania w kostke. przyjeżdżamy rano a tam zostało kilka wałków ktoś sobie "pożyczył a póznjej cała zima problemy paszowe i 100L mleka od 20 kruw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ToMclo    0

kilkanasie lat temu byl slaby rok i nie mileismy paszy dla krow wiec wydzierżawiliśmy łake od znajomej wdowy ojciec zaplacil dzierzawe,sypal nawozy a gdy skosil trawe i chcial zabierac siano baba sprowadzila policje ze kradniemy jej siano(nie mielismy papierow). 3 lata temu wozilismy obornik poszlismy na obiad a ciagnik z rozrzutnikiem zostawilsmy za stodoła gdy wrociliosmy ktos spuscil cale paliwo. rok temu sasiad kosil kukurydze a ktos zyczliwy powiesil mu dwa kamienie w jakiejs szmacie, rozwalilo całą sieczkarnie. co roku gosc wypasa laki dla mnie i sasiadow. ojciec pojechal ze znajomym na lake zastali ogrodzonł łake znajomu zabral wszystkie kolki plastikowe i drut. nastepnego dnia znajomy mial poprzebijane kola w ciagniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel88    7
:) perfidna ta wdówka, znajomemu 2 lata temu w środku żniw wsypali piachu do baku bizona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

u nas w tamtym roku gościu kosił Bizonem po 22 oo i ktoś zadzwonił po paly że zakłucca cisze nocną :angry: Przyjechali i tylko pouczyli :P


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A u nas sąsiadka nowa zaczyna się budować ok 30m ode mnie no i tam koło jej domu jest ziemia takie dziedki tam mieli 16ha i tewn kawałek ten kawałek no to my obrabialiśmy a te 16ha do PGR sprzedali umarli juz z 20 lat temu teraz tam przyprowadzili się sąsiedzi bardzo ciekawą przeszlość mają ona z PZU on ma firme budowlana, i kupili te 25arów bo po co nam i 6000zl by poszło ale kazała nam obsiewać, no i mamy tam żytko a ona to ogrodziła, ale czego to mój znajomy forszajem dla nas nie zrobi, ogrodzenie to tam takie z drążkow swierkowych wiec dla E514 to żaden problem :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolo12121    1

To u mnie w tamtym roku miałem przeprawy z jedną babką ,jak młóciłem swoje zboże urwałem kose założyłem drugą pare metrów i znowu to samo okazało się ze na całym 50arowym polu było powbijane 15sztuk druta 16nastki :P ,A w sąsiedniej wiosce gość mieszka blisko szosy i go samochody denerwują to wziął w reklamówkę wsadził pustaka i położył na asfalcie w godzinach wieczornych ,chłopak oplem jak w to przysadził to pół samochodu rozwalił .


kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

w sąsiedniej wiosce facet zrobił sobie zapasy paliwa na żniwa. całe 1200 litrów. ktoś mu zakosił a ze niemieli na co załadować to ukradli tez dwókółkę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolo12121    1

Przeczytałem sobie wasze wypowiedzi i naprawdę aż włos sie jeży jak ludzie potrafią być beszczelni i jak potrafią zazdrościć

drugiemu jak już się czegoś dorobi :P


kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t-tas    0

u nas gość kupił w tym roku kilka diwajsów- prasę rolującą, przyczepę pronaru do bel i farmera, a, że podczas mistrzostw euro był festyn w sąsiedniej wiosce to zrobili na przyczepie coś a'la scena z ekranem do rzutnika i zestawem takim pojechał na festyn- no i po meczu w nocy ktoś mu zbił szybę, lusterko i chyba coś jeszcze, jeszcze niedawno mu się łąka z sianem do zrolowania paliła- jakoś nie widzę tu przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

u mnie do kuku stawiają pręty 6. Niektórzy sąsiedzi mają takie pomysły jak np przenosić sobie stonkę do sąsiada żeby mu ziemniaki zeżarły żal a jak jak kupiłem przewracarkę karuzelowa to jeden z ulicy przyszedł z obierkami z 1 ogórka i sie pytał co to za maszyna i na co lool jedna sąsiadka miała uczulenie ze zapyla sie jej okno to ja jej na złość jak odsłoniła rolety to ja brony i podorywkę włóczyłem a jak zasłoniła to koniec odsłoniła to jechałem i tak cały dzień ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Bez urazy ale sam sobie wrogów robisz. :P


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba9711    0

U mnie kilka lat z rzędu kukurydzę na kiszonkę kosił sąsiad swoją "super zaawansowana technicznie sieczkarnią samoróbką". Zawsze gubił i później trzeba było przyjeżdżać przyczepką i zbierać kolby itd. W końcu skosił kukurydzę na całej wsi oprócz mi i sąsiadowi. W końcu pojechaliśmy do gościa, który miał porządną sieczkarnię z kemperem (Mengele). Gdy zaczął kosić, ukosił kilka "bryczek" i nagle zgasł silnik (ma czujniki metalu). W końcu okazało się, że do kukurydzy były przyczepione pomalowane na zielono żebrówki 14. Po tym wydarzeniu przeszliśmy całe pole w poszukiwaniu drutów. Znaleźliśmy ich 6. U sąsiada, który 1 rok siał kukurydzę na kiszonkę, znaleźliśmy 2 druty żebrówki również pomalowane na zielono i przyczepione do kukurydzy. Temu sąsiadowi, co wsadził nam druty w kukurydzę, w sąsiedniej wsi powsadzali mu gwoździe w kolby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

u nas jest jeden gosc co sobie co roku odoruje droge do pola i tam co roku rosnie kuku i zawsze jak cos robie na polu ciagnikiem to mu jezdze po kuku i gniote jakby cos to ja jezdze po dorodze bo tam droga powina miec 6 m szerokoscia zostalo kolo 2,5m to gdzie ja mam wykrecac... :angry:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

W sąsiedniej wsi jakieś 20 lat temu ukradli 360 3p +ślęza ,a właściciel że miał chody po jakichś 10 latach znalazł ten ciągnik kilkanascie km od siebie (był strasznie roz..,pękniety blok itp.) ale nie wezwał policji i nie chciął sądów bo tamten co miał 3p był biedny i okazyjnie kupił tego 3p,wolał te pieniądze zainwestować w remont.

 

U nas nie jest tak żle ,ale zazdrości troche też jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

U nas nie ważne co kupisz to jest złe ich sprzęty zawsze są lepsze i większe zal mi typków którzy tak zazdroszczą sami nie robią bo się nie chce przy obrządku chodzić :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

U mnie na wiosce nie moga przezyc ze mamy dwa kombajny.Słyszałem w sklepie jak ktos mówił ze "jak tak moze byc ze na 50 ha dwa kombajny maja"Ludzie sa jednak zawistni.a kupilismy drugi kombajn tylko po to ze pogody zniwnej coraz mniej i wiecej strace jak nie wykosze na czas niz ten drugi kombajn wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Mój kumpel mowi że ci co coś robianp pręty w kukrydzy to poprostu zazdroszczą i tyle i to są idioci


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj