Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złośliwość ludzka nie zna granic!

320 odpowiedzi na ten temat

#141 Share Wielkopolanin

Wielkopolanin

Zaawansowany

• Redaktor
  • PipPipPip
  • 401 postów
  • Zainteresowania:Szerokie

Napisany 19 luty 2008 - 12:42

Złośliwość ludzka nie zna granic! Też dorzucę jedną historyjkę na temat złośliwości ludzkiej a nawet powiedział bym chamstwa! Otóż w miejscowości w której mieszka mój kumpel gospodaruje pewien gościu, ma on coś chyba koło 2 tys. ha i w sensie finansowym dobrze mu się powodzi. Jednak jest pewien problem: ma raka mózgu i jest ostatnio z nim kiepsko (a jest dość młody). No i pewnego razu ten mój kolega rozmawia z pewną kobietą ze wsi, a ona na to: DOBRZE MU TAK CH...JOWI! No i tego nie mogę zrozumieć. Ja najgorszemu wrogowi nie życzył bym nic takiego a niektórzy ludzie mają tyle zazdrości i zawiści w sobie, że innego człowieka to by najchętniej zabili. A szczególnie bogatszego!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złośliwość ludzka nie zna granic! Dzisiaj, 16:32
  •  

#142 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5202 postów

Napisany 20 luty 2008 - 11:57

Złośliwość ludzka nie zna granic! Żal du&^e ściska, że komu się lepiej powodzi w życiu...

KS Falubaz

#143 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 24 luty 2008 - 11:15

Złośliwość ludzka nie zna granic! No to może ja przytocze mój dzisiejszy przypadek...
Rano gdy wróciłem z kościoła zobaczyłem mojego psa pomalowanego farbą w spray'u na zielono :angry:
Najprawdopodobniej stało się to jakoś wczesnym rankiem, bo w nocy psy biegają po podwórku i zdarzy im się wybiec za teren gospodartwa [taka psia natura <_<] no i wtedy jeden z nich został pomalowany farbą :angry:
Ja tych ludzi nie rozumiem...
Jeżeli mu przeszkadza że pies biega, to niech przyjdzie i powie... a nie takie podchody robi :rolleyes:
Nie ma odwagi powiedzieć, tylko mści się na zwierzętach...
Tchórzowskie zachowanie i tyle :angry: !!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#144 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 luty 2008 - 11:44

Złośliwość ludzka nie zna granic! u mnie już kilka razy bya policja bo pies biega sobie, dobiegnie do bramy poszczeka i tyle ale nie koniesświata bo pies wolno biega. ale i psu się oberwało nie raz, i nie dlatego że wybiegł tylko był uczepiony sąsiadka przechodziła a widziałem to zdarzenie a ona mnie nie widziała, rozejrzała się kamień w garśc i gada do psa"co sk*rwysynku uczepiony jesteś" i kamieniem w psa, przebolałem juz jak kiedyś sąsiad kijem mało nie zabił mojego psa bo go moze zaatakował ale żeby do uczepionego psa rzucała kamieniami babsko 60cio letnie!

#145 Share TAZIU

TAZIU

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 24 luty 2008 - 11:54

Złośliwość ludzka nie zna granic! to i ja cosik powiem u mnie we wsi każdy patrzy na każdego tak jakby miał go zabić oczami ja mam dwóch somsiadów ploty totalne. Ja kupię np nowy sprzęt to potrafią zejść się na środku drogi i na cały głos plotkować byle bym usłyszał:rolleyes:
Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

#146 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 24 luty 2008 - 17:12

Złośliwość ludzka nie zna granic! No to co wam dzisiaj powiem to chyba waz rozbawi do łez. Wczoraj przyjechał do nas organista no i już odjeżdża ale patrze a on wysiada ze swojego maluszka. Wyglądam przez okna i patrze a on na psa patrzy wzrokiem szatana i jakby mógł to by go zabił...
Ale wyszedłem się zapytać o co chodzi. A on do mnie mówi że pies złapał go za chlapacz i czuł jak ciągnie do tyłu a ja na to <_< .
Wszedłem do domu mowie babci o co kaman a ona :). Zresztą ten organista ma ebe ma jeszcze Skode Felicie to wystawia ją tylko jak jest słoneczko żeby ludzie popatrzeli a jak chmurka wyjdzie to odrazu do garażu.

http://www.agrofoto....image44523.html ten pies ma taki uciąg że maluch nie ma z nim szans :rolleyes:
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#147 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 24 luty 2008 - 19:45

Złośliwość ludzka nie zna granic! hehehe :) :) :rolleyes: <_< Bercik .
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#148 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 24 luty 2008 - 20:57

Złośliwość ludzka nie zna granic! E tam imię jak imię :rolleyes: Ważne że pilnuje <_<.

#149 Share dawdfarmer

dawdfarmer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Zainteresowania:piłka nożna i oczywiście rolnictwo

Napisany 25 luty 2008 - 15:36

Złośliwość ludzka nie zna granic! u mnie osobiście takiego chamstwa nie doświadczyłem ale zdarzają sie porwane druty na pastwiskach

a raz ojcowi mojego kumpla to ktos jak on traktor z rozrzutnikiem zaparkował koło sklepu to ktoś mu wszystkie koła po przebijał i już ze dwa razy stóg mu sie palił!!!
a jak raz czekałem na kombajn bo osobiście nie mam własnego to jeździłem z kombajnisto po polu u sąsiada jak ciął a ten sąsiad nie powiedział ze jest studzienka na polu jak wodę zakładali i kombajn do remontu i na drugi dzień dopiero omłóciłem :angry: :angry:
U-R-S-U-S C330 siła i potęga

#150 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 25 luty 2008 - 16:10

Złośliwość ludzka nie zna granic! W nocy z 14 na 15 lutego ukradli ciągnik marki JD. Ciągnik ten pracował w dużym gospodarstwie o powierzchni ok 2000 ha, które mieści się w tej samej wiosce co gospodarstwo mojego wujka. Ciągnik miał 2 lata i pracował jako główny ciągnik w gospodarstwie. Podejrzewa się, że ciągnik przejechał parę kilometrów samodzielnie a następnie zapakowano go na lawetę i wywieziono. Tak jak w temacie: Złośliwość ludzka nie zna granic :rolleyes:
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 luty 2008 - 17:16

E tam imię jak imię <_< Ważne że pilnuje :).

mój maksio jak zerwał się z łąńcucha i ruszył za odjeżdzajacym samochodem co po mleko przyjeżdza to wrócił ale z jakąś gumą w zębach :rolleyes: , (jakaś osłona czy coś ) :)

#152 Share Marcin1987

Marcin1987

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 25 luty 2008 - 19:25

W nocy z 14 na 15 lutego ukradli ciągnik marki JD. Ciągnik ten pracował w dużym gospodarstwie o powierzchni ok 2000 ha, które mieści się w tej samej wiosce co gospodarstwo mojego wujka. Ciągnik miał 2 lata i pracował jako główny ciągnik w gospodarstwie. Podejrzewa się, że ciągnik przejechał parę kilometrów samodzielnie a następnie zapakowano go na lawetę i wywieziono. Tak jak w temacie: Złośliwość ludzka nie zna granic :rolleyes:

Musieli być dobrze obcykani jaki taki traktor odpalić i jak nim jechać . Ja osobiście takiemu to bym życia nie odebrał , ale bym mu ręce upierd...ł następnym razem by się 10 razy zastanowił zanim by poszedł kraść :angry: :angry: W mojej miejscowości kiedyś ukradli cielaka no i była policja i te sprawy i gospodarz powiedział że prąd podłączy bo innego rozwiązania nie widzi to policja przyjechała do niego wieczorem sprawdzić czy faktycznie podłączył prąd.Złodziej ma prawo cie okradać a ty nie masz prawa się bronić pojeb..e polskie prawo i tyle powiem :angry: :angry: :angry: :angry:

#153 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 25 luty 2008 - 19:29

Złośliwość ludzka nie zna granic! Mój wujek raz młócił Rekordem (mam jego fotki w galerii) to gościu ze złości ze tamten co nają wujka nie naja jego (tego który sie zdenerwował mówiąc fachowo <_< ) Podjechał ciągnikiem z agregatem wujek w kombajnie nie widział go (a tamten specjalni podjechał) to tym agregatem Skasował w Bizoni tył (prawie cały do wymiany) i sobie agregat. Wyszło ze właśnie wujek go specjalnie uderzył a nie on i to sie nazywa ,,Złośliwość Ludzka nie zna Granic :rolleyes: " Wtedy wujek Robił tego Rekorda chyba z Miesiąc :)

Edytowany przez andrzej2110, 27 luty 2008 - 16:13.

W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#154 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 25 luty 2008 - 19:52

Musieli być dobrze obcykani jaki taki traktor odpalić i jak nim jechać . Ja osobiście takiemu to bym życia nie odebrał , ale bym mu ręce upierd...ł następnym razem by się 10 razy zastanowił zanim by poszedł kraść :angry: :angry: W mojej miejscowości kiedyś ukradli cielaka no i była policja i te sprawy i gospodarz powiedział że prąd podłączy bo innego rozwiązania nie widzi to policja przyjechała do niego wieczorem sprawdzić czy faktycznie podłączył prąd.Złodziej ma prawo cie okradać a ty nie masz prawa się bronić pojeb..e polskie prawo i tyle powiem :angry: :angry: :angry: :angry:

Dokładnie musieli być dobrze poinformowanie, ponieważ zwykle te ciągniki stały na bazie ok 1 km od gospodarstwa gdzie pilnuje stróż ale feralnej nocy stały na gospodarstwie ponieważ wymieniany miał olej więc to musiał być ktoś kto tam pracuje albo ktoś dał cynk. Druga sprawa to tak jak mówisz, że musieli być obcykani bo w końcu JD nie odpalili by na kabelki :rolleyes: w końcu to nie ursus albo inny szmelc
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

#155 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 25 luty 2008 - 22:04

Złośliwość ludzka nie zna granic! Znam agentów którzy by nawet URSUSA (jak nazwałeś "szmelca") nie odpalili.

#156 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 26 luty 2008 - 16:24

Mój wujek raz młócił Rekordem (mam jego fotki w galerii) to gościu ze złości ze tamten co nają wujka nie naja jego (tego który sie zdenerwował mówiąc fachowo tongue.gif ) Podjechał ciągnikiem z agregatem wujek w kombajnie nie widział go (a tamten specjalni podjechał) to tym agregatem Skasował w Bizoni tył (prawie cały do wymiany) i sobie agregat. Wyszło ze właśnie wujek go specjalnie uderzył a nie on i to sie nazywa ,,Złośliwość Ludzka nie zna Granic dry.gif " Wtedy wujek Robił tego Rekorda chyba z Miesiąc dry.gif

Jakos nie chce mi się w to wierzyc...

#157 Share dawdfarmer

dawdfarmer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Zainteresowania:piłka nożna i oczywiście rolnictwo

Napisany 27 luty 2008 - 13:25

Złośliwość ludzka nie zna granic! prosił bym o nie nazywanie znanej i lubjanej przezemnie marki URSUS
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
U-R-S-U-S C330 siła i potęga

#158 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 27 luty 2008 - 15:40

Złośliwość ludzka nie zna granic! u mnie w okolicy ze dwa lata temu ukradli dla gościa ciągnik case z pola przy okazji pobili kierowce uciekli polami nawet moje zdeptali ale najlepsze jest to że przejechali może parę kilometrów i brakło im paliwa więc go zostawili tylko kierowca ucierpiał bo to nie był jego sprzęt tylko gospodarstwa z zagranicznym kapitałem. a sąsiadów to też mam agentów jedna babka jak zobaczy coś nowego to nawet dzień dobry nie odpowie tylko głowę w drugą stronę obraca jak kupiliśmy nowy ciągnik to myślałem że ją szlak trawi

#159 Share janek36

janek36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 27 luty 2008 - 15:57

O najbardziej głupim i chamskim postępowaniu usłyszałem od kolegi który opowiedział mi że w sąsiedniej wiosce rolnikowi co robił kiszonkę z kukurydzy teoretycznie jego ,,ulubiony''sąsiad rozlał rtęć z paru termometrów , oczywiście stado padło :) a nikomu nie udowodniono sprawy, mojemu wujkowi co miał pryzmę z sianokiszonką zrobioną ok 10km od domu na łąkach to na środku jej wycieli pasek foli ok 8x10m wujek podejrzewał że komuś była potrzebna na namiot kiszonka do wywalenia ;) oczywiście kto miał bele sianokiszonki na polu to też dostawały nóg wanny żeliwne do pojenia czy nawet krowy :angry: mojemu kumplowi to na podwórku spuścili paliwo z 60 tki i ukradli taczkę ale akurat jego ojciec jechał to zobaczył że to jego taczka to pasek klinowy i zanim w długą :) ja nie zostawiam nawet w żniwa wałka na maszynie bo by nie został do drugiego dnia na maszynie, maszyny mam pod domkiem i 2 pieski na podwórku :P

ludzie gdzie wy żyjecie przecie to jakiś koszmar?????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 27 luty 2008 - 16:21

Złośliwość ludzka nie zna granic! mi z podwórka ktoś sobie pożyczył jedno część przekaźnika od opryskiwacza. Drugiej nie wziął bo żeby jo zdjąć trzeba odkręcić jedno śrubę 12. Jestem tylko ciekaw na co komu 1/2 krótkiego przekaźnika. Dodam że to nie jest standardowy tylko robiony przez tatę. ma inne frezy niż zwykły. Maszyny trzymam na podwórku a część jaszcze w garażu. Niech nie kuszo ;) i przy okazji są chronione przed deszczem.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png