Marcin1987

Złośliwość ludzka nie zna granic!

Polecane posty

Ferdek07    75
E tam imię jak imię <_< Ważne że pilnuje :).

mój maksio jak zerwał się z łąńcucha i ruszył za odjeżdzajacym samochodem co po mleko przyjeżdza to wrócił ale z jakąś gumą w zębach :rolleyes: , (jakaś osłona czy coś ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1987    2
W nocy z 14 na 15 lutego ukradli ciągnik marki JD. Ciągnik ten pracował w dużym gospodarstwie o powierzchni ok 2000 ha, które mieści się w tej samej wiosce co gospodarstwo mojego wujka. Ciągnik miał 2 lata i pracował jako główny ciągnik w gospodarstwie. Podejrzewa się, że ciągnik przejechał parę kilometrów samodzielnie a następnie zapakowano go na lawetę i wywieziono. Tak jak w temacie: Złośliwość ludzka nie zna granic :rolleyes:

Musieli być dobrze obcykani jaki taki traktor odpalić i jak nim jechać . Ja osobiście takiemu to bym życia nie odebrał , ale bym mu ręce upierd...ł następnym razem by się 10 razy zastanowił zanim by poszedł kraść :angry: :angry: W mojej miejscowości kiedyś ukradli cielaka no i była policja i te sprawy i gospodarz powiedział że prąd podłączy bo innego rozwiązania nie widzi to policja przyjechała do niego wieczorem sprawdzić czy faktycznie podłączył prąd.Złodziej ma prawo cie okradać a ty nie masz prawa się bronić pojeb..e polskie prawo i tyle powiem :angry: :angry: :angry: :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Mój wujek raz młócił Rekordem (mam jego fotki w galerii) to gościu ze złości ze tamten co nają wujka nie naja jego (tego który sie zdenerwował mówiąc fachowo <_< ) Podjechał ciągnikiem z agregatem wujek w kombajnie nie widział go (a tamten specjalni podjechał) to tym agregatem Skasował w Bizoni tył (prawie cały do wymiany) i sobie agregat. Wyszło ze właśnie wujek go specjalnie uderzył a nie on i to sie nazywa ,,Złośliwość Ludzka nie zna Granic :rolleyes: " Wtedy wujek Robił tego Rekorda chyba z Miesiąc :)

Edytowano przez andrzej2110

W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musieli być dobrze obcykani jaki taki traktor odpalić i jak nim jechać . Ja osobiście takiemu to bym życia nie odebrał , ale bym mu ręce upierd...ł następnym razem by się 10 razy zastanowił zanim by poszedł kraść :angry: :angry: W mojej miejscowości kiedyś ukradli cielaka no i była policja i te sprawy i gospodarz powiedział że prąd podłączy bo innego rozwiązania nie widzi to policja przyjechała do niego wieczorem sprawdzić czy faktycznie podłączył prąd.Złodziej ma prawo cie okradać a ty nie masz prawa się bronić pojeb..e polskie prawo i tyle powiem :angry: :angry: :angry: :angry:

 

Dokładnie musieli być dobrze poinformowanie, ponieważ zwykle te ciągniki stały na bazie ok 1 km od gospodarstwa gdzie pilnuje stróż ale feralnej nocy stały na gospodarstwie ponieważ wymieniany miał olej więc to musiał być ktoś kto tam pracuje albo ktoś dał cynk. Druga sprawa to tak jak mówisz, że musieli być obcykani bo w końcu JD nie odpalili by na kabelki :rolleyes: w końcu to nie ursus albo inny szmelc


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Znam agentów którzy by nawet URSUSA (jak nazwałeś "szmelca") nie odpalili.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
Mój wujek raz młócił Rekordem (mam jego fotki w galerii) to gościu ze złości ze tamten co nają wujka nie naja jego (tego który sie zdenerwował mówiąc fachowo tongue.gif ) Podjechał ciągnikiem z agregatem wujek w kombajnie nie widział go (a tamten specjalni podjechał) to tym agregatem Skasował w Bizoni tył (prawie cały do wymiany) i sobie agregat. Wyszło ze właśnie wujek go specjalnie uderzył a nie on i to sie nazywa ,,Złośliwość Ludzka nie zna Granic dry.gif " Wtedy wujek Robił tego Rekorda chyba z Miesiąc dry.gif

 

Jakos nie chce mi się w to wierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawdfarmer    0

prosił bym o nie nazywanie znanej i lubjanej przezemnie marki URSUS

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:


U-R-S-U-S C330 siła i potęga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

u mnie w okolicy ze dwa lata temu ukradli dla gościa ciągnik case z pola przy okazji pobili kierowce uciekli polami nawet moje zdeptali ale najlepsze jest to że przejechali może parę kilometrów i brakło im paliwa więc go zostawili tylko kierowca ucierpiał bo to nie był jego sprzęt tylko gospodarstwa z zagranicznym kapitałem. a sąsiadów to też mam agentów jedna babka jak zobaczy coś nowego to nawet dzień dobry nie odpowie tylko głowę w drugą stronę obraca jak kupiliśmy nowy ciągnik to myślałem że ją szlak trawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek36    0
O najbardziej głupim i chamskim postępowaniu usłyszałem od kolegi który opowiedział mi że w sąsiedniej wiosce rolnikowi co robił kiszonkę z kukurydzy teoretycznie jego ,,ulubiony''sąsiad rozlał rtęć z paru termometrów , oczywiście stado padło :) a nikomu nie udowodniono sprawy, mojemu wujkowi co miał pryzmę z sianokiszonką zrobioną ok 10km od domu na łąkach to na środku jej wycieli pasek foli ok 8x10m wujek podejrzewał że komuś była potrzebna na namiot kiszonka do wywalenia ;) oczywiście kto miał bele sianokiszonki na polu to też dostawały nóg wanny żeliwne do pojenia czy nawet krowy :angry: mojemu kumplowi to na podwórku spuścili paliwo z 60 tki i ukradli taczkę ale akurat jego ojciec jechał to zobaczył że to jego taczka to pasek klinowy i zanim w długą :) ja nie zostawiam nawet w żniwa wałka na maszynie bo by nie został do drugiego dnia na maszynie, maszyny mam pod domkiem i 2 pieski na podwórku :P

ludzie gdzie wy żyjecie przecie to jakiś koszmar?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

mi z podwórka ktoś sobie pożyczył jedno część przekaźnika od opryskiwacza. Drugiej nie wziął bo żeby jo zdjąć trzeba odkręcić jedno śrubę 12. Jestem tylko ciekaw na co komu 1/2 krótkiego przekaźnika. Dodam że to nie jest standardowy tylko robiony przez tatę. ma inne frezy niż zwykły. Maszyny trzymam na podwórku a część jaszcze w garażu. Niech nie kuszo ;) i przy okazji są chronione przed deszczem.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

U nie są 2 takie facetki we wsi, że jak będziesz jechać ciągnikiem albo czymś albo robić w polu i ona wyjdzie to od razu uroczy i się musie popsuć. Albo jak coś kupisz nowego to ta jedna jest już na ciebie obrażona i się do ciebie nie odzywa. Albo jeden koleś mi kiedyś we wakacje powiedział że my to mamy dużo zysku na kombajnie bo na godzinę 200 zł a to że przed żniwami trzeba wyremontować i coś włożyć i paliwo kupić to już go to nie interesuje. Po prostu wkurzają mnie takie ludzie.


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

to powiedz mu nie sobie kupi kombajn i też będzie miał 200zł/h ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60
Albo jeden koleś mi kiedyś we wakacje powiedział że my to mamy dużo zysku na kombajnie bo na godzinę 200 zł a to że przed żniwami trzeba wyremontować i coś włożyć i paliwo kupić to już go to nie interesuje. Po prostu wkurzają mnie takie ludzie.

przecież nikt nikomu nie broni kupić kombajnu i też na usługi jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
to powiedz mu nie sobie kupi kombajn i też będzie miał 200zł/h ;)

Mnie tylko coś takiego denerwuje ale na to ja nie zwracam uwagi i mnie to nie interesujeco on mówi :P


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

widzę że co niektórzy mają naprawdę dziwnych sąsiadów na szczęście moja najbliższa sąsiadka mieszka pół kilometra ode mnie jak już pisałem nawet dzień dobry nie odpowie jak zobaczy nowy sprzęt ale widzę że powinienem ją po rękach całować że jest taka a nie podobna do tych co tu niektórzy opisują tylko wam współczuć takich ludzi w okolicy bo ja bym chyba k......... dostał jakbym miał takich sąsiadów jak na przykład tego od specjalista od rtęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

Z jakieś 2 lata temu mój tata okszanil jednego gościa co zucal butelki po winiaczach na nasze podwórko a on sie nachlał i perfidnie zucil papierosa na nasze pole i spaliły sie 3 ha pszenicy. Po roku nachlany wychodził z rowu i go samochód potrącił i nieprzezyl. I tak kończą źli ludzie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
Jakos nie chce mi się w to wierzyc...

jak chcesz to niewiesz ale na fotka troszke widac te pogniecienia a i sory za to ze powiedziałem ze cały tył był zgnieciony a dokładni połowe tyłu albo troszke mniej;)

A dokładnie to chyba prawy bok był najbardziej był zgnieciony (dokładnie niewiem bo niewidziałem kombajnu po wypatku tylko znam Historie zderzenia i widziałem Bizonka jak juz był zrobiony;))


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyger    2

właśnie sąsiad działki takiej dalszej od gospodarstwa przyszedł i z ryjem wyskoczył że ktoś na jego działce się zawraca ale żeby to była działka to ugór od 6 lat nieuprawiany, bo ślady mu robi ciągnik a wjechane raz tylko było, ba żeby nie był bez winy jego kury chodzą po moim polu a po ścierni swego czasu konia sobie czepial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

Ja miałem psa labradora i jak biegał po ogrodzie czy sie z nim bawiłem to szczekał, a mojemu sasiadowi to nie pasowało i raz mi upomniał to powiedziałem mu ze jak jego ppies drze ruja to nie przeszkadza mój jak sobie od czasu da czasu szczeknie to afwea. I jusz po tygodniu mój piesek zdechł ;) dziwny zbieg okolicznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franki    0

pas labradora :huh: żarty żartami ale współczuje. ja na szczęście nie mam takich sąsiadów. trochę się u mnie w okolicy uspokoiło. już nie ma ciągłych donosów na policje że coś jest rzekomo kradzione. wystarczyło że ktoś dostał raz po mordzie i uspokoiło się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi w tym roku zginol walek przekazu mocy WOM i sruba od podnosnika a ludziom w mojej wsi to krowy kradno dwa domy od mojego gosciowi ukradli 3 byki po nie cale 770 kilo wyprowadził pierwszy rok jałowiznę na pastwisko i mu 3 sprzatneli a jednego byka zostawili bo chyba im ociekł pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

mi jeden opowiadał ze jemu jak kradli byki to wzięli jedno jałówkę a byki pościli luzem i one szły za to jałówko. Niestety nie udało sie ich złapać. policja przyjechała za późno.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

mój kumpel dzierżawił PGR i trzymał w nim około 600 tuczników i miał pracownika pijaka co za flaszkę wódki nie zamykał chlewni i kradli.

Edytowano przez lysyrolnik
błędy ort. i literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1987    2

Mój kolega opowiadał mi jak to u nich większość mieszkańców sadzi ziemniaki pod folią.Gdy ziemniaki zaczynały kiełkować,złośliwi sąsiedzi w nocy ściągali folię i przy marcowych przymrozkach niestety po prostu zmarzły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papuszka23    1

my jak budowaliśmy zbiornik to połowa wsi buntowała sąsiadke która blokowała inwestycje przez 1 rok. Nawet naszej hodowli przypisywali pojawienie się meszek ;) gadała ze jak powstanie ten zbiopnik to z tego smrodu wyginie cała wieś.

A teraz zbiornik stoi i przepowiednie sąsiadów sie nie sprawdziły!!!!!!!!!


Szanujmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi...

Zdałem maturę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakieś pytania- pisać na PW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj