Marcin1987

Złośliwość ludzka nie zna granic!

Polecane posty

gutomir    0

mi w tym roku jakieś barany wygólgneli bele na rondo i potem musiałem pojechać turem po to bele.A korek sie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie kiedyś jeden facet pożyczył rozrzutnik obornika, potem patrze a tam zaczep całkiem roz***** się zdenerwowałem. :angry: :angry:


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel93    1

U nas w okolicy przed świętami zaczeli kraść C-330 ;) stawali gdzieś na drodze albo na polu lawetą i ładowali :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U nas była podobno sytuacja z kukurydzą. Sąsiad zaczął robić kiszonkę we wrześniu nakosił dwie przyczepy, kosząc trzecią usłyszał chrup, poszły wszystkie noże w sieczkarni jednorzędowej. Do łodygi kukurydzy był przyklejony taśmą kawałek pręta, do tej pory ta sprawa się nie wyjaśniła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ciakek jest w cenie a okraść łatwo bo to mały ciągnik. W klika osób można go wypchnąć z podwórka. Do odpalenia wystarczy kawałek gwoździa.

 

ktoś mu specjalnie to zamontował żeby popsuć maszynę (może konkurencja do koszenia)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarolek19    0

u nas też są takie przeszczepy nie z tej ziemi istatnio h..e wbili na polu z pszenicą w kilku miejscach metalowe rury fi30 może jakoś tak albo więkrze tata kombajmuje a tu tylko trach urwało stalke noto założyliśmy na polu nową zaklepało sie ale co znowu od nowa następna rurka noi znowu stalka poszła i tak pięć razy potem przeszłem po polu i znalazłem jeszcze trzy takie rurki szlak by ich by ich trafił naprawde ale ludzie są p......i żeby robić nazłość komu innemu niewiem czy to z zazdrości czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber1990    0

duzo zalezy od sytuacji mterialnej mieszkancow.jezeli spora wiekszosc mieszkanców zyje ubogo a tam 3 czy 5 rolnikow ma glowe na karku i umieja inwestowac to nie dziwota ze ktos z wbije rurki czy zawiesi podkowe na kukurydzy albo zrobi jakis donos ktory jest wyssany z palca.no ale co zrobic.sa ludzie i parapety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja mam takiego wlnietego sasiada ktory donosi na cala wies na policje


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niudizajn    13

U mnie w 2007 roku przy kiszonce był kolo co jeździ Forszajem na usługach to opowiadał , że są debile co przywiązują do kukurydzy SZKLANE butelki (zielone) a wiadomo co sie stanie jak coś takiego zje krowa. :angry: :angry: :angry: :angry:


Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

u mnie odpukać nic się takiego nie dzieje tylko panuje jakieś wyprzedzanie się wzajemnie.... nigdy na pomoc też nie możesz liczyć.... za kawałek ziemi gotowi zabić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja na szczęście mogę liczyć na pomoc sąsiadów (jak w pamiętnym 1997 roku). Dziadek był chory i wtedy każdy pomagał ;)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Ja na szcęscie mogę liczyć na pomoc sąsiadów (jak w pamiętnym 1997 roku). Dziadek był chory i wtedy każdy pomagał ;)

u nas podobnie -naprawdę większość jest spoko

jednego gościa ciągnik przejechał to sąsiedzi mu poorali my wysłodków trochę przywieźliśmy -szkoda chłopa -dwadzieścia lat sołtysem byl


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uchman01    0

w te żniwa zaczęliśmy jeden kawałek(2ha) przy drodze ale było za wilgotne i pojechaliśmy na inny po południu dzwonią że sie pali nasze pole jak sie okazało jacyś nietutejsi zrobili sobie postój obok pola i podpalili, dobrze że tylko pokosy sie spaliły a do łanu nie doszło. Naprawdę paru chwil brakowało ludzie z wioski przyjechali ugasić i była straż. Tak to jest jak nieurodzaj to człowiek zniszczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
u nas podobnie -naprawdę wiekszosc jest spoko

jednego gościa ciągnik przejechał to sąsiedzi mu poorali my wysłodków trochę przywiezlismy -szkoda chłopa -dwadzieścia lat sołtysem byl

 

U nas 2 dnia żniw robiło 6 chłopów na 10 ha. Byście to widzieli na 2 ciągniki wozili zboże z pola do stodoły 4 zwalało. 3 dni i po żniwach... (z podoraniem)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ale to było chyba nie dla tych koni przeznaczone?? opony to jeszcze ale to żywe zwierze!!!


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

u nas na sąsiadów też mohe liczyć nawet pojadą ci 5km siano przegrabić ;] u nas w żniwa pracuje z 4 osoby i jeszcze jak moj tata przyjedzie to pomaga ;] jak poprosze o pomoc to momoga ale ja tak samo robie jak ktoś poprosi to pomoge chyba ze nie moge ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek13    0

W sąsiedniej wiosce to ktoś do kukurydzy kamienie na sznurkach po przywieszał i kombajn w to wciągnął to czekaliśmy na kombajn kilka dni bo miał opóźnienie :P

A pewnego razu bele sianokiszonki owijaliśmy folią i owinęliśmy to co było na przyczepach i pojechaliśmy po następne , a kiedy wróciliśmy zastaliśmy z 10 bel poprzecinanych okazało się że sprawcą cięcia był mój młodszy brat ( ze 5 lat wtedy miał ) :) ale bele jeszcze raz sie wrzuciło na owijarkę i spoko ale tata nakrzyczał trochę na tego małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarolek19    0

a jeszcze co do donosu na policje jedna kobieta , która przeprowadziłe sie do nas na wies zadzwoniła na policje otórz że tata wyrwał słupka granicznego przy miedzy i został po nim tylko dołek "niby"

a tam nie było wogole żadnego słupka tylko tato głęboszował noi p[rzez całą długość pola był rów po głeboszu a baba wbiła w jednym miejscu patyk i stwierdziła że tam był słupek graniczny

 

 

ale nie obeszło sie bez ofiar za kłamstwo funkcjonariusza mandat w wysokości 150zł

noi babie sie skińczyło zmyślać głupoty

 

to jest tylko zazdrość że on ma a ja niemam więc czeba zrobić na złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    2

umnie w kukurydzy ktoś na wysokosci może tak 40 cm przykleil rury metalowe przezco 2 razy sieszkarnie Class jaguar naprawialem był prawie nowy rok pracowal tylko w Niemczech cale pole obszedłem z buta rząd w rząd a potem jak sie jechało i kiszonke robiło to tylko i modliło zeby jeszcze czegoś niebyło a to przesto wszystko ze tylko swiadczyłem usługi sieczkarnią albo komus przeszkadzało że zbogaciłem sie o sieczkarnie do dzis niewiem poco te sceny ale jedno jest pewne od tego czasu sieszkarnią nieświadcze uslug i nieobchodzi mnie co z tym h.... zrobią nawet jakby mieli zebami grysć to niepojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    69

u mnie też sa spoko ludzie, ale jest taki jeden co mu sie najwyraźniej nudzi..mieszka przy lesie i wydaje mu sie ze ten las jest jego, jak tylko ktos wjechał czyms, albo popiół wywiozl to zaraz na policje albo na miejską dzwonił, ale ze raz kare zaplacił(sypnąl kolesia co wywoził popiol do lasa, ale on sobie to wczesniej załatwił z lesniczym), to mu sie odechciało, nawet pare lat do tyłu to przy wjezdzie do tego lasu rozsypywał szkło, albo tez szlaban zrobił, raz tez wykopał w poprzek jakas głeboką dziure i ją troche zakrył, jeden koles wtedy uciekał przed policją fiatem 125p bo był %, jak tam zapierdzielił w tą dziure to podobno przednią oś mu wytargało B) Teraz ostatnio słyszałem ze obserwuje sobie przez lornetkę kto co robi, raz jeden zapalił na jesien ognisko to ten hu* zaraz zadzwonił po miejską, tyle dobrze ze do mnie nie widzi bo mieszkam po drugiej stronie drogi B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U moich dziadków to jakieś 5 lat temu to powżucali butelki w zboże jak by ich nie zauważyli to by sięmogła komuśkrzywda stać. :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj