Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złośliwość ludzka nie zna granic!

320 odpowiedzi na ten temat

#21 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 13:20

a umnie jest normalnie nikt nikomu nic na pole nie podrzuca :D

u mnie tez po za tym ze kiedyś dzierżawca wymłócił nam 4,5ha kukurydzy ;)
co do bolcy to przydalaby się maszyn z detektorem :D

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złośliwość ludzka nie zna granic! Dzisiaj, 09:55
  •  

#22 Share ORION1

ORION1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 13:22

Złośliwość ludzka nie zna granic! U nas też praktykują bolce w kukurydzy i jak kolesiowi w CLAASIE JAGUARZE popsuł się wykrywacz metalu czy tam jakiś czujnik to nie jechał w pole ;)

#23 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 05 styczeń 2008 - 13:25

O najbardziej głupim i chamskim postępowaniu usłyszałem od kolegi który opowiedział mi że w sąsiedniej wiosce rolnikowi co robił kiszonkę z kukurydzy teoretycznie jego ,,ulubiony''sąsiad rozlał rtęć z paru termometrów , oczywiście stado padło ;) a nikomu nie udowodniono sprawy, mojemu wujkowi co miał pryzmę z sianokiszonką zrobioną ok 10km od domu na łąkach to na środku jej wycieli pasek foli ok 8x10m wujek podejrzewał że komuś była potrzebna na namiot kiszonka do wywalenia :D oczywiście kto miał bele sianokiszonki na polu to też dostawały nóg wanny żeliwne do pojenia czy nawet krowy :angry: mojemu kumplowi to na podwórku spuścili paliwo z 60 tki i ukradli taczkę ale akurat jego ojciec jechał to zobaczył że to jego taczka to pasek klinowy i zanim w długą :D ja nie zostawiam nawet w żniwa wałka na maszynie bo by nie został do drugiego dnia na maszynie, maszyny mam pod domkiem i 2 pieski na podwórku :D

kto robi 10km od domu kiszonke zawsze sie ktos znajdzie kto ci coś zrobi wujek nie chce przed domem na łące zrobić kiszonki bo sie boi że mu ktos poprzedziórawia ;/
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 14:01

U nas też praktykują bolce w kukurydzy i jak kolesiowi w CLAASIE JAGUARZE popsuł się wykrywacz metalu czy tam jakiś czujnik to nie jechał w pole ;)

no to właśnie ten detektor czy defektor :D

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#25 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 14:01

Złośliwość ludzka nie zna granic! Ja bym tak szybko nie rzucał oskarżeń.
Miałem taki oto przypadek.
Żniwa kuku 2006. Pewna wdowa poprosiła bym wykosił jej 5 ha kukurydzy.
Z reguły usług nie wykonuje, ale z powodu jej sytuacji nie potrafiłem odmówić. Chociaż był juz listopad i mokro a pole gliniate. Koszę a tu nagle jedna sekcja staneła i słychać przeraźliwe trrrrrrr (JD 1450 RD pięcio rzędowy).
Ja przerażony bo przystawka od nowości drugi sezon i pierwszy raz staneła sekcja. Oglądam patrzę a tu na wałkach drut 16 zbrojeniowy. Mówię no pasuje przystawka rozwalona ja wściekły, druta nie idzie wyciągnąć. Po namyśle uruchomiłem rewers. Drut (1,5m) wyszedł bez problemow. Po dokładnych oględzinach okoazało się że nie ma żadnych uszkodzeń. Zadziałało sprzęgło - ja haappy, co za ulga. Pojawiła się właścicielka, opowiadam sytuację, ona od razu że ktoś złośliwie włożył, juz nawet kogoś podejrzewała. Nic nie gadałem tylko się zapytałem czy gnój był na jesień wożony pod kuku ona że tak.
Według mnie było tak.
Rozpizdziaj w obejściu, gnojownik nie utwardzony przez to dostał się drut, który pierwotnie służył jak słupek do pastucha (izolacja z węża na końcu). Z obornikiem na pole, potem przypadek losowy że drut sie ułożył ja się ułożył.
Włascicielka nie chętnie ale zgodziła się z tą wersją.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#26 Share rolnikbezpola

rolnikbezpola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 14:04

Złośliwość ludzka nie zna granic! ja nie rozumiem ich po co to robią, rozumiem jakiś dowcip typu przestawienie taczki gdzieś ale z tą rtęcią i bolcami to przesada.
Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P

#27 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 14:10

Złośliwość ludzka nie zna granic! Do tego pasuje zwrot
"Kali ukrasc krowe, to dobrze. Kalemu ukrasc krowe, to nie dobrze" ;)
Ciekawe co by mowil taki pacan jak by mu sie takie dziwne rzeczy dziac zaczely :D a z ta kiszonka to juz przegiecie na maxa, skoro sprawca jest, dowody tez sa to nic innego tylko sprawe w sadzie zakladac :angry:

U mnie narazie takie ekscesy nie odchodza i mam nadzieje ze odchodzic nie beda :D

Honda - The Power of Dreams :)

#28 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 05 styczeń 2008 - 14:11

Złośliwość ludzka nie zna granic! kilka lat temu ktoś nawbijał nam prętów w polu i podczas orki powyginały sie slupice. we żniwa znajomemu w kombajnie dosypali do baku piasku.

#29 Share MiRol

MiRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanika :)

Napisany 05 styczeń 2008 - 14:19

Złośliwość ludzka nie zna granic! A u mnie na podwórku w nocowala C330i ktoś wlazł i za***ał mi tą belkę od tuza i spuścił prawie pełny bak paliwa na ziemie, Jak to zobaczylem to byłem taki wk**** ze nie wiem :angry: :angry:
http://www.youtube.c...er/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

#30 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 14:23

Złośliwość ludzka nie zna granic! U mnie tez tak kiedyś było na drogim gospodarstwie zostawiliśmy T25 w stodole stał około dwóch tygodni potem przychodzimy po ciągnik a tu nie chce zapalić zaglądamy do baku a tam korka nie ma i ani litra benzyny wszystko było spuszczone a korek leżał w zbożu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1191 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 14:26

Złośliwość ludzka nie zna granic! Nam ktoś 3 lata temu podpalił bele na polu było ich 40 sztuk :angry: Złomiarze ukradli śrube rzymską tez,normalnie żenada :angry:

#32 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 14:28

Złośliwość ludzka nie zna granic! u nas tez ludzie sa złosliwi, mi osobiscie wrzucili papier toaletowy do baku w bizonie dzień czyszczenia, butelki na polu, znajomy kupił classa dominatora to wbił mu ktoś z 40 pretów 15cm w pszenice jescze na zółto pomalowane tak ze 3 kosy załatwił, drugiemu w kuk przy chacie tez pozawieszali prety 1 dzień pracy 1,5 dznia przestoju, w wiosce obok gościowi włozyli łańcuch od przenosnika do obornika w pokos rzepaku to koles opowiadał ze kawałki lezały nawet na wytrzasczach, klepisko cepy przenośnik pochyły do remontu, gosc normalnie załamany bo dopiero co zaczoł kosic a 15 ha rzepaku na polu. teraz ostatnio troche sie uspokoiło moze ludzie poszli po rozum do głowy ;)
kujawy to jes to!!!!!

#33 Share Marcin1987

Marcin1987

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 15:56

Złośliwość ludzka nie zna granic! Była to polska sieczkarnia Z350/3 i tam na początku rury jest taka okrągła blacha to mieliśmy problem ze znalezieniem tego
a gościu nam mówił że przy takich zniszczeniach nie możliwe by cokolwiek znaleźć co mogło być tego przyczyną przy pełnych obrotach maszyny mogło polecieć kilkadzięsiąt metrów dalej !!!!!!!! Zastanawiam się co będzie w tym roku aż strach pomyśleć !!!!!!!!!!!!!!!!!!! za takie coś to bym gościowi ręce na pinek i siekiera następny już by się zastanowił zanim by poszedł zrobić coś takiego !!!! a pole mam oddalone o 3 km od domu
A tak propo tego złodziejstwa znam przypadek gdzie gościowi ukradli 200 litrów ON, 50 metrów kabla siłowego, wiertarki gumówki a na dodatek znaleziono taczkę na polu za oborą a w chlewni było pełno krwi i brakowało jednego tucznika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#34 Share Endriu89

Endriu89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 16:18

Złośliwość ludzka nie zna granic! ja to jak bym znalazł takiego to za jaja i na drzewo z nim!!
albo tak wpier**** żeby omijał was na kilometr.
mi kiedyś brame ukradli w sylwestra i z tego co widziałem to była jedyna wyniesiona we wsi więc w następnego sylwka wyniosłem z kumplem wszystkie po kolei i już jakoś spokój mam bo każdy swojego pilnuje

#35 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 16:24

Złośliwość ludzka nie zna granic! U nas barierki na moście na szocie gminnej wzieli się obcinać ale podcieli do połowy wygieli i zostawili, pewnie ktoś najechał!!
Kumplowi kiedyć pod c385 pod wszystkie koła poustwiali na sztorc 3 calowe gwoździe na podkładakach z blaszki z tyłu i z przodu tak że gdy ruszył wszystkie koła załatwił

#36 Share karpik9

karpik9

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 16:26

Złośliwość ludzka nie zna granic! ostatnio jak kosił u siebie mój znajomy kukurydze to nają takiego pracownika co dla jaj jego całą przyczepę kukurydzy razem z traktorem przewalił jadąc po brzegu pryzmy bo tak go nie lubił no i dureń się poobijał ale mówił że fajnie było ;)

#37 Share piotrek1987

piotrek1987

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 16:55

U mnie tez tak kiedyś było na drogim gospodarstwie zostawiliśmy T25 w stodole stał około dwóch tygodni potem przychodzimy po ciągnik a tu nie chce zapalić zaglądamy do baku a tam korka nie ma i ani litra benzyny wszystko było spuszczone a korek leżał w zbożu

Nie wiedzialem ze T25 na benzynie chodzi;d

#38 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 05 styczeń 2008 - 16:58

chodziło mu w sensie chyba ropa ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#39 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 17:08

Mój T25 jest z limitowanej serii na benzynę ;)
Chodziło mi o ropę ale z rozpędu napisałem benzynę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 18:21

Złośliwość ludzka nie zna granic! u mnie nic sie takiego jeszcze nie zdarzyło ale mamy pole od szefa wujka jakies 10km od domu i pojechalismy tam kosic owies i wpadl nam kamien i 1 dzien postoju ale znalazlem jeszcze z 2 cegly i pare wiekszych kamieni na polu cos mi sie nie wydaje ze to zostalo wyorane :rolleyes:
przyznam sie wam ze lubie siedziec na belach slomy niekiedy jedziemy z kumplami posiedziec ta i pogadac bo fajnie i cicho ale nic nie robimy nie palimy fajek ani bel nie zrzucamy bel z gory nie rozwiazujemy sznorkow nie tniemy siatki ani nic bo wiem ile trzeba wlozyc w to pracy i pieniedzy
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)