Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złośliwość ludzka nie zna granic!

320 odpowiedzi na ten temat

#281 Share krycha094

krycha094

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo maszyny rolnicze :)

Napisany 13 marzec 2009 - 22:43

Złośliwość ludzka nie zna granic! mi ukradli kury kiedyś z kurnika który był zakluczony na kłódkę i prawdopodobnie ktoś z okolicy :) ale żeby kury zajumać to trzeba mieć nie żle przewrócone w głowie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złośliwość ludzka nie zna granic! Dzisiaj, 03:11
  •  

#282 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 14 marzec 2009 - 09:56

Złośliwość ludzka nie zna granic! kiedys jak mielismy siano w "kopkach" To nam je autem przejechali i rozrzucili po łace oczywiscie po jakims czasie okazalo sie ze dwoch gosci "na bani" jezdzili sobie po łące ;) przyznali sie i przepraszali. I od tego czasu juz sie u nas takie rzeczy nie zdazaja ;)
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

#283 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 14 marzec 2009 - 21:22

Złośliwość ludzka nie zna granic! mieliśmy wydzierżawiony jeden kawałek pola co roku był zalany właściciel pola obok stwierdził że nie może tak być i swoją koparką wykopał rów w miejscu podziemnych drenów okazało się że rurka była perfekcyjnie zatkana workiem od nawozu i kawałkiem gruzy po wyciągnięciu tego i zmontowania w całość wszystko wróciło do norny

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#284 Share rafaello360

rafaello360

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 17:45

Złośliwość ludzka nie zna granic! U mnie we wsi 2 lata temu w RSP ukradli 200l ropy, a obok mnie na mapce jest polna droga była ona nie używana więc gościu zaorał, a mój wujek zbierał ziemie z pola i wozili ją samochodami, droga była zaorana więc jeździli po polu

#285 Share Alex16

Alex16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:-gry
    -piłka nożna
    -napoje%:)

Napisany 19 marzec 2009 - 17:48

Złośliwość ludzka nie zna granic! u nas nie ma takich przypadków jak wy piszecie jedynie nasz sąsiad który w większości ma pola koło nas lubi sobie pojeździć po czyimś polu i to jest trochę wkurzające

#286 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 14 maj 2009 - 21:02

Złośliwość ludzka nie zna granic! Ja dzis spotkalem sie z takim przypadkiem. Dostalem od czlowieka cale gospodarstwo do obrobienia a sam siedzi za granica dogadalismy sie co i jak. Mialem robic przez 10 lat, Ostatnio zajechalem i zaoralem jego ugory i mialem juz siac gryke wszedzie i robic plany na ta ziemie, i dzis slysze rano ze mam nie robic tego juz, ludzie ze wsi nabuntowali czlowieka zeby nie dawac ziemi do roboty, po co baor ma sie bogacic, normalnie mnie zalalo i to cala wioska taka zawistna no ja nierozumiem ludzi i ich usposobienia. Ale zrozumialem jedno i dotarlo do mnie to ze jednak wszyscy nas nienawidzą i nie wiem za co, za to ze chce pracowac?? To jest mi niezrozumiale. No coz zostawilem ta ziemie i cale szczescie ze nie posialem.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#287 Share lamboR6

lamboR6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 15 maj 2009 - 10:18

Złośliwość ludzka nie zna granic! Ja już pisałem gdzieś o moim przypadku ale nadaje sie to tu: Facet wydzierżawił mi ziemie na trzy lata, po upływie przedłużył o kolejne 10 lat, syf straszny pH 4,2. Po 7 latach już ładnie rosło. Ale facet przepisał 2 lata temu w grudniu siostrze z którą wcześniej nie utrzymywał kontaktu, ale ona go ugadała że obcy nim sie tak nie zaopiekuje jak rodzona siostra, bo on był samotny. Ja miałem tam buraki wykopałem w listopadzie, zostału liście, posiałem nawozy i zaorałem. Wiosną uprawiłem i zostawiłem bo miałem sadzić ziemniaki. Pojechałem po pewnym czasie sadzić a tam zasiane zboże. Podałem ją do sądu, wygrałem ale ona sobie nic nie robi z wyroku bo ma KATEGORYCZNY ZAKAZ WJAZDU NA TĄ DZIAŁKE i obsiała ponownie. Założyła mi kolejną sprawe w sądzie 29 maja, odwołuje sie ponieważ to nie ona wtargła na pole tylko jej syn który nawet prawojazdy nie ma, haha. A facet, jej brat nadal mnie odwiedza bo siostra po przepisaniu tej działki znów go nie zna. Ludzie takie jest życie.

#288 Share krzysztof0615

krzysztof0615

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 09 czerwiec 2009 - 19:42

Złośliwość ludzka nie zna granic! Ludzie to mają narąbane w bani :)
Ursus bogiem, Orka nałogiem, Prasowanie zabawą, A ropa podstawą:-)

#289 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 15 czerwiec 2009 - 14:41

Złośliwość ludzka nie zna granic! Nam kiedyś zakosili 2 belki z łąki, kiedy my byliśmy u jej końca (600 metrów). Było już ciemno. 23:00 Dwóch facetów jakimś busem podjechało, wtoczyli 2 sztuki siana do busa i odjechali.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#290 Share damian1992

damian1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, fotografia

Napisany 15 czerwiec 2009 - 20:28

Złośliwość ludzka nie zna granic! U mnie na wiosce jakiś miesiąc temu ktoś podziurawił gościowi 50 bel sianokiszonki, szczęście że starych, a ostatnio nieznany sprawce pocioł folię w pryźmie z sianokiszonką innemu typowi :mellow:
Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share rafffffff

rafffffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 20:35

Złośliwość ludzka nie zna granic! A mi w niedziele w nocy tj. o 2 stóg slomy z tylu domu ktos zyczliwy podpalil z okolo 5 przyczep kostek:( a cala sobote padalo i burzy z piorunami nie bylo,takze komus przeszkadzala ,teraz strach znow cos stawiac na zewnatrz.Dobrze ze sterta nie zagrazala domom to poprosilem strazakow aby sie wypalila i jej nie zalewali to teraz mam malo roboty ze sprzataniem.

#292 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 16:00

U mnie na wiosce jakiś miesiąc temu ktoś podziurawił gościowi 50 bel sianokiszonki, szczęście że starych, a ostatnio nieznany sprawce pocioł folię w pryźmie z sianokiszonką innemu typowi :mellow:

jak podziurawił to jest specjalna taśma do zaklejania.
AF - to Jest To:)

#293 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 16 czerwiec 2009 - 16:04

Złośliwość ludzka nie zna granic! Tylko taką taśmą możesz jakieś pojedyńcze niewielkie dziury kleić, u mnie jak krowy 3 rolki rogami rozwaliły to nawet nie było co ratować (krowy sąsiada , spierdo.ilły mu z pola)
Wieczny kawaler ;)

#294 Share damian1992

damian1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, fotografia

Napisany 16 czerwiec 2009 - 16:10

jak podziurawił to jest specjalna taśma do zaklejania.

Niektóre podziurawił to zakleili,ale większość tych bel nie nadawała się do klejenia i owijali je drugi raz albo do obory żeby jak najszybciej spaść
Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

#295 Share Grzesiekclassic

Grzesiekclassic

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 17:04

Złośliwość ludzka nie zna granic! Mój brat jak był mniejszy spuścił ropę z ciągnika prawie cały bak :mellow:
Sprzedam kolepkę od foliarki do stawiania bel

#296 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 19:01

Złośliwość ludzka nie zna granic! u mnie znajomemu w położonym życie pocięli na 3 części brony konne i położyli w żyto efekt, ślimak, motowidła, kosa i parę jeszcze innych rzeczy jak nie do wymiany to remontu ;(

#297 Share RobertKowalewo

RobertKowalewo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:motocykle,rolnictwo,sport,fotografia, historia

Napisany 29 sierpień 2009 - 21:46

Złośliwość ludzka nie zna granic! U mnie gdy są żniwa to kombajn w garażu nie jest zamykany na klucz, więc ktoś złośliwy nalał do zbiornika od paliwa wody :D
ArturKowalewo

#298 Share Mateusz2

Mateusz2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze,...

Napisany 30 wrzesień 2009 - 18:09

Złośliwość ludzka nie zna granic! Nam się c-385 rozleciał na polu za płotem i stał całą noc rano patrze a tu korek odkręconu zaglądam do zbiornika a tu pusto :) a był prawie pełen zbiornik... niby 50 m od domu :)

#299 Share Rafal7

Rafal7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 16 grudzień 2009 - 21:04

Złośliwość ludzka nie zna granic! Myślę,że tu to będzie pasować. Otóż moja sąsiadka zakupiła pewnego dnia czeski eko groszek. Jak nachajcuje w tym piecu to ja z odległości 10m nie widzę swojego domu a najgorsze jest to , że jak dzisiaj napaliła to w chałpie można się udusić. :blink: :D Co zrobić z takim ewenementem co mi poradzicie. Z góry dzięki :unsure:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 17 grudzień 2009 - 11:35

Złośliwość ludzka nie zna granic! Wydział Ochrony Środowiska w Starostwie Powiatowym to chyba najodpowiedniejsza instytucja od tych spraw, albo może do kominiarza :unsure:

Mateusz2, dobrze że tylko spuścili paliwo a nie coś do baku dolali albo dosypali.
Jeden pracownik u nas drugiemu zrobił dowcip i zakręcił mu kranik od paliwa w ursusie i jak przejechał 300 metrów na drugie podwórko to ciągnik zgasł i nie wiedział co się dzieje, patrzy bak pełny :blink:, przyszedł z buta i mówi że ciągnik popsuty.