Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złośliwość ludzka nie zna granic!

320 odpowiedzi na ten temat

#221 Share wueska

wueska

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 15 lipiec 2008 - 08:33

Złośliwość ludzka nie zna granic! takich wsi jest dużo u mnie większa część to jakaś moja rodzina, tylko kilku gospodarzy to nie rodzina a tak to wszyscy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złośliwość ludzka nie zna granic! Dzisiaj, 14:31
  •  

#222 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 15 lipiec 2008 - 10:22

Złośliwość ludzka nie zna granic! Wiecie co , przeważnie , to chodziło mi o kontekst zdania , ale napewno bym lepiej tego nie napisał . B) :)

#223 Share deutzfahr461

deutzfahr461

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 15 lipiec 2008 - 10:30

Złośliwość ludzka nie zna granic! Nas kiedyś sąsiadka podała do sądu za to że jej psy nasze psy załatwiają się na truskawki

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#224 Share Maniek96

Maniek96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 15 lipiec 2008 - 11:41

Złośliwość ludzka nie zna granic! Kiedyś do nas przyszedl sąsiad jak wywalalismy obornik, że mamy go tu nie składować, bo to leci na jego sad i że wezwie sanepid , mój tata mu powidział ze jak u niego były śmieci to było dobrze, to sie od tego tematu odczepił, ale powiedział że mamy po jego terenie nie jeździć,a wiadomo jak jest sąsiad to zawsze jeden drugiemu troche wjedzie na jego teren, chociaż aby nakręcić przyczepą, ale on sie uparł i sie kłuci żeby po jego nie jeździć to mój tata mu tłumaczy że ma ten sad taki zarośnięty ze by do niego nie przeszedł jek by troche nie było dróżki i że przecierz jego synek koło naszych maszyn jeździ to jest dobrze, a przecierz możesie nadziać na jakąmaszyne i będzie że to my specjalnie zrobili, a my jeżeli on chce możemy na jego nie jeździć, i jużnie jeździmy od zaraz i będzie spokuj, aon sie znowu do tego obornika przyczepił że płyty niema, to to mówimy nie trzeba mieć ale jak chce to możemy mu pokazaćze mamy, a on sie kłuci czemu mu ty mamy obornik i takie tam, to mój tata go prowadzi do tej płyty, a on trzy razu tacie mojemu z pięści w głowe, tak że mu nos rozciął i okularu całkiem zepsuł, tata się przewrucił i karze mi iść po mame żeby zadzwoniła po policje, to ja po nią biegne a tata w tym czasie wstał i tak jak to robi policja szybko go położył na ziemie, mama przychodzi, widzi że tata cały ukrwawiony to dzwoni po policje, ale wiecie jak to jest z policją, nie odbierają, to na pogotowie, pogotowie powiedziało żezaraz przyjadą to moja mama w tym czasie zadzwoniła po wuja, poszłą po kuzuna i po sąsiada, pogotowie przyjechało zbadało tate i zadzwonili po policje, sąsiad oczywiście udawał że go wszystko boli, okazało sie ze miał 1,5 promila...
co z takim zrobić??

#225 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 15 lipiec 2008 - 12:22

Złośliwość ludzka nie zna granic! A u mnie jakieś 20 lat temu kopaliśmy buraki nasienne a w tedy nie mieliśmy kombajnu buraczanego i kartoflanego to rwaliśmy, nać obcinaliśmy i na przyczepę I Sąsiad nam pomagał i tata dziadek babcia i on wracali z pola a pole było daleko wiec na jego polu była taka droga a tata myślał że to jest takiego pana ze wsi ale ojciec wiedział że ten pan sprzedaje to pole ale nie wiedział ze sąsiad kupił to pole wiec wjechali na tą drogę a sąsiad widły w plecy tacie w tedy dziadek szybko z przyczepy po karetkę i po policje policja przyjechała na komendę zabrała a pogotowie do szpitala. Po miesiącu Była rozprawa w sądzie.. Sąsiad dostał 16 000 zł kary... :angry: :angry: Jego Szwagier chciał żeby poszedł i przeprosił tatę ale ten nie chciał i do tej pory nie rozmawiamy z nimi....
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#226 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 15 lipiec 2008 - 12:29

Złośliwość ludzka nie zna granic! co ??????///ale twojemu ojcu sie nic nie stalo??????????
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#227 Share Maniek96

Maniek96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 15 lipiec 2008 - 14:30

Złośliwość ludzka nie zna granic! Takiego to powinni do wiezienia wsadzić!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Ale twojemu tacie nic sie nie stało powarznego,prawda???

#228 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 lipiec 2008 - 14:34

Złośliwość ludzka nie zna granic! mój ojciec kiedyś przejechał kołem po łące facetowi to dostał widłami najpierw w opone ale niedało się jej przebić to drugi raz rzucił w kabine. wyleciała szyba tylko i kawałem szkła wpadło ojcu w oko ale nicmu więcej się niestało. i sprawa poszła do sądu........ puźniej ten gość też źle zkończył... napił się kwasu do lutowania przez pomyłkę,,,,,

#229 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 15 lipiec 2008 - 16:10

Złośliwość ludzka nie zna granic! Nie nic sie nie stało :)
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#230 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 16 lipiec 2008 - 21:48

Złośliwość ludzka nie zna granic! w tamtym roku w sąsiedniej wsi koleś pchnął nożem drugiego kolesie 3cm od serca ale na szczęście przeżył ma troje małych dzieci do końca nie wiadomo o co poszło

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 16 lipiec 2008 - 21:50

Złośliwość ludzka nie zna granic! ja pierdziele ale niektórzy ludzie są nienormalni za przejechanie po polu -widły w plecy
Współczuje...

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#232 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 16 lipiec 2008 - 22:59

Złośliwość ludzka nie zna granic! Widły w plecy to bandycie mozna a nie rolnikowi, to ja powinienem już mieć cmentarz na polu jak bym każdemu kto w pole wjedzie kawalek widłami w plecy. Nam zlomiaże zaje.... stary kompletny mechanizm rożnicowy od C-360, a chcieliśmy go sprzedac bo taki gość z wagą jeździ i 50gr za kilo grubego zlomu płaci to by cos dostał za to to łapciuch wzieli go i ni ma. jak sprzedalem lemiesze stare na kilo to zarobiłem 70zł
Mój Wladimirec podbija świat

#233 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 23 lipiec 2008 - 15:10

Złośliwość ludzka nie zna granic! Na przeciwko mnie pole ma 2 facetów . Jeden ma 1ha od szosy a drugiego pole sąsiaduje z dwóch stron (w kształcie buta) tak ze ma dojazd i od szosy i od polnej drogi koło mnie . I ten drugi chciał pole sprzedac na działki i zeby ten pierwszy dał ze 2 m na droge,ale on nie chciał. Dwa lata temu remontowali szose i zabrali zjazd z niej obu włascicielom tak , ze ten pierwszy nie mógł wjechac na pole , wiec pojechał po polu tego drugiego a on to zauważył i wezwał policje. Od tamtej pory nic ten pierwszy nie uprawiał na tym polu , aż niedawno niewiadomo którędy pojechał orac , zaorał swoje i z 2,5 metra temu drugiemu- znowu była policja skopali go bo kopnął policjanta i ma teraz podobno założone 2 sprawy w sądzie (jest oskarżony o zniszczenie zboża które tam rosło i o napaść na policjanta) Jakby tego było mało ci dwaj kiedyś byli kolegami ,pracowali razem w SKR a pole dostali za darmo w koncu zgubila ich chciwość

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#234 Share mlody12

mlody12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 15:31

Złośliwość ludzka nie zna granic! Tak piszecie tu co robią ludzie to sie w pale nie mieści jak można komuś widły wbić w plecy u nas jest gości co podoruje naszom miedze i zawsze sie babcia z nim kłuć heheh a raz babcie pod kościołem taka baba od wszystkie wyzywała bo po łące 3 m przejechaliśmy a na nastepny rok przyszła do wujka żeby jej wykosił a ten jak jej wygarnoł to już nigdy nie przyjdzie a tak to czasem sie zdarza już jak są wykopki to jakis kretyn w nocy chodzi i kopie sobie ziemniak ;)

#235 Share bugi

bugi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:Sport, Motoryzacja

Napisany 23 lipiec 2008 - 18:18

Złośliwość ludzka nie zna granic! O mi ostatnio z c-330 spuścili ok. 30 litrów ropy, czyli możecie sobie łatwo policzyć np. 4,90 x 30 to będzie gdzieś około 147 zł (150) zł
A dodam że zalaliśmy do końca i teochę przejechaliśmy, może 3-4 litry

#236 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 19:18

Złośliwość ludzka nie zna granic! u nas ostatnio jakaś pazernośc na niczyje łąki zapanowała i wielkie kłutnie, jak jakaś babka czy inny emeryt lub ktoś kto nie ma chdowli oddaje za free łąke to zaraz zlatują się sempy i koszą kto pierwszy, a śmieszne jest to że w sąsiedniej wiosce ludzie proszą żeby ktoś skosił i nikogo nie ma.

#237 Share rozal22

rozal22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 370 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 20:04

Złośliwość ludzka nie zna granic! wiesz @ferdek07
to już typowa chciwość. to co opisałeś ty.... :/
ludzie są bardzo dziwni...

#238 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 lipiec 2008 - 20:44

Złośliwość ludzka nie zna granic! Umnie na wsi nikt na nikogo nigdy nie zrobi, każdy sobie pomaga jak może, oczywiście czasami pare typków się zdarza. 1 kilometr od mojego domu mamy pole i kilku ludzi jeszcze, są spox jak większość na wsi, ale jeden mieszka ma pole obok drogi gruntowej(czyt: publiczna) i sąsiaduje z 4 osobami pole. Do domu może dojść prze rów albo dojechać krajową jedynką. I każdemu dogryza jak może, to przyjdzie z ręcznym opryskiwaczem i pryska Randupem, drugiemu chodzi w gumofilcach po zbożu i wyrzuca kamienie to maluchem albo T25 wyjeździ pole. Nie dość tego jeszcze walczy o kilka metrów i odorał drogę i teraz jest krzywa, na razie nam już nic nie robi bo mu podeszczach niby przypadkiem ciągnikiem wpadliśmy w pole, czasami sąsiad przejedzie koparą i trochę grzzbnie, mimo tego nadal to robi. Mi się wydaje, że on jest chory psychicznie razem z synem

#239 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 23 lipiec 2008 - 21:47

Złośliwość ludzka nie zna granic! Mi kilka razy paliwo spuścili, od tego czasu parkuję koło budy psa;)
poza tym jeszcze nic do pola nie wbijają,

a w Pracy to się nieraz "cuda dzieją", bo pracuję w Kółku Rolniczym, u niektórych to strach miedzę "zachaczyć" żeby koła potem nie łatać

a ostatnio mamy problem z "miastowymi" co jak w pracy na pole obok gnojówkę wywiozę, to ślą donosy, że szambo wożę, i tłumacz się potem, że to gnojówka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 22:12

Złośliwość ludzka nie zna granic! To u nas przytrafiło się coś takiego...
Sąsiad ściął [dosłownie] hederem kombajnu 2 choinki co rosły obok mojego domu a jedną to nawet wyrwał z korzeniami :angry: [choinki miały od 1,5m w góre]. Choinek jest może z 5, 6 i każda jest w mniejszym lub większym stopniu okaleczona. :)
Najlepsze jest to że rok temu jak jechał to się zmieścił, 2 lata temu jak jechał też się zmieścił... a dlaczego w tym roku zniszczył wszystko?
Moja mama widzała że jak jechał to przy lipie [co rośnie też obok domu] specjalnie podnosi heder żeby zachaczyć o gałęzie... :) :angry:

I co ja mam zrobić... postawić słupki betonowe czy co ;) ?
PS: Jak jeszcze będzie się pluł to można też stwierdzić że powinien jeździć z hederem na wózku za kombajnem [takie przepisy].