Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złośliwość ludzka nie zna granic!

320 odpowiedzi na ten temat

#181 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 14 maj 2008 - 20:09

Złośliwość ludzka nie zna granic! panowie piszta do mnie jak tam wpadne z ziomalami z nowej huty to nawet budy nie oszczedzimi ;)

JAK TAk czytam to bym dawno po wiosce z kosa biegal i dawno siedzial za kratkami jak sie dowiem ze ktos mnie bodajze obgaduje przynajmniej to juz ma lipe <Agresje trzeba tlumic Agresja > <ZART > ale az mi sie wlosy na glowie jeza jak to czytam :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złośliwość ludzka nie zna granic! Dzisiaj, 17:51
  •  

#182 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 15 maj 2008 - 16:17

Złośliwość ludzka nie zna granic! [quote name='kombinator18' date='May 14 2008, 21:09 ' post='190593']
panowie piszta do mnie jak tam wpadne z ziomalami z nowej huty to nawet budy nie oszczedzimi :)

z tej nowej huty kolo Rakowa???
www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

#183 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 15 maj 2008 - 16:29

Złośliwość ludzka nie zna granic! U mojej babci na wsi sąsiedzi postawili dom to ludzie idą zawsze jak ich nie ma zobaczyć jak wygląda
i można powiedzieć nie odchodzą i na podwórko wchodzą i to żeby raz.
AF - to Jest To:)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#184 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 15 maj 2008 - 23:45

Złośliwość ludzka nie zna granic! My pare lat temu bodajże 2003 rok (była susza) skosilismy 20 h siana wysuszulismy zgrabiliśmy przygotowalismy do sprasowania w kostke. przyjeżdżamy rano a tam zostało kilka wałków ktoś sobie "pożyczył a póznjej cała zima problemy paszowe i 100L mleka od 20 kruw

#185 Share ToMclo

ToMclo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 16 maj 2008 - 08:52

Złośliwość ludzka nie zna granic! kilkanasie lat temu byl slaby rok i nie mileismy paszy dla krow wiec wydzierżawiliśmy łake od znajomej wdowy ojciec zaplacil dzierzawe,sypal nawozy a gdy skosil trawe i chcial zabierac siano baba sprowadzila policje ze kradniemy jej siano(nie mielismy papierow). 3 lata temu wozilismy obornik poszlismy na obiad a ciagnik z rozrzutnikiem zostawilsmy za stodoła gdy wrociliosmy ktos spuscil cale paliwo. rok temu sasiad kosil kukurydze a ktos zyczliwy powiesil mu dwa kamienie w jakiejs szmacie, rozwalilo całą sieczkarnie. co roku gosc wypasa laki dla mnie i sasiadow. ojciec pojechal ze znajomym na lake zastali ogrodzonł łake znajomu zabral wszystkie kolki plastikowe i drut. nastepnego dnia znajomy mial poprzebijane kola w ciagniku.

#186 Share Pawel88

Pawel88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 16 maj 2008 - 11:49

Złośliwość ludzka nie zna granic! :) perfidna ta wdówka, znajomemu 2 lata temu w środku żniw wsypali piachu do baku bizona....

#187 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 07 lipiec 2008 - 21:57

Złośliwość ludzka nie zna granic! u nas w tamtym roku gościu kosił Bizonem po 22 oo i ktoś zadzwonił po paly że zakłucca cisze nocną :angry: Przyjechali i tylko pouczyli :P
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

#188 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 lipiec 2008 - 22:16

Złośliwość ludzka nie zna granic! A u nas sąsiadka nowa zaczyna się budować ok 30m ode mnie no i tam koło jej domu jest ziemia takie dziedki tam mieli 16ha i tewn kawałek ten kawałek no to my obrabialiśmy a te 16ha do PGR sprzedali umarli juz z 20 lat temu teraz tam przyprowadzili się sąsiedzi bardzo ciekawą przeszlość mają ona z PZU on ma firme budowlana, i kupili te 25arów bo po co nam i 6000zl by poszło ale kazała nam obsiewać, no i mamy tam żytko a ona to ogrodziła, ale czego to mój znajomy forszajem dla nas nie zrobi, ogrodzenie to tam takie z drążkow swierkowych wiec dla E514 to żaden problem :P
Mój Wladimirec podbija świat

#189 Share bolo12121

bolo12121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 11:26

Złośliwość ludzka nie zna granic! To u mnie w tamtym roku miałem przeprawy z jedną babką ,jak młóciłem swoje zboże urwałem kose założyłem drugą pare metrów i znowu to samo okazało się ze na całym 50arowym polu było powbijane 15sztuk druta 16nastki :P ,A w sąsiedniej wiosce gość mieszka blisko szosy i go samochody denerwują to wziął w reklamówkę wsadził pustaka i położył na asfalcie w godzinach wieczornych ,chłopak oplem jak w to przysadził to pół samochodu rozwalił .
kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

#190 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 lipiec 2008 - 12:42

Złośliwość ludzka nie zna granic! w sąsiedniej wiosce facet zrobił sobie zapasy paliwa na żniwa. całe 1200 litrów. ktoś mu zakosił a ze niemieli na co załadować to ukradli tez dwókółkę.........

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share bolo12121

bolo12121

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 20:33

Złośliwość ludzka nie zna granic! Przeczytałem sobie wasze wypowiedzi i naprawdę aż włos sie jeży jak ludzie potrafią być beszczelni i jak potrafią zazdrościć
drugiemu jak już się czegoś dorobi :P
kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

#192 Share t-tas

t-tas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 21:04

Złośliwość ludzka nie zna granic! u nas gość kupił w tym roku kilka diwajsów- prasę rolującą, przyczepę pronaru do bel i farmera, a, że podczas mistrzostw euro był festyn w sąsiedniej wiosce to zrobili na przyczepie coś a'la scena z ekranem do rzutnika i zestawem takim pojechał na festyn- no i po meczu w nocy ktoś mu zbił szybę, lusterko i chyba coś jeszcze, jeszcze niedawno mu się łąka z sianem do zrolowania paliła- jakoś nie widzę tu przypadku

#193 Share petes

petes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 08 lipiec 2008 - 21:17

Złośliwość ludzka nie zna granic! u mnie do kuku stawiają pręty 6. Niektórzy sąsiedzi mają takie pomysły jak np przenosić sobie stonkę do sąsiada żeby mu ziemniaki zeżarły żal a jak jak kupiłem przewracarkę karuzelowa to jeden z ulicy przyszedł z obierkami z 1 ogórka i sie pytał co to za maszyna i na co lool jedna sąsiadka miała uczulenie ze zapyla sie jej okno to ja jej na złość jak odsłoniła rolety to ja brony i podorywkę włóczyłem a jak zasłoniła to koniec odsłoniła to jechałem i tak cały dzień ;D

#194 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 09 lipiec 2008 - 13:18

Złośliwość ludzka nie zna granic! Bez urazy ale sam sobie wrogów robisz. :P
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#195 Share Kuba9711

Kuba9711

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , Motoryzacja , Zwierzeta ,

Napisany 10 lipiec 2008 - 13:13

Złośliwość ludzka nie zna granic! U mnie kilka lat z rzędu kukurydzę na kiszonkę kosił sąsiad swoją "super zaawansowana technicznie sieczkarnią samoróbką". Zawsze gubił i później trzeba było przyjeżdżać przyczepką i zbierać kolby itd. W końcu skosił kukurydzę na całej wsi oprócz mi i sąsiadowi. W końcu pojechaliśmy do gościa, który miał porządną sieczkarnię z kemperem (Mengele). Gdy zaczął kosić, ukosił kilka "bryczek" i nagle zgasł silnik (ma czujniki metalu). W końcu okazało się, że do kukurydzy były przyczepione pomalowane na zielono żebrówki 14. Po tym wydarzeniu przeszliśmy całe pole w poszukiwaniu drutów. Znaleźliśmy ich 6. U sąsiada, który 1 rok siał kukurydzę na kiszonkę, znaleźliśmy 2 druty żebrówki również pomalowane na zielono i przyczepione do kukurydzy. Temu sąsiadowi, co wsadził nam druty w kukurydzę, w sąsiedniej wsi powsadzali mu gwoździe w kolby ;)

#196 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 13:18

Złośliwość ludzka nie zna granic! u nas jest jeden gosc co sobie co roku odoruje droge do pola i tam co roku rosnie kuku i zawsze jak cos robie na polu ciagnikiem to mu jezdze po kuku i gniote jakby cos to ja jezdze po dorodze bo tam droga powina miec 6 m szerokoscia zostalo kolo 2,5m to gdzie ja mam wykrecac... :angry:
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#197 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 10 lipiec 2008 - 22:19

Złośliwość ludzka nie zna granic! W sąsiedniej wsi jakieś 20 lat temu ukradli 360 3p +ślęza ,a właściciel że miał chody po jakichś 10 latach znalazł ten ciągnik kilkanascie km od siebie (był strasznie roz..,pękniety blok itp.) ale nie wezwał policji i nie chciął sądów bo tamten co miał 3p był biedny i okazyjnie kupił tego 3p,wolał te pieniądze zainwestować w remont.

U nas nie jest tak żle ,ale zazdrości troche też jest.

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#198 Share Trafik

Trafik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 10 lipiec 2008 - 22:37

Złośliwość ludzka nie zna granic! U nas nie ważne co kupisz to jest złe ich sprzęty zawsze są lepsze i większe zal mi typków którzy tak zazdroszczą sami nie robią bo się nie chce przy obrządku chodzić :angry:

#199 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 22:40

Złośliwość ludzka nie zna granic! U mnie na wiosce nie moga przezyc ze mamy dwa kombajny.Słyszałem w sklepie jak ktos mówił ze "jak tak moze byc ze na 50 ha dwa kombajny maja"Ludzie sa jednak zawistni.a kupilismy drugi kombajn tylko po to ze pogody zniwnej coraz mniej i wiecej strace jak nie wykosze na czas niz ten drugi kombajn wart.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 22:55

Złośliwość ludzka nie zna granic! Mój kumpel mowi że ci co coś robianp pręty w kukrydzy to poprostu zazdroszczą i tyle i to są idioci
Mój Wladimirec podbija świat