Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złośliwość ludzka nie zna granic!

320 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Marcin1987

Marcin1987

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 04 styczeń 2008 - 23:21

Złośliwość ludzka nie zna granic! Czy u was lub w waszej okolicy miało miejsce zawieszanie na kukurydzy jakiś metalowych przedmiotów bolców?????
u mnie takie zdarzenie miało miejsce we wrześniu 2007.Kukurydza była po obu stronach drogi 1ha a drugie 30 arów najpierw skosiliśmy 1ha potem kosiliśmy 30 arów i zostały dwa przejazdy niestety nie skończyliśmy bo był potężny huk i po robocie w sieczkarni uszkodzony został zespół siekający noże,stalica itp.Słyszałem o takich zdarzeniach w okolicy ale nie sądziłem żę mnie to też dosięgnie :angry: :angry: :angry: :angry: ;) :D :D :D :D :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Złośliwość ludzka nie zna granic! Dzisiaj, 09:15
  •  

#2 Share pawel

pawel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 237 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 11:53

Złośliwość ludzka nie zna granic! bardzo mnie to zdenerwowało co napisałeś,widać że masz porąbanych sąsiadów albo raczwj bardzo zawistnych,ja miałem taki przypadek że słomę zwiniętą w bele ktoś stoczył z gorki w krzaki na dole ileżesmy sie namęczyli żeby je wyciągnąć to wiem tylko ja i mój brat swoją drogą nie rozumiem postepowania takich ludzi co im to dało?oszywiście w takich przypadkach nie ma winnego i nikt nic nie widział

#3 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 11:55

Złośliwość ludzka nie zna granic! Głupota ludzka nie zna granic :angry:

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 12:00

Złośliwość ludzka nie zna granic! Jak jest już mowa o belkach to jednego roku sprasowaliśmy słomę i pojechaliśmy zaprowadzić prasę i przyjechać po belki przyczepami zajęło nam to jakieś 20minut a już na polu nie było jakiś 30belek

#5 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 05 styczeń 2008 - 12:04

Złośliwość ludzka nie zna granic! Nie którzy to mają pustke w głowie tylko żeby innemu coś zepsuć eh......... zazdrość i tyle ;/
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#6 Share Mateusz16

Mateusz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jeździ

Napisany 05 styczeń 2008 - 12:10

Złośliwość ludzka nie zna granic! U nas też były takie przypadki, że na kukurydzy powiesili podkowe i ona raczej szczęścia nie przynosiła! ;)

#7 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 12:17

Złośliwość ludzka nie zna granic! A znaleźliście jakiś metal co na pewno nie był częścią sieczkarni.

#8 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 12:19

Złośliwość ludzka nie zna granic! U nas niektórzy ludzie są tacy ze jak jest np: kamień i ich polu to nie zbierają i potem wywożą tylko rzucają do sąsiada na pole

#9 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 12:23

U nas niektórzy ludzie są tacy ze jak jest np: kamień i ich polu to nie zbierają i potem wywożą tylko rzucają do sąsiada na pole

Nom to jest hamskie kiedyś taki wielki kamień nam rzucili dobrze że sie przeszedłem po polu i zobaczyłem bo by mogło być krucho z kombajnem ;/

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#10 Share malgosia

malgosia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 12:24

Złośliwość ludzka nie zna granic! U mnie kiedyś była taka sytuacja w czasie żniw - kombajn został u nas na noc i w tym czasie ktoś nasypał piachu do silnika... Efekt - kilka dni przestoju i naprawa silnika (10 lat temu jakieś 2000 ).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2644 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 12:25

Złośliwość ludzka nie zna granic! a umnie jest normalnie nikt nikomu nic na pole nie podrzuca ;)

#12 Share BRAMA

BRAMA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 12:29

Złośliwość ludzka nie zna granic! U mnie jest spokojnie i nigdy nie było takich zdarzeń.

#13 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 12:30

Złośliwość ludzka nie zna granic! Ja akurat z kuku za dużo się nie obchodzę, ale do takich hamskich zagrywek mogę dodać jeszcze to że podorują pola... ;)
Był jeden taki co podorywał dróżkę na pole, ale pewnie drugi sąsiad się za niego wziął i przestał...

#14 Share malgosia

malgosia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 12:31

Złośliwość ludzka nie zna granic! A teraz mi się jeszcze przypomniało, że kilka lat temu bratu ukradli koło od zgrabiarki :angry:

#15 Share Mateusz16

Mateusz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 12:41

Złośliwość ludzka nie zna granic! Przypomniało mi sie, że u nas we wsi jest taka niezamieszkała gospodarka i tam stała zgrabiarka do siana. I stała tak z kilka lat aż wkoncu ktoś zabrał z niej gwiazde a po dwóch dniach zgrabarki już nie było!

#16 Share damian9871

damian9871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 12:58

Złośliwość ludzka nie zna granic! ludziska wieszają albo drutami oplatają kukurydzę nie jesteś sam z tym problemem. trzeba by takiemu łapy obciąć jakbyś złapał tylko potem więcej problemów co to warte

#17 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 13:01

Złośliwość ludzka nie zna granic! nam jeszcze przecinają pastucha w nocy ;/ tera zostawiamy włonczonego ;]

#18 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 13:11

Złośliwość ludzka nie zna granic! Z kąd ja to znam, kiedys przez jakiegoś "życzliwego" też rozwaliliśmy sieczkarnie. Był też taki przypadek że zostało jakieś 20a zboża może nawet nie, bo nie zdążyliśmy ściąć przed deszcze , za dwa dni tniemy i wpadł nam w kombajn nowiutki cynek od "kragli". Nie robimy u nas kraglą jakięś 10 lat, i z kąd on się wzioł??? Rozwaliło nam wtedy tylko żmijkę. Następnym razem, znalazłem siekiere w chwytaczu kamieni. Nie wspominając już o roku 98 w którm ktoś nas podpalił!!!
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#19 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 13:20

Złośliwość ludzka nie zna granic! O najbardziej głupim i chamskim postępowaniu usłyszałem od kolegi który opowiedział mi że w sąsiedniej wiosce rolnikowi co robił kiszonkę z kukurydzy teoretycznie jego ,,ulubiony''sąsiad rozlał rtęć z paru termometrów , oczywiście stado padło ;) a nikomu nie udowodniono sprawy, mojemu wujkowi co miał pryzmę z sianokiszonką zrobioną ok 10km od domu na łąkach to na środku jej wycieli pasek foli ok 8x10m wujek podejrzewał że komuś była potrzebna na namiot kiszonka do wywalenia :D oczywiście kto miał bele sianokiszonki na polu to też dostawały nóg wanny żeliwne do pojenia czy nawet krowy :angry: mojemu kumplowi to na podwórku spuścili paliwo z 60 tki i ukradli taczkę ale akurat jego ojciec jechał to zobaczył że to jego taczka to pasek klinowy i zanim w długą :D ja nie zostawiam nawet w żniwa wałka na maszynie bo by nie został do drugiego dnia na maszynie, maszyny mam pod domkiem i 2 pieski na podwórku :D
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Mateusz16

Mateusz16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 13:20

ludziska wieszają albo drutami oplatają kukurydzę nie jesteś sam z tym problemem. trzeba by takiemu łapy obciąć jakbyś złapał tylko potem więcej problemów co to warte

Mój tata myśli tak samo jak ty żeby łapy obcinać ;)