Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągniki solis

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marasc-385a

marasc-385a

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 22 wrzesień 2013 - 21:15

Ciągniki solis Czy ktoś słyszał lub posiada ciągniki tej marki. Widziałem je na agroshow i zrobiły na mnie dobre wrażenie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągniki solis Dzisiaj, 08:57
  •  

#2 Share Darkos795

Darkos795

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 23 wrzesień 2013 - 06:06

Ciągniki solis Z tego co wyczytałem to indyjska firma zajmuje się ich produkcją.Robią ciągniki od 50 do 90 km,ich przedstawiciel na Polskę jest w Rawie Mazowieckiej.

#3 Share marasc-385a

marasc-385a

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 23 wrzesień 2013 - 06:30

Ciągniki solis Dzięki. To też już czytałem. Chodzi mi bardziej czy ktoś słyszał jakieś opinie lub sam posiada.

#4 Share kowal91

kowal91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 26 wrzesień 2013 - 17:12

Ciągniki solis Też widziałem te ciągniki na agroshow. Gadałem nawet z tym kolesiem to takie głupoty gadał że aż z kumplami nie mogliśmy wytrzymać ze śmiechu. Był tam model 80 koni to koleś gadał że on pali 2 l ON przy lekkiej pracy hehe. Ogólnie ciągnik jak spod siekiery jak to odpalił to w kabinie jeden wielki huk. A co do ceny to nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba 126 tyś brutto za 80 konnego. Według mnie on nie jest wart nawet połowy tego.

Edytowany przez kowal91, 26 wrzesień 2013 - 17:23.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share fastracek

fastracek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 26 wrzesień 2013 - 17:31

Ciągniki solis witam z tego co sie dowiedzialem to one maja silniki na licencji zetora

ogladalem je na targach i ztego co ja wnioskuje nie widze duzego zainteresowania tym sprzetem ja jak bym mial kupowac tej klasy traktor to juz bym wolal kupic zetora majora

#6 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 31 sierpień 2014 - 20:06

Ciągniki solis Tak się akurat składa, że układ napędowy oraz podnośnik tego ciągnika jest taki jak w zetorze majorze, farmtarcu 670 td i 675 dt oraz farmerze, mccormicku c80l, landini technofarm oraz kioti dk 901, czyli carraro.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share KrzysztofJ

KrzysztofJ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 04 listopad 2015 - 11:09

Ciągniki solis

znam użytkowników ciagników Solis /okolice Wyszkowa, Mazowsze/, którzy zaryzykowali i kupili mało znany w Polsce ciągnik Solis 50 KM a drugi 60 KM zładowaczem Hydrometal. Minął już rok i oprócz przegladu serwis do nich nie zaglądał. Ciekawostką jest to , że te ciagniki są produkowane w jednej fabryce oprócz akumulatora i pompy wtryskowej / licencja Bosch/. Ciągnik 50-konny rzczywiscie jest w środku głośny z polską kabiną ale ta 60-tka ma kabinę turecką i już poziom hałasu jest dużo mniejszy. Wydaje mi się, że dla mniej wymagajacych klientów na 10-20 ha to dobra propozycja. Prosta konstrukcja i dobra dostępność części. Zapraszam do mnie jestem handlarzem dam Wam dobre ceny :)